Zaświadczenie o byciu nosicielem koronawirusa

Mam objawy koronawirusa: temperatura i inne objawy somatyczne, ponadto miałam niedawno kontakt z osobą zakażoną. Potrzebowałbym otrzymać zaświadczenie, że mogę być nosicielką wirusa. Czy otrzymanie takiego dokumentu jest możliwe przez haloDoctor? Może to zrobić lekarz jakiejkolwiek specjalizacji czy musi jakiejś konkretnej?
Witam Panią, myślę że tak jeśli ten kontakt nie był dawno temu, i obecnie ma Pani objawy przymawiające za infekcję koronaowirsem.
Proszę się zapisać na konsultację celem dalszej diagnostyki i leczenia.
Nie ma możliwości uzyskania zaświadczenia o byciu potencjalnym nosicielem koronawirusa bez wcześniejszej diagnostyki. Proszę skontaktować się ze swoim lekarzem POZ celem uzyskania skierowania na badanie PCR.
Proszę skontaktować się ze swoim lekarzem rodzinnym celem podjęcia diagnostyki i leczenia.
Tak po dostarczeniu wyniku wymazu.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1675
Pytań zadanych
przez pacjentów
4841
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

65
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi