Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska PIOTR ZABUL

Umów wizytę
O nas

Doktor Zabul jest ginekologiem pracującym w szpitalu Morskim PCK w Gdyni oraz Szpitalu Swissmed w Gdańsku. Specjalizuje się w małoinwazyjnej chirurgii ginekologicznej (MIGS).

W swojej karierze zawodowej odbywał liczne staże w klinikach w Niemczech jak i w kraju. Pozwoliły mu one na rozwój skutecznych, bezpiecznych, małoinwazyjnych technik operacyjnych.

Doktor Zabul podchodzi holistycznie do schorzeń ginekologicznych. Jego główne zainteresowania to ginekologia estetyczna, endometrioza, mięśniaki macicy, zespół napięcia przedmiesiączkowego, torbiele jajników, wysiłkowe nietrzymanie moczu oraz obniżenie narządu rodnego. Dr Zabul wykonuje również zabiegi histeroskopowe, jak również zajmuje się diagnostyką niedrożności jajowodów. Wieloletnie doświadczanie operacyjne pozwala na dobranie najskuteczniejszych małoinwazyjnych metod operacyjnych.

PROWADZENIE CIĄŻY

Kobieta w ciąży zostaje objęta opieką medyczną od pierwszej wizyty aż do samego porodu. Przebieg ciąży jest kontrolowany w oparciu o najnowsze i sprawdzone wytyczne dotyczące metod monitorowania ciąży, które pozwalają matce cieszyć się ciążą, a dziecku umożliwiają prawidłowy rozwój.

Doktor Zabul posiada aktualne certyfikaty z Fundacji Medycyny Płodowej (FMF) z Londynu, poświadczające odbycie licznych staży oraz kursów. Pozwalają one na zaproponowanie wszystkim ciężarnym pełnego zakresu nieinwazyjnych badań pod kątem wad genetycznych płodu w celu określenia ryzyka ich wystąpienia.

Położne pracujące w gabinecie doktora Zabul pracując w trójmiejskich szpitalach zdobyły doświadczenie, które umożliwi przyszłej mamie odpowiednie przygotowanie się do porodu.

DIAGNOSTYKA PRENATALNA

Gabinet dr Zabul oferuje pełną diagnostykę prenatalną w oparciu o badania ultrasonograficzne, biochemiczne oraz molekularne.

Badania nazywane diagnostyką prenatalną mają na celu wykluczenie lub potwierdzenie nieprawidłowości w budowie oraz rozwoju płodu w ciąży. Dostępne metody umożliwią w większości przypadków postawienie właściwej diagnozy przed urodzeniem dziecka, co wiąże się z możliwością włączenia odpowiedniego leczenia na etapie ciąży.

Nasi specjaliści
Piotr Zabul
ginekolog, ginekolog - położnik
5.00 / opinie
umów wizytę
5,0
Ewelina 2021.12.02 godz. 13:01
Doktor jest świetny, wszystko na spokojnie tłumaczy i wyjaśnia. Nie ma się do czego przyczepić. Polecam :-)
Położna

Usługi

Konsultacja ginekologiczna
15 min · 200 zł
Konsultacja ginekologiczna plus cytologia
15 min · 200 zł
Konsultacja ginekologiczna, cytologia i USG piersi
15 min · 250 zł
Konsultacja położnicza
15 min · 200 zł
SonoHSG
800 zł
wymagany posiew z dróg rodnych przed zabiegiem proszę o kontakt z rejestracją w celu umówienia wizyty na sam koniec grafiku
USG prenatalne
30 min · 300 zł
Waginoplastyka
40 min · 7200 zł
usługa realizowana w Szpitalu Swissmed w celu kwalifikacji do zabiegu oraz ustalenia zakresu zabiegu proszę u rezerwacje wizyty ginekologicznej
Założenie pessara
15 min · 500 zł
cena nie zawiera pessara
Założenie wkładki miedzianej CT380
500 zł
cena zawiera wkładkę oraz koszt wizyty
Założenie wkładki Mirena, Jaydess, Kyleena
15 min · 1200 zł
cena zawiera wkładkę oraz koszt wizyty

Opinie o placówce

brak opinii o placówce

Galeria

Nasze placówki
Strona WWW placówki medycznej: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska PIOTR ZABUL   Gdańsk, Jaśkowa Dolina 57 Regulamin świadczenia usług