2020-09-23

Ból brzucha po lewej stronie przy żebrach - czy to może być objaw chorej trzustki?

Ból brzucha po lewej stronie przy żebrach, po jedzeniu, odbijanie się, osłabienie, żółty stolec. Nie mam woreczka żółciowego, gdyż miałam kamicę. Czy to może być chora trzustka?

Opisane dolegliwości mogą być spowodowane chorobami trzustki. Jednak dla postawienia diagnozy niezbędne jest wykonanaie badania USG jamy brzusznej i badań laboratoryjnych.
Należy pogłębić diagnostykę, trzustka rzeczywiście może być chora.
Opisane problemy wskazują na jakieś nieprawidłowości w trzustce, konieczne wykonanie usg brzucha i odpowiednich badań krwi oraz skonsultowanie wyników z lekarzem.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Kamica nerkowa w Gliwicach Kamica nerkowa w Warszawie Kamica nerkowa w Katowicach Internista w Dąbrowie Górniczej Kamica nerkowa w Krakowie Kamica nerkowa w Częstochowie Kamica nerkowa w Dąbrowie Górniczej Internista w Bielsku-Białej

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6317
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
16384
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+148
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4