Zaświadczenie o byciu nosicielem koronawirusa

Mam objawy koronawirusa: temperatura i inne objawy somatyczne, ponadto miałam niedawno kontakt z osobą zakażoną. Potrzebowałbym otrzymać zaświadczenie, że mogę być nosicielką wirusa. Czy otrzymanie takiego dokumentu jest możliwe przez haloDoctor? Może to zrobić lekarz jakiejkolwiek specjalizacji czy musi jakiejś konkretnej?
Witam Panią, myślę że tak jeśli ten kontakt nie był dawno temu, i obecnie ma Pani objawy przymawiające za infekcję koronaowirsem.
Proszę się zapisać na konsultację celem dalszej diagnostyki i leczenia.
Nie ma możliwości uzyskania zaświadczenia o byciu potencjalnym nosicielem koronawirusa bez wcześniejszej diagnostyki. Proszę skontaktować się ze swoim lekarzem POZ celem uzyskania skierowania na badanie PCR.
Proszę skontaktować się ze swoim lekarzem rodzinnym celem podjęcia diagnostyki i leczenia.
Tak po dostarczeniu wyniku wymazu.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2786
Pytań zadanych
przez pacjentów
6957
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi