Ból głowy od dwóch miesięcy. Mam neuralgię twarzową.

Witam, od dwóch miesięcy po przeciągu mam neuralgię twarzowa , ból szczęki i głowy połowy , żadne leki przeciwzapalne mi nie pomagają. Mam w domu Pregabaline 50 czy można to stosować na neuralgię , jakby półpasiec twarzowy ? Co można robić jeszcze ?
witam proponuję wizytę u chirurga szczękowo-twarzowego w celu dalszej diagnostyki. W razie potwierdzenia neuralgii n. twarzowego istnieje możliwość wykonania blokady nerwu.
Istnieje szereg metod leczenia klasycznego nerwobólu nerwu trójdzielnego: farmakoterapia, akupunktura twarzy, blokady nerwowe, a w uzasadnionych przypadkach operacje neurochirurgiczne. W celu wybrania optymalnej metody leczenia proszę zgłosić się do neurologa lub neurochirurga.
Neurolog powinien dobrać leczenie w zależności od sytuacji klinicznej.
Konieczna wizyta stacjonarna neurologiczna celem pełnego badania neurologicznego i dopiero na tej podstawie będzie można pomóc
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5903
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi