Jakie badania genetyczne wykonać po urodzeniu chorego dziecka?

Jakie badania genetyczne powinnam wykonać z mężem po urodzeniu jednego zdrowego dziecka, a drugiego ciężko chorego? Chory syn urodził się w 2018, a zmarł w 2019.r, od razu trafił na OIOM. Tam miał wykonany szereg badań. Ale niestety żadne badanie genetyczne nie wykazało na co cierpi mój syn. Między innymi synek cierpiał na: dystrofię mięśniową nieokreśloną, miopatie, artrogrypozę, niewydolność przysadki i tarczycy. Urodził się w bezwodziu i i z zielonymi resztkami wód. Dziecko nie rosło. Zrobiliśmy wszyskie badania genetyczne na NFZ. Jakie badania możemy zrobić dla nas dla rodziców na przyszłość? Nie mam pojęcia gdzie szukać pomocy. Po śmierci dziecka zostaliśmy sami.

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3555
Pytań zadanych
przez pacjentów
8512
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi