2022-08-19

Czerwone, swędzące plamy na ciele

Wczoraj wróciłam z córką z wakacji, byliśmy w ośrodku wypoczynkowym w domkach nad jeziorem. Córka kąpała się w basenie, po czym dostała na ciele czerwone zgrubione plamy. Bardzo ja swędzą. Jaka może być tego przyczyna?

Być może w wodzie były substancje drażniące skórę. Proszę zgłosić się do lekarza Poz.
Proponowałbym przesłać zdjęcie, ocenimy zmiany. Należałoby także przeprowadzić dokładniejszy wywiad lekarski, zapraszam na konsultacje, specjalista medycyny rodzinnej lekarz Jakub Woźniak.
Wskazana wizyta stacjonarna u lekarza, z możliwością oceny zmian skórnych. Proszę zgłosić się do lek. Rodz., ew. do dermatologa.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Dermatolog w Dąbrowie Górniczej Dermatolog w Bielsku-Białej Dermatolog w Krakowie Dermatolog w Warszawie Dermatolog w Gliwicach Dermatolog w Częstochowie Dermatolog w Łodzi Dermatolog w Poznaniu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5462
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
14677
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+125
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Tabletka po Przeziębienie