Co mogę zrobić przy napadach osłabienia, jakbym był niedotleniony.

Od niedawna zacząłem mieć niejednoznaczne objawy. Otóż siedząc przy komputerze poczułem duże osłabienie, delikatnie jakby zdrętwiały mi wargi, bladość, zagubienie, ciężkie nogi. Czułem po prostu jakbym był niedotleniony. Taki atak trwał około 10 minut. W ciągu kilku miesięcy miałem kilka takich sytuacji. W życiu codziennym doskwiera mi również drganie powiek górnych i dolnych, teraz to się przerzuciło na usta i nos, generalnie takie dziwne delikatne spięcia skórne. Często odczuwam też zmęczenie i dziwne niedotlenienie po dużych posiłkach. Te wszystkie objawy nasiliły mi się po zmianie pracy z mocno fizycznej na bardziej siedząca. Dzisiaj nie byłem w stanie dokończyć treningu siłowego, ponieważ znowu czułem takie niedotlenienie i musiałem się położyć. Coraz bardziej się niepokoję. Proszę o poradę jakie kroki powinienem podjąć. 

Wskazana wizyta u lekarza rodzinnego/internisty, który po zbadaniu Pana będzie mógł ustalić dalszy plan postępowania, zarówno w zakresie diagnostyki jak i leczenia.
Proszę wykonać badanie krwi na wapń zjonizowany.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Internista w Katowicach Internista w Dąbrowie Górniczej Internista w Bielsku-Białej Internista w Krakowie Internista w Gliwicach Internista w Warszawie Internista w Częstochowie Lekarz rodzinny w Gliwicach

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
4034
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
10763
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+108
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi