Czy znieczulenie podpajęczynówkowe i zabieg wpłynęły na okres?

12 stycznia powinnam dostać okres. 13 byłam w szpitalu, bo miałam zabieg na kolano - znieczulenie od pasa w dół podpajeczynówkowe. Do tej pory nie dostałam okresu, ale od 15 stycznia biorę tabletki Cyclo3Fort 2x1. Czy mają one jakoś wpływają na organizm? W ciąży nie jestem, bo przed zabiegiem byłam u ginekologa. Trochę się martwię, bo jeszcze nigdy mi się aż tyle dni nie spóźniał okres. A od 2 dni czuje jak mnie boli brzuch, ale nic poza tym się nie dzieje.
Znieczulenie nie powinno mieć wpływu na miesiączkowanie. Proszę wykonać test ciążowy celem wykluczenia ciąży. Stres związany z zabiegiem mógł również wpłynąć na rytm miesiączkowy. Jeśli krwawienie nie pojawi się proszę umówić konsultację ginekologiczną.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1743
Pytań zadanych
przez pacjentów
5081
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

67
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi