Czy znieczulenie podpajęczynówkowe i zabieg wpłynęły na okres?

12 stycznia powinnam dostać okres. 13 byłam w szpitalu, bo miałam zabieg na kolano - znieczulenie od pasa w dół podpajeczynówkowe. Do tej pory nie dostałam okresu, ale od 15 stycznia biorę tabletki Cyclo3Fort 2x1. Czy mają one jakoś wpływają na organizm? W ciąży nie jestem, bo przed zabiegiem byłam u ginekologa. Trochę się martwię, bo jeszcze nigdy mi się aż tyle dni nie spóźniał okres. A od 2 dni czuje jak mnie boli brzuch, ale nic poza tym się nie dzieje.
Znieczulenie nie powinno mieć wpływu na miesiączkowanie. Proszę wykonać test ciążowy celem wykluczenia ciąży. Stres związany z zabiegiem mógł również wpłynąć na rytm miesiączkowy. Jeśli krwawienie nie pojawi się proszę umówić konsultację ginekologiczną.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2785
Pytań zadanych
przez pacjentów
6957
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi