Ból żołądka i zgaga po każdym posiłku.

Mam ostatnio dziwne objawy- boli mnie żołądek, czuję tak jakbym miał w nim kamień. Wypróżniam się normalnie, a dolegliwości mam nawet po małym posiłku czuję się jakbym dużo zjadł. Czasem słyszę przelewanie w brzuchu i mam zgagę. Objawy nie występują tylko na czczo, a jak jem, to lekkostrawnie i małe porcje. 

Wskazana diagnostyka (m.in.bad.lab., gastroskopia, usg j.brz.); proszę zgłosić się do lekarza w celu przeprowadzenia badania fizykalnego i ustalenia dalszego postępowania;
Zalecana konsultacja lekarska celem zlecenia właściwych badań.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Gastrolog w Łodzi Gastrolog w Poznaniu Gastrolog w Warszawie Gastrolog w Gliwicach Gastrolog w Krakowie Gastrolog w Bielsku-Białej Gastrolog we Wrocławiu Gastrolog w Dąbrowie Górniczej

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3911
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
10049
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+105
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi