2023-11-13

Jak dermatolog pozbędzie się tych paznokci?

Mam prawdopodobnie grzybicę paznokci stóp (2 paznokcie u dużych palców są zainfekowane). Przez długi czas zwlekałam z pójściem do lekarza, bo ten problem jest dla mnie ogromnie wstydliwy, ale teraz chcę w końcu iść. Moje paznokcie wyglądają źle, są bardzo grube, jakby nawarstwiło się wiele warstw paznokci i są zielone. Wydaje mi się, że ich wzrost jest wstrzymany. Kiedyś kawałek sam mi odpadł po tym jak mocno nim zahaczyłam o coś i to nie bolało, ale zdaję sobie sprawę z tego, że usunięcie takiego paznokcia będzie trudne.

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Grzybica paznokci w Częstochowie Dermatolog w Warszawie Grzybica paznokci w Warszawie Dermatolog w Krakowie Grzybica paznokci w Gliwicach Grzybica paznokci w Dąbrowie Górniczej Dermatolog w Katowicach Grzybica paznokci w Katowicach

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5964
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15641
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+139
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4