Czy możliwe jest leczenie WZW C i kiły jednocześnie?

Mam 2 choroby - wirusowe zapalenie watroby typu C (WZW C) oraz kiłę. Mam pytanie, czy można leczyć te choroby jednocześnie?

Jest to zależne od rodzaju tych chorób i stanu Pacjenta.
Obie te choroby bezwzględnie wymagają leczenia. Schemat leczenia powinien być dobrany indywidualnie po uprzedniej konsultacji najlepiej pod okiem specjalisty chorób zakaźnych.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Wenerolog w Warszawie Wenerolog w Poznaniu Wenerolog w Dąbrowie Górniczej Wenerolog w Katowicach Wenerolog w Częstochowie Wenerolog w Gliwicach Wenerolog w Bielsku-Białej Wenerolog w Gorzowie Wielkopolskim

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3892
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
9924
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+105
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi