2022-12-15

Ból gardła i wymioty po zjedzeniu - jakie kroki podjąć?

Boli mnie gardło/pod gardłem przez co nie mogę jeść, a jak coś zjem to odrazu wymiotuję i nie mogę spać. To mnie boli już od kilku dni - co mogłoby to powodować? Jakie badania można wykonać?

Należy udać się do lekarza, który wdroży odpowiednie leczenie.
Konieczna wizyta stacjonarna u lekarza rodzinnego.
Należy udać się do lekarza, który wdroży odpowiednie leczenie.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Ból gardła w Warszawie Ból gardła w Poznaniu Wymioty w Warszawie Ból gardła w Bielsku-Białej Ból gardła w Krakowie Ból gardła w Dąbrowie Górniczej Internista w Dąbrowie Górniczej Wymioty w Krakowie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5964
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15636
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+139
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4