Co mogę zrobić, jeżeli nie mogę stawić się w terminie po drugą dawkę szczepionki?

Mam zaplanowane szczepienie drugą dawką, ale nie mogę stawić się w danym terminie i miejscu. Z tego, co wiem nie ma możliwości wcześniejszego zaszczepienia ani też wybrania innego miejsca. Czy jest jakieś inne rozwiązanie? Nie chciałabym rezygnować całkowicie ze szczepienia.

Skontaktować się proszę z punktem szczepień i omówić możliwość przesunięcia daty szczepienia.
Proszę skontaktować się z punktem szczepień, w którym ma Pan wyznaczone szczepienie.
W sytuacjach wyjątkowych jest możliwość zmiany miejsca szczepienia na drugą dawkę. Najlepiej kontaktować się z punktem szczepień, gdzie podano I dawkę lub w punkcie, gdzie możliwe będzie ewentualne podanie II dawki.
Proszę zadzwonić do koordynatora punktu szczepień
Proszę skontaktować się z punktem szczepień, w którym ma Pan wyznaczone szczepienie.
należy zgłosić sie do lekarza rodzinnego celem przesuniecia terminu
Proszę o kontakt z punktem szczepień
Kontakt z punktem szczepień w celu ustalenia dogodnego terminu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2797
Pytań zadanych
przez pacjentów
7004
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

80
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi