Ból głowy od dwóch miesięcy. Mam neuralgię twarzową.

Witam, od dwóch miesięcy po przeciągu mam neuralgię twarzowa , ból szczęki i głowy połowy , żadne leki przeciwzapalne mi nie pomagają. Mam w domu Pregabaline 50 czy można to stosować na neuralgię , jakby półpasiec twarzowy ? Co można robić jeszcze ?
witam proponuję wizytę u chirurga szczękowo-twarzowego w celu dalszej diagnostyki. W razie potwierdzenia neuralgii n. twarzowego istnieje możliwość wykonania blokady nerwu.
Istnieje szereg metod leczenia klasycznego nerwobólu nerwu trójdzielnego: farmakoterapia, akupunktura twarzy, blokady nerwowe, a w uzasadnionych przypadkach operacje neurochirurgiczne. W celu wybrania optymalnej metody leczenia proszę zgłosić się do neurologa lub neurochirurga.
Neurolog powinien dobrać leczenie w zależności od sytuacji klinicznej.
Konieczna wizyta stacjonarna neurologiczna celem pełnego badania neurologicznego i dopiero na tej podstawie będzie można pomóc

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3588
Pytań zadanych
przez pacjentów
8553
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi