Czy zawroty głowy mogą być objawem chorych zatok?

Od ponad miesiąca dzień w dzień miewam nieustającej zawroty głowy bez nudności i wymiotów. Nie tracę przy tym równowagi, nie mam wrażenia wirowania, mogę normalnie wszystko wykonywać, ale czuję mimo wszystko, że coś mi się w głowie dzieje. Dodatkowo dochodzi częsty ból głowy już po przebudzeniu, tak jakby mi coś rozsadzało głowę od środka i ból czoła między oczami. Oraz częste szumy w uszach szczególnie gdy jest cicho w pomieszczeniach. Mam od kilku lat zatkane zatoki czołowe i klinowe, ale nie dawały one przez bardzo długi czas o sobie znać. Dopiero miesiąc temu miałam mocno zatkany nos i do tej pory spływa mi gęsta wydzielina. Czy moje objawy mogą być spowodowane od zatok? Boję się, że może to być jakiś guz mózgu.

Zalecam konsultacje neurologiczną
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Zapalenie zatok w Gliwicach Zapalenie zatok w Dąbrowie Górniczej Zapalenie zatok w Bielsku-Białej Zapalenie zatok w Katowicach Zapalenie zatok w Warszawie Zapalenie zatok we Wrocławiu Zapalenie zatok w Częstochowie Zapalenie zatok w Krakowie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3892
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
9924
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+105
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi