2023-11-03

Czy kurzajki faktycznie są już wyleczone?

Od jakiś 6 miesięcy chodzę do podologa z powodu kurzajek. Na początku poszłam z dwoma, niestety pojawiły się kolejne dwie... Miałam smarować jaskółczym zielem (najpierw raz dziennie, później dwa razy dziennie). Na ostatniej wizycie podolog powiedziała, że już wyleczone, ale mam jeszcze przez miesiąc smarować zielem. Wczoraj zauważyłam kolejną małą kropkę... A te stare kurzajki ciągle są widoczne, jednak nie widać korzenia. Jaki może być powód rozsiewania się? 

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Kurzajki w Bielsku-Białej Kurzajki w Katowicach Kurzajki w Dąbrowie Górniczej Kurzajki w Warszawie Kurzajki w Krakowie Kurzajki w Gliwicach Kurzajki w Częstochowie Kurzajki we Wrocławiu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5929
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15586
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+137
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4