2024-02-12

Czym może być spowodowany biały nalot na języku i brzydki oddech?

Chciałabym poprosić o pomoc w naprowadzeniu na ewentualne schorzenie... Od kilku lat zmagam się z białym nalotem na języku i bardzo brzydkim oddechu. Próbowałam zlokalizować problem jak na razie bezskutecznie. Myję zęby rano i wieczorem z czyszczeniem języka specjalną skrobaczką. Po wieczornym myciu rano wstaję już ze "złym" oddechem. Czyszczę sobie komory migdałowe, do tego jestem na sterydzie do nosa, ponieważ mam przewlekłe zapalenie zatok. Jestem po gastroskopii, przy której wykazało, że mam kilka malutkich polipów na żołądku i refluks, na który biorę tabletki. Problem nadal nie znika, a ja mam już dość, zaczynam chyba popadać w zły stan psychiczny, ponieważ tak bardzo mi to przeszkadza w codziennej komunikacji, więc się zamykam i nie odzywam do ludzi.

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Zapalenie zatok w Dąbrowie Górniczej Zapalenie zatok w Gliwicach Zapalenie zatok w Warszawie Zapalenie zatok w Bielsku-Białej Zapalenie zatok w Katowicach Zapalenie zatok w Częstochowie Zapalenie zatok w Krakowie Zapalenie zatok we Wrocławiu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5964
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15641
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+139
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4