Bóle biodra, niestabilność stopy, nadmierna ruchomość stawów - jak wrócić do zdrowia?

Mam 30 lat i jestem mężczyzną, mam trochę podniesiony poziom kwasu moczowego 6,3mg/dl, robiłem badanie krwi, mam problem z kręgosłupem, w odcinku lędźwiowym. Kilka lat temu prawdopodobnie naderwałem jakiś mięsień po wewnętrznej stronie uda. Pojawił się wylew podskórny w okolicach pachwiny, który po miesiącu znikł i nie miałem żadnych dysfunkcji. W tamtym roku intensywnie ćwiczyłem nogi i cos mi strzyknęło/chrupnęło podczas treningu. Po jakimś czasie zaczęło mnie boleć biodro, później pojawiły się problemy ze stabilnością stopy, a teraz ból i nadmierna ruchomość w stawach krzyżowo-biodrowych. Mam wrażenie, ze prawa noga jest dłuższa od lewej. Proszę o pomoc w powrocie do zdrowia.
zalecam konsultacje z ortopedą
Konieczna diagnostyka RTG i USG. Może być trudne postawienie diagnozy na podstawie samych badań bez wizyty w gabinecie. Możliwe wystawienie e-skierowań.
wskazany neurolog/ortopeda
Należy zgłosić się do ortopedy.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1250
Pytań zadanych
przez pacjentów
4272
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

61
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi