1. Placówki
  2. eKonsultacje Polskie Centrum Konsultacji Specjalistycznych Online

eKonsultacje Polskie Centrum Konsultacji Specjalistycznych Online

Psychiatria, psycholog, psychoterapeuta, konsultant
5,00 / 230 opinii
Umów wizytę

Nasze placówki

brak
eKonsultacje Polskie Centrum Konsultacji Specjalistycznych Online
arrow
Kontakt Dane kontaktowe
Telefon zobacz
email [email protected]

O nas

EKONSULTACJE Polskie Centrum Konsultacji Specjalistycznych Online to platforma dostarczająca Polakom w kraju i na całym świecie usługi z zakresu telemedycyny w postaci profesjonalnych konsultacji lekarskich (psychiatrycznych), psychologicznych, psychoterapeutycznych, rodzicielskich oraz coachingowych. Dlaczego warto nam zaufać?   Co nas wyróżnia? Ważna jest dla nas jakość świadczonych usług. Prowadzimy konsultacje w języ...
EKONSULTACJE Polskie Centrum Konsultacji Specjalistycznych Online to platforma dostarczająca Polakom w kraju i na całym świecie usługi z zakresu telemedycyny w postaci profesjonalnych konsultacji lekarskich (psychiatrycznych), psychologicznych, psychoterapeutycznych, rodzicielskich oraz coachingowych.

Dlaczego warto nam zaufać?

 

Co nas wyróżnia?
Ważna jest dla nas jakość świadczonych usług.
Prowadzimy konsultacje w języku polskim lub angielskim.
Aby uczestniczyć w konsultacji online wystarczy połączony z Internetem telefon, tablet lub laptop.
Mamy bogate doświadczenia w pracy w środowisku wielokulturowym i wielojęzycznym.
"eKonsultacje" tworzą ludzie z pasją, wrażliwi społecznie, podejmujący akcje charytatywne.


Konsultacje online są tak samo skuteczne, jak wizyty w gabinecie/biurze psychologa/psychoterapeuty i niosą dodatkowe korzyści:


Oszczędność czasu - konsultacje bez dojazdów do gabinetu/biura.
Łatwy dostęp do specjalisty - konsultacje i sesje diagnostyczne 7 dni w tygodniu za pośrednictwem Internetu.
Dyskrecja - konsultacje w dogodnym dla klienta miejscu, w domowym zaciszu lub każdym innym miejscu gwarantującym spokój, dyskrecję i komfort psychiczny. Bez dodatkowego stresu.
Dyspozycyjność - konsultacje o dogodnej dla klienta godzinie i terminie, gdy jest dyspozycyjny lub potrzebuje konsultacji "tu i teraz".
Oszczędność pieniędzy - brak dodatkowych kosztów utrzymania gabinetu i jego obsługi.
Zwiększenie zaangażowania klienta w proces leczenia/ wdrażania zmian w życiu poprzez sprawne monitorowanie procesu leczenia i natychmiastowe reagowanie w sytuacji problemu/kryzysu.


Kim jesteśmy?

Mgr. Agnieszka Wieczorkowska

Witam serdecznie,

Jestem psychologiem (absolwentką dziennych studiów magisterskich na kierunku psychologii o specjalizacji psychologia kliniczna na Uniwersytecie Gdańskim), psychoterapeutą w trakcie certyfikacji PTP. Ukończyłam szkolenia: Systemowej terapii rodzin (kierownik merytoryczny prof. dr hab. n. med. Irena Namysłowska); Terapii małżeństw i par w podejściu zintegrowanym (kierownik merytoryczny Prof. Barbara Józefik); Psychoterapii małżeństw i par (M.Wolska); CBT: Leczenia traumy w terapii poznawczo-behawioralnej i schematu (P. Mućko); Technik wyobrażeniowych w terapii poznawczo-behawioralnej i terapii schematu (P. Mućko); Poznawczo-behawioralny trening rodzicielski stosowany w profilaktyce zaburzeń zachowania dzieci i młodzieży (dr Ewa Sokołowska); Praca z perfekcjonizmem w ujęciu poznawczo-behawioralnym z elementami psychoterapii 3 fali (Poza Schematami); Anoreksja i bulimia. Terapia poznawczo-behawioralna zaburzeń odżywiania(Poza Schematami); Regulacji lęku i emocji oraz restrukturyzacji zdolności adaptacyjnych Ego pacjenta - technik ISTDP (lek. J. Duchniewicz); Zaburzeń osobowości z perspektywy różnych dysfunkcji psychopatologicznych - diagnoza kliniczna - interwencja psychologiczna (dr B. Izydorczyk) ; 10 kroków terapii lęku (E.Stankowska); Terapii koherencji i rekonsolidacji pamięci (poziom podstawowy i poziom średnio zaawansowany, dr M.Jasiński); Zdrowia psychicznego młodzieży; Szkolenie z zaburzeń psychosomatycznych w myśleniu psychoanalitycznym. W trakcie 2-letniego szkolenia podyplomowego z psychoterapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży z elementami III fali (kierownik merytoryczny dr n. med. Artur Kołakowski).
Jestem Konsultantką ds. nauczania i rozwoju (absolwentką Learning & Development na National College of Ireland - CIPD Ireland). Wiedzę zdobywałam również na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie podczas studiów podyplomowych z Zarządzania kompetencjami pracowników oraz szkoleń: Team Management Leadership; Zarządzania wiedzą i rozwojem pracowników; Zarządzania projektami; Stylów komunikacji wg. modelu DiSC; doradztwa zawodowego oraz pracy z osobami z niepełnosprawnością.
Rozwijam zdalne metody pracy psychologicznej, psychoterapeutycznej i coachingowej w "eKonsultacje - Polskim Centrum Konsultacji Specjalistycznych online" współpracując z lek. psychiatrą Kingą Bokun oraz prywatnym gabinecie DIADA w Gdańsku. Konsultuję w języku polskim i angielskim a moja praca psychoterapeutyczna podlega superwizji. Swoją wiedzę i umiejętności uzupełniam poprzez udział w warsztatach, konferencjach i seminariach dot. zdrowia psychicznego oraz zarządzania zasobami ludzkimi.
Pomagam osobom, które obserwują u siebie zmiany nastroju, smutek, przygnębienie, lęk lub niepokój, stres, problemy w relacjach z bliskimi i współpracownikami, wycofanie się z kontaktów, izolację, problem z podejmowaniem decyzji i działania, chorobliwy perfekcjonizm, nieufność, podejrzliwość, zamyślenie, nieobecność, w przypadku trudności w poradzeniu sobie z sytuacją życiową np. rozstaniem, rozwodem, separacją, utratą pracy, gdy wystąpi problem z wywiązywaniem się z codziennych obowiązków i pełnieniem ról społecznych, np. rodzicielskich, służbowych. Pracuję z osobami zmagającymi się z niepełnosprawnością w aspekcie poprawy relacji w rodzinie oraz aktywizacji zawodowej i społecznej.
Prowadzę konsultacje i terapię par, które pragną poprawić relacje, będące w kryzysie (m.in. z powodu zdrady, separacji) oraz z rodzicami uwzględniając aspekt wielokulturowości w rodzinie i dwujęzycznością dzieci. Wspieram osoby żyjące na emigracji i te planujące powrót do Polski.
Prowadzę konsultacje w prywatnym gabinecie w Gdańsku oraz przez Internet dostrzegając korzyści płynące z tej formy pracy, takie jak:
- Oszczędność czasu - konsultacje bez dojazdów do gabinetu/biura.
- Łatwy dostęp do specjalisty - konsultacje i sesje diagnostyczne 7 dni w tygodniu za pośrednictwem jednej platformy internetowej, łatwej w obsłudze i dostępnej na telefonie, tablecie i komputerze.
- Dyskrecja - konsultacje w dogodnym dla klienta miejscu, w domowym zaciszu lub każdym innym miejscu gwarantującym spokój, dyskrecję i komfort psychiczny. Bez dodatkowego stresu.
- Dyspozycyjność - konsultacje o dogodnej dla klienta godzinie i terminie, gdy jest dyspozycyjny lub potrzebuje konsultacji "tu i teraz".
- Oszczędność pieniędzy - brak dodatkowych kosztów utrzymania gabinetu i jego obsługi.
- Zwiększenie zaangażowania klienta w proces leczenia/ wdrażania zmian w życiu poprzez sprawne monitorowanie procesu leczenia i natychmiastowe reagowanie w sytuacji problemu/kryzysu.
- Dostęp do lepszej jakość usług i opieki nad klientem, który jest podmiotem a nie przedmiotem leczenia.
Serdecznie zachęcam do kontaktu i konsultacji w szczególności osoby, które mają ograniczoną dyspozycyjność z uwagi na pełnienie obowiązków rodzicielskich, obowiązki służbowe, osoby pracujące zdalnie, freelancerów, mieszkające lub przebywające za granicą, w miejscu z ograniczonym dostępem do specjalisty, osoby z niepełnosprawnością.
Czas dzielę między pracę zawodową, która jest moją pasją, moją rodzinę oraz aktywny wypoczynek - uwielbiam podróże rowerowe i piesze. Przez wiele lat wspierałam charytatywnie organizacje pozarządowej w ich rozwoju. Jestem członkiem zarządu Forum Polonia Ireland, Polish Runners Club Ireland oraz członkiem Rady Fundacji Ochrony Zdrowia Psychicznego Harmonia w Polsce.

Lek. Kinga Bokun

Jestem lekarzem, specjalizuję się w dziedzinie psychiatrii. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując i dyżurując na oddziałach: psychiatrycznych, dziennych, psychogeriatrycznych, detoksykacyjnych, w PZP, na Izbie Przyjęć; pracowałam także jako lekarz systemu w PR. Stale współpracuję z psychologami, psychoterapeutami oraz lekarzami innych specjalizacji, tak aby pomóc każdemu Pacjentowi jak najlepiej.

Oprócz indywidualnej pracy z Pacjentami jestem zaangażowana w działalność charytatywną. Jestem założycielem i prezesem Fundacji Ochrony Zdrowia Psychicznego "Harmonia", której zadaniem jest rozpowszechnianie wiedzy z zakresu zdrowia psychicznego. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Swoją wiedzę wciąż uaktualniam, uczestnicząc w konferencjach, szkoleniach, realizując studia podyplomowe.
Pokaż więcej Pokaż więcej

Usługi

Wszystkie
Online
W gabinecie
1 - Konsultacja psychiatryczna (lekarska)
240 zł
30 min.
Umów wizytę
2 - Konsultacja z psychologiem
180 zł
50 min.
Umów wizytę
3 - Konsultacja / Psychoterapia pary i rodziny
280 zł
60 min.
Umów wizytę
4 - Coaching
180 zł
50 min.
Umów wizytę
5 - Konsultacja rodzicielska
180 zł
50 min.
Umów wizytę
6 - Psychoterapia indywidualna
180 zł
50 min.
Umów wizytę
7 - Konsultacja młodzieży i dzieci
180 zł
50 min.
Umów wizytę

Nasi specjaliści

eKonsultacje Agnieszka Wieczorkowska
psycholog, psychiatra, psychoterapeuta
5.00 / 83 opinie
Umów wizytę
lekarz Kinga Bokun
psychiatra
4.99 / 147 opinii
Umów wizytę

Opinie Opinie o placówce

5,0
Janina 2024.07.06 godz. 20:33
lekarz: eKonsultacje Agnieszka Wieczorkowska
Dzięki Pani Agnieszce moje życie odmieniło się. Szkoda, że nie poznałam Jej 15 lat temu. Dziękuję Pani.
5,0
Klaudia 2024.07.04 godz. 15:58
lekarz: Kinga Bokun
Wspaniały specjalista, gorąco polecam.
5,0
Ania 2024.06.27 godz. 11:15
lekarz: eKonsultacje Agnieszka Wieczorkowska
Super.Bardzo mi dużo dała. Mądre i pomocne rady.
5,0
Rafał 2024.06.27 godz. 10:09
lekarz: eKonsultacje Agnieszka Wieczorkowska
Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza. Konsultacje to czysta przyjemność.
5,0
M.N. 2024.06.22 godz. 19:38
lekarz: Kinga Bokun
Pierwsza wizyta przebiegła bardzo dobrze, szczegółowe wyjaśnienia i duże zaangażowanie Pani Doctor. Dziękuję
Pokaż więcej Pokaż więcej

Nasze artykuły

Brak

Odpowiedzi na pytania

brak

Aktualności

19
Listopada
2022
Zmiana ceny usług konsultacji lekarskich od 1 grudnia 2022
19 Listopada 2022
Drodzy Pacjenci i Klienci informujemy, że od 1 grudnia 2022 roku ulegną zmianie ceny konsultacji lekarskich....
Drodzy Pacjenci i Klienci informujemy, że od 1 grudnia 2022 roku ulegną zmianie ceny konsultacji lekarskich. Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem naszych usług. Oto link: https://www.ekonsultacje.eu/cennik
zamknij
01
Listopada
2022
Aktualny cennik usług, także konsultacji w języku angielskim
01 Listopada 2022
Aktualny cennik usług dla pacjentów i klientów: Konsultacja psychiatryczna z lekarzem (30 minut) dla nowych...
Drodzy Pacjenci i Klienci poszerzamy naszą ofertę usług o konsultacje w języku angielskim.
Aktualny cennik usług dla pacjentów i klientów: Konsultacja psychiatryczna z lekarzem (30 minut) dla nowych pacjentów - 190 zł. Wydanie recepty przez lekarza (Wyłącznie dla stałych pacjentów pozostających w stabilnym stanie, w wyjątkowych sytuacjach) - 120 zł. Konsultacja z psychologiem (55 minut) - 160 zł. Psychological consultation in English (55 minutes) - 200 zł. Konsultacja / psychoterapia par i rodzin (55 minut) - 250 zł. Couple and family consultation in English (55 minutes) - 300 zł. Psychoterapia indywidualna (55 minut) - 160 zł. Coaching (55 minut) - 160 zł. Diagnoza potenciału zawodowego testem DiSC i konsultacja (55 minut) - 600 zł. Interwencja kryzysowa (konsultacja z psychologiem w weekend lub ASAP) - 320 zł. Zgłoszenie przez SMS +48 798825424 z dopiskiem "Interwencja"
zamknij
18
Lipca
2021
Zmiany cen usług dla nowych pacjentów
18 Lipca 2021
Od 1 grudnia nastąpiła zmiana cen usług dla nowych pacjentów. Aktualni pacjenci za świadczone usługi będą objęci ich...
Od 1 grudnia nastąpiła zmiana cen usług dla nowych pacjentów. Aktualni pacjenci za świadczone usługi będą objęci ich dotychczasową ceną. Więcej szczegółowych informacji można znaleźć tutaj: https://www.ekonsultacje.eu/cennik
zamknij
Pokaż wszystkie aktualności

Nasze placówki

brak
eKonsultacje Polskie Centrum Konsultacji Specjalistycznych Online
arrow
Kontakt Dane kontaktowe
Telefon zobacz
email [email protected]

O nas

EKONSULTACJE Polskie Centrum Konsultacji Specjalistycznych Online to platforma dostarczająca Polakom w kraju i na całym świecie usługi z zakresu telemedycyny w postaci profesjonalnych konsultacji lekarskich (psychiatrycznych), psychologicznych, psychoterapeutycznych, rodzicielskich oraz coachingowych. Dlaczego warto nam zaufać?   Co nas wyróżnia? Ważna jest dla nas jakość świadczonych usług. Prowadzimy konsultacje w języ...
EKONSULTACJE Polskie Centrum Konsultacji Specjalistycznych Online to platforma dostarczająca Polakom w kraju i na całym świecie usługi z zakresu telemedycyny w postaci profesjonalnych konsultacji lekarskich (psychiatrycznych), psychologicznych, psychoterapeutycznych, rodzicielskich oraz coachingowych.

Dlaczego warto nam zaufać?

 

Co nas wyróżnia?
Ważna jest dla nas jakość świadczonych usług.
Prowadzimy konsultacje w języku polskim lub angielskim.
Aby uczestniczyć w konsultacji online wystarczy połączony z Internetem telefon, tablet lub laptop.
Mamy bogate doświadczenia w pracy w środowisku wielokulturowym i wielojęzycznym.
"eKonsultacje" tworzą ludzie z pasją, wrażliwi społecznie, podejmujący akcje charytatywne.


Konsultacje online są tak samo skuteczne, jak wizyty w gabinecie/biurze psychologa/psychoterapeuty i niosą dodatkowe korzyści:


Oszczędność czasu - konsultacje bez dojazdów do gabinetu/biura.
Łatwy dostęp do specjalisty - konsultacje i sesje diagnostyczne 7 dni w tygodniu za pośrednictwem Internetu.
Dyskrecja - konsultacje w dogodnym dla klienta miejscu, w domowym zaciszu lub każdym innym miejscu gwarantującym spokój, dyskrecję i komfort psychiczny. Bez dodatkowego stresu.
Dyspozycyjność - konsultacje o dogodnej dla klienta godzinie i terminie, gdy jest dyspozycyjny lub potrzebuje konsultacji "tu i teraz".
Oszczędność pieniędzy - brak dodatkowych kosztów utrzymania gabinetu i jego obsługi.
Zwiększenie zaangażowania klienta w proces leczenia/ wdrażania zmian w życiu poprzez sprawne monitorowanie procesu leczenia i natychmiastowe reagowanie w sytuacji problemu/kryzysu.


Kim jesteśmy?

Mgr. Agnieszka Wieczorkowska

Witam serdecznie,

Jestem psychologiem (absolwentką dziennych studiów magisterskich na kierunku psychologii o specjalizacji psychologia kliniczna na Uniwersytecie Gdańskim), psychoterapeutą w trakcie certyfikacji PTP. Ukończyłam szkolenia: Systemowej terapii rodzin (kierownik merytoryczny prof. dr hab. n. med. Irena Namysłowska); Terapii małżeństw i par w podejściu zintegrowanym (kierownik merytoryczny Prof. Barbara Józefik); Psychoterapii małżeństw i par (M.Wolska); CBT: Leczenia traumy w terapii poznawczo-behawioralnej i schematu (P. Mućko); Technik wyobrażeniowych w terapii poznawczo-behawioralnej i terapii schematu (P. Mućko); Poznawczo-behawioralny trening rodzicielski stosowany w profilaktyce zaburzeń zachowania dzieci i młodzieży (dr Ewa Sokołowska); Praca z perfekcjonizmem w ujęciu poznawczo-behawioralnym z elementami psychoterapii 3 fali (Poza Schematami); Anoreksja i bulimia. Terapia poznawczo-behawioralna zaburzeń odżywiania(Poza Schematami); Regulacji lęku i emocji oraz restrukturyzacji zdolności adaptacyjnych Ego pacjenta - technik ISTDP (lek. J. Duchniewicz); Zaburzeń osobowości z perspektywy różnych dysfunkcji psychopatologicznych - diagnoza kliniczna - interwencja psychologiczna (dr B. Izydorczyk) ; 10 kroków terapii lęku (E.Stankowska); Terapii koherencji i rekonsolidacji pamięci (poziom podstawowy i poziom średnio zaawansowany, dr M.Jasiński); Zdrowia psychicznego młodzieży; Szkolenie z zaburzeń psychosomatycznych w myśleniu psychoanalitycznym. W trakcie 2-letniego szkolenia podyplomowego z psychoterapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży z elementami III fali (kierownik merytoryczny dr n. med. Artur Kołakowski).
Jestem Konsultantką ds. nauczania i rozwoju (absolwentką Learning & Development na National College of Ireland - CIPD Ireland). Wiedzę zdobywałam również na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie podczas studiów podyplomowych z Zarządzania kompetencjami pracowników oraz szkoleń: Team Management Leadership; Zarządzania wiedzą i rozwojem pracowników; Zarządzania projektami; Stylów komunikacji wg. modelu DiSC; doradztwa zawodowego oraz pracy z osobami z niepełnosprawnością.
Rozwijam zdalne metody pracy psychologicznej, psychoterapeutycznej i coachingowej w "eKonsultacje - Polskim Centrum Konsultacji Specjalistycznych online" współpracując z lek. psychiatrą Kingą Bokun oraz prywatnym gabinecie DIADA w Gdańsku. Konsultuję w języku polskim i angielskim a moja praca psychoterapeutyczna podlega superwizji. Swoją wiedzę i umiejętności uzupełniam poprzez udział w warsztatach, konferencjach i seminariach dot. zdrowia psychicznego oraz zarządzania zasobami ludzkimi.
Pomagam osobom, które obserwują u siebie zmiany nastroju, smutek, przygnębienie, lęk lub niepokój, stres, problemy w relacjach z bliskimi i współpracownikami, wycofanie się z kontaktów, izolację, problem z podejmowaniem decyzji i działania, chorobliwy perfekcjonizm, nieufność, podejrzliwość, zamyślenie, nieobecność, w przypadku trudności w poradzeniu sobie z sytuacją życiową np. rozstaniem, rozwodem, separacją, utratą pracy, gdy wystąpi problem z wywiązywaniem się z codziennych obowiązków i pełnieniem ról społecznych, np. rodzicielskich, służbowych. Pracuję z osobami zmagającymi się z niepełnosprawnością w aspekcie poprawy relacji w rodzinie oraz aktywizacji zawodowej i społecznej.
Prowadzę konsultacje i terapię par, które pragną poprawić relacje, będące w kryzysie (m.in. z powodu zdrady, separacji) oraz z rodzicami uwzględniając aspekt wielokulturowości w rodzinie i dwujęzycznością dzieci. Wspieram osoby żyjące na emigracji i te planujące powrót do Polski.
Prowadzę konsultacje w prywatnym gabinecie w Gdańsku oraz przez Internet dostrzegając korzyści płynące z tej formy pracy, takie jak:
- Oszczędność czasu - konsultacje bez dojazdów do gabinetu/biura.
- Łatwy dostęp do specjalisty - konsultacje i sesje diagnostyczne 7 dni w tygodniu za pośrednictwem jednej platformy internetowej, łatwej w obsłudze i dostępnej na telefonie, tablecie i komputerze.
- Dyskrecja - konsultacje w dogodnym dla klienta miejscu, w domowym zaciszu lub każdym innym miejscu gwarantującym spokój, dyskrecję i komfort psychiczny. Bez dodatkowego stresu.
- Dyspozycyjność - konsultacje o dogodnej dla klienta godzinie i terminie, gdy jest dyspozycyjny lub potrzebuje konsultacji "tu i teraz".
- Oszczędność pieniędzy - brak dodatkowych kosztów utrzymania gabinetu i jego obsługi.
- Zwiększenie zaangażowania klienta w proces leczenia/ wdrażania zmian w życiu poprzez sprawne monitorowanie procesu leczenia i natychmiastowe reagowanie w sytuacji problemu/kryzysu.
- Dostęp do lepszej jakość usług i opieki nad klientem, który jest podmiotem a nie przedmiotem leczenia.
Serdecznie zachęcam do kontaktu i konsultacji w szczególności osoby, które mają ograniczoną dyspozycyjność z uwagi na pełnienie obowiązków rodzicielskich, obowiązki służbowe, osoby pracujące zdalnie, freelancerów, mieszkające lub przebywające za granicą, w miejscu z ograniczonym dostępem do specjalisty, osoby z niepełnosprawnością.
Czas dzielę między pracę zawodową, która jest moją pasją, moją rodzinę oraz aktywny wypoczynek - uwielbiam podróże rowerowe i piesze. Przez wiele lat wspierałam charytatywnie organizacje pozarządowej w ich rozwoju. Jestem członkiem zarządu Forum Polonia Ireland, Polish Runners Club Ireland oraz członkiem Rady Fundacji Ochrony Zdrowia Psychicznego Harmonia w Polsce.

Lek. Kinga Bokun

Jestem lekarzem, specjalizuję się w dziedzinie psychiatrii. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując i dyżurując na oddziałach: psychiatrycznych, dziennych, psychogeriatrycznych, detoksykacyjnych, w PZP, na Izbie Przyjęć; pracowałam także jako lekarz systemu w PR. Stale współpracuję z psychologami, psychoterapeutami oraz lekarzami innych specjalizacji, tak aby pomóc każdemu Pacjentowi jak najlepiej.

Oprócz indywidualnej pracy z Pacjentami jestem zaangażowana w działalność charytatywną. Jestem założycielem i prezesem Fundacji Ochrony Zdrowia Psychicznego "Harmonia", której zadaniem jest rozpowszechnianie wiedzy z zakresu zdrowia psychicznego. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Swoją wiedzę wciąż uaktualniam, uczestnicząc w konferencjach, szkoleniach, realizując studia podyplomowe.
Pokaż więcej Pokaż więcej

Nasi specjaliści

eKonsultacje Agnieszka Wieczorkowska
psycholog, psychiatra, psychoterapeuta
5.00 / 83 opinie
Umów wizytę
lekarz Kinga Bokun
psychiatra
4.99 / 147 opinii
Umów wizytę

Nasze artykuły

Brak
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4