Duosol zawierający 4 mmol/l potasu

Nazwa Produktu Leczniczego
Duosol zawierający 4 mmol/l potasu
Nazwa powszechnie stosowana
Preparat złożony
Postać farmaceutyczna
Roztwór do hemofiltracji
Substancja czynna
Roztwór elektrolitów + Roztwór sodu woorowęglanu
Podmiot odpowiedzialny
B. Braun Avitum AG
Konsultacja z e-receptą Konsultacja z Receptą Konsultacja z e-receptą

Duosol zawierający 4 mmol/l potasu - podstawowe informacje o leku:

Duosol to specjalny roztwór do hemofiltracji, który zawiera 4 mmol/l potasu. Lek ten jest przeznaczony dla pacjentów z ostrą niewydolnością nerek, u których nerki nie są w stanie usunąć z krwi produktów przemiany materii. Proces hemofiltracji ciągłej polega na usuwaniu z organizmu szkodliwych substancji, które w normalnych warunkach są usuwane przez nerki. Roztwór pomaga wyrównać równowagę płynów i elektrolitów, co jest szczególnie ważne dla pacjentów z niewydolnością nerek. Dzięki Duosol, organizm może pozbyć się toksyn i innych szkodliwych substancji, co przyczynia się do poprawy stanu zdrowia pacjenta.

Wskazania do stosowania:

Gotowy do użycia roztwór wskazany jest do stosowania u pacjentów z ostrą niewydolnością nerek o różnej przyczynie, wymagających ciągłej hemofiltracji.

Pliki do pobrania

Duosol zawierający 4 mmol/l potasu  - ulotka (pdf) Pobierz separator download Duosol zawierający 4 mmol/l potasu  - ChPL (Charakterystyka Produktu Leczniczego) Pobierz separator download

Artykuły, które mogą Cię zainteresować:

Znajdź specjalistę w swojej okolicy

Miasto
search
search
Warszawa
Wrocław
Poznań
Kraków
Łódź
Katowice
Gdańsk
Szczecin
Opole
Rzeszów
Bydgoszcz
Lublin
Gorzów Wielkopolski
Białystok
Kielce
Olsztyn
Specjaliści
search
search
Schorzenia
search
search
Usługi
search
search
Powyższe informacje mają tylko i wyłącznie charakter poglądowy. Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4 baza leków e-Recepta