2024-02-08

Czy to mogło spowodować takie działanie w jelitach?

Mam problem z układem pokarmowym ciągle gazy i wzdęty brzuch czuje, jak mi jeżdżą cały czas w brzuchu, miałem robiona gastroskopie wyszedł stan zapalny w żołądku. Kolonoskopie miałem robiona 2,5 roku temu i nic nie było nawet polipa prosiłem gastrologa o kolejna kolonoskopie to powiedział ze nie potrzebuje, bo na pewno tam nic nie ma, dostaje depresję i stres przez tą dolegliwości, moja waga spada - nie wiem, co dalej robić. Miałem badania krwi i pobrany wycinek z żołądka wszystko jest ok nie wiem, gdzie mam szukać pomocy. Przyznam się, że paliłem marihuanę z wiadra tak zwanego. 

Zalecana konsultacja z gastroenterologiem prowadzącym leczenie.
Zalecana konsultacja z gastroenterologiem prowadzącym leczenie.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5995
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15695
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+141
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4