2022-02-06

Co może powodować odczuwalny dyskomfort i powiększenie jądra?

Mam powiększone lewe jądro. Jest ono luźne i swobodne. Boli mnie, ale to jest bardziej dyskomfort. Gdy się np. ruszam i mam więcej do roboty, to tego bólu nie ma. Lecz gdy siedzę w domu codziennie, jak teraz - mam ten dyskomfort. Ten ból występuje od połowy listopada. Gdy odczuwam dyskomfort czuję, że w tym woreczku, gdzie jest jądro jest więcej linii, chyba to są żyły. Nie wiem, ale odczuwam więcej linii i cały ten woreczek przypomina kształtem mózg. Nie chcę iść w ogóle do lekarza

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Androlog w Warszawie Androlog w Poznaniu Androlog w Gdańsku Androlog w Dąbrowie Górniczej Androlog w Katowicach Androlog w Krakowie Androlog w Bielsku-Białej Androlog w Gorzowie Wielkopolskim

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5516
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
14768
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+125
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Tabletka po Przeziębienie