Dobry Psycholog - Beata Lipska

psycholog, psychoterapeuta, coach, mentor
Umów wizytę
O nas

Wspieram ludzi w sytuacjach rozwojowych i kryzysowych, które często są powiązane z ich pracą zawodową i nierozerwalnie z życiem osobistym. Zawsze kierowałam się w swojej pracy dobrem ludzi. Psychologia i coaching to moja pasja. Moje doświadczenie życiowe i zawodowe sprzyja w rozumieniu moich pacjentów i skutecznej pomocy w pokonywaniu trudności. Ukończyłam studnia magisterskie na kierunku psychologia, kurs terapii odwrażliwiania metodą EMDR tj. za pomocą ruchu gałek ocznych, jedną z najskuteczniejszych naukowych metod leczenia traumy, PTSD, lęku, opracowaną przez F.Shapiro. Sytuacja epidemiczna ujawnia wiele problemów i lęków związanych z przeżyciami, przyszłością, pracą, pomysłem na siebie. Świadczę usługi dla firm jako wsparcie psychologiczne dla pracowników oraz konsultacje indywidualne dla osób potrzebujących psychologicznego wsparcia. Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci, żoną i fanką jazdy na rowerze. Zapraszam do kontaktu. Psycholog nie wystawia recept.

Nasi specjaliści
mgr Beata Lipska
psycholog, terapeuta
5.00 / opinii
umów wizytę
5,0
Victoria 2021.11.30 godz. 22:25
Bez treści

Usługi

Konsultacja psychologiczna (online)
50 min · 150 zł
Online. Psycholog nie wystawia recept i L4.
Usługa skierowana do osób dorosłych borykających się z trudnymi emocjami, problemami życia codziennego, skutkami pandemii, szukających pomocy dla poprawy swojego stanu psychicznego.
Konsultacja psychologiczna online
20 min · 99 zł
Online. Psycholog nie wystawia recept i L4. Konsultacja 20-minutowa
Konsultacja psychoterapeutyczna (online)
50 min · 150 zł
Online. Psycholog nie wystawia e-recept i L4. Konsultacja skierowana do osób cierpiących z powodu PTSD, traumy, lęku. Terapia metodą EMDR (tzw. ruchu gałek ocznych)
Konsultacja psychoterapeutyczna (ul. Wiśniowa 48, Warszawa)
50 min · 170 zł
Konsultacja stacjonarna w gabinecie w Warszawie ul. Wiśniowa 48. Psycholog nie wystawia recept i L4.
Usługa skierowana do osób dorosłych borykających się z trudnymi emocjami, lękiem, przewlekłym stresem, problemami życia codziennego, skutkami pandemii, szukających pomocy dla poprawy swojego stanu psychicznego.

Opinie o placówce

brak opinii o placówce

Aktualności

Jak pandemia wpływa na nasze zdrowie psychiczne?
Czy mielibyśmy się lepiej nie odczuwając stresu? Od ponad roku mierzymy się z pandemią COVID-19, która przeorganizowa...
2021-06-15
Po co nam te emocje?
Ach te okropne emocje! Ile razy zdarzyło Ci się, że miałeś/aś wrażenie, że zaraz wybuchniesz, bo wszystko Cię irytowa...
2021-06-15
wszystkie aktualności
Nasze placówki
Strona WWW placówki medycznej: Dobry Psycholog - Beata Lipska   Warszawa, Fasolowa 30