Piotr Zabul
ginekolog, ginekolog - położnik
5.00 / 168 opinii
Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska PIOTR ZABUL
Rejestrujesz się do:
Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska PIOTR ZABUL | Gdańsk | Jaśkowa Dolina 57
O mnie
Specjalista położnictwa i ginekologii

Pracuję obecnie w Szpitalu Swissmed oraz Szpitalu Specjalistycznym w Gdyni Redłowie jestem absolwentem Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Będąc jeszcze studentem obserwowałem prace
lekarzy w dziedzinie diagnostyki oraz terapii płodu. Lekarze Ci przekazywali mi nie tylko swoją wiedzę i umiejętności zdobyte za granicą, ale także zarazili mnie pasją do tej dziedziny medycyny. Będąc pod olbrzymim wrażeniem ich umiejętności postanowiłem podążać ich śladem udając się na liczne staże oraz szkolenia w kraju oraz za granicą w dziedzinie diagnostyki płodu. W Berlinie oraz Londynie miałem szczęście uczyć się i pracować pod nadzorem światowej klasy konsultantów medycyny płodu oraz uczestniczyć w kursach i szkoleniach prowadzonych przez Profesora Nicolaidesa. W ramach szkolenia uzyskałem komplet certyfikatów FMF, dzięki którym mogę pracować w dziedzinie diagnostyki prenatalnej.
Prawidłowa diagnostyka obrazowa dziecka zapewnia rodzicom spokój, a dziecku bezpieczny rozwój. Moim zadaniem i jednocześnie powołaniem jest nie tylko czuwanie nad dzieckiem, ale także zapewnienie rodzicom intymnej, rodzinnej atmosfery podczas której będą mogli zobaczyć swoje nienarodzone dziecko i doświadczyć pięknych, pozytywnych emocji. Z drugiej strony, niestety nie każda ciąża przebiega prawidłowo. W takich sytuacjach wczesna diagnoza umożliwia interwencję, która może dać szansę na szczęśliwe zakończenie.

Jestem w pełni świadom, że każda pacjentka i każda ciążą jest inna, dlatego też do każdej pacjentki podchodzę w sposób indywidualny, starając się jak najbardziej dbać o jej komfort podczas wizyt w gabinecie.
Posiadam certyfikaty medyczne Fetal Medicine Fundation potwierdzające moje umiejętności. Informacje na temat odbytych przeze mnie szkoleń teoretycznych i praktycznych prowadzonych przez Fetal Medicine Fundation dostępne są na stronie www.fetalmedicine.org.Główne zainteresowania to medycyna matczyno-płodowa, ciąża powikłana cukrzycą, poród przedwczesny, ciąża wielopłodowa, perinatologia, zaburzenia statyki narządu rodnego, wysiłkowe nietrzymanie moczu, ginekologia plastyczna oraz estetyczna.
Więcej
Języki
Angielski, Polski
Leczone schorzenia
  • Zaburzenia miesiączkowania
  • Nietrzymanie moczu
  • Niepłodność
  • Nadżerki szyjki macicy
  • Mięśniaki macicy
  • Menopauza
  • Infekcja HPV
  • Endometrioza
  • Choroby szyjki macicy
  • Bolesne miesiączkowanie
Więcej
Adresy
ul. Jaśkowa Dolina 57, Gdańsk
Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska PIOTR ZABUL
Najbliższy wolny termin ...
693858064
Usługi
Założenie wkładki Mirena, Jaydess, Kyleena
15 min · 1200 zł
USG prenatalne
30 min · 300 zł
Wizyta ginekologiczna +USG ginekologiczne+ USG piersi +cytologia LBC- płynna
15 min · 450 zł
typowanie HPV plus chlamydia
15 min · 400 zł
USG piersi
15 min · 250 zł
Pakiet MAX: wizyta ginekologiczna +USG ginekologiczne +USG piersi + LBC -cytologia płynna z typowaniem wirusa HPV
15 min · 600 zł
SonoHSG
30 min · 800 zł
LBC płynna cytologia
15 min · 150 zł
Konsultacja położnicza
15 min · 200 zł
Konsultacja ginekologiczna, cytologia i USG piersi
15 min · 350 zł
Konsultacja ginekologiczna plus cytologia
15 min · 250 zł
Konsultacja ginekologiczna
15 min · 200 zł
Więcej
Opinie pacjentów
5,0
Pełny profesjonalizm. Przesympatycznie i bez stresów.
5,0
5,0
Wizyta przebiegła w bardzo przyjaznej atmosferze, Pan doktor, zaproponowała konkretne etapy w dalszej diagnostyce, wyjaśniając wszystko dokładnie. Jestem bardzo zadowolona, czuję się spokojna i zaopiekowana! Bardzo dziękuję!
Więcej
Galeria
Rejestrujesz się do:
Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska PIOTR ZABUL | Gdańsk | Jaśkowa Dolina 57
Strona WWW placówki medycznej: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska PIOTR ZABUL Gdańsk, Jaśkowa Dolina 57 Regulamin świadczenia usług
Przeczytaj o nas: