Bóle biodra, niestabilność stopy, nadmierna ruchomość stawów - jak wrócić do zdrowia?

Mam 30 lat i jestem mężczyzną, mam trochę podniesiony poziom kwasu moczowego 6,3mg/dl, robiłem badanie krwi, mam problem z kręgosłupem, w odcinku lędźwiowym. Kilka lat temu prawdopodobnie naderwałem jakiś mięsień po wewnętrznej stronie uda. Pojawił się wylew podskórny w okolicach pachwiny, który po miesiącu znikł i nie miałem żadnych dysfunkcji. W tamtym roku intensywnie ćwiczyłem nogi i cos mi strzyknęło/chrupnęło podczas treningu. Po jakimś czasie zaczęło mnie boleć biodro, później pojawiły się problemy ze stabilnością stopy, a teraz ból i nadmierna ruchomość w stawach krzyżowo-biodrowych. Mam wrażenie, ze prawa noga jest dłuższa od lewej. Proszę o pomoc w powrocie do zdrowia.
zalecam konsultacje z ortopedą
Konieczna diagnostyka RTG i USG. Może być trudne postawienie diagnozy na podstawie samych badań bez wizyty w gabinecie. Możliwe wystawienie e-skierowań.
wskazany neurolog/ortopeda
Należy zgłosić się do ortopedy.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2797
Pytań zadanych
przez pacjentów
7004
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

80
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi