Tomasz Kiluk

psychiatra, Psychiatria
Umów wizytę
O nas

Jestem lekarzem psychiatrą. Od 17 lat pomagam osobom chorym i cierpiącym na zaburzenia psychiczne, wykorzystując podczas diagnozy i leczenia moje doświadczenie oraz wiedzę, którą systematycznie poszerzam. Wystawiam recepty i zwolnienia lekarskie.

Prowadzę gabinet online, gdzie oferuję teleporady psychiatryczne dla cierpiących z powodu problemów psychicznych, bez względu na lokalizację. Nie przyjmuję stacjonarnie.

Więcej informacji o mnie i oferowanych usługach na mojej stronie:

 

Nasi specjaliści
lekarz Tomasz Kiluk
psychiatra
4.97 / 180 opinii
Pokaż profil
umów wizytę
5,0
Anna K.K. 2022.08.03 godz. 02:01
Pan Doktor jest ze wszech miar godny polecenia.Emanuje spokojem, dobrocią i stwarza atmosferę bezpieczeństwa. Wzbudził zaufanie i obudził nadzieję... Udzielił mi realnego wsparcia, konkretnej pomocy, gdy zgłosiłam się do Niego przerażona, z poczuciem niemocy w zaistniałej sytuacji.Przeprowadził rzetelny wywiad o wymiarze holistycznym. Z uwagą i zrozumieniem odniósł się do moich problemów, wykazał iście anielską cierpliwość, poświęcił dużo czasu.Przedstawił koncepcję leczenia uwzględniając autonomię pacjenta. To ewidentnie profesjonalista z dużym doświadczeniem, jednocześnie obeznany z najnowszymi trendami, dla którego dobrostan pacjenta stanowi priorytet.Doktorze, słowa nie oddadzą moich uczuć, cóż, jestem Panu ogromnie wdzięczna. Dziękuję...

Usługi

1. Pierwsza konsultacja psychiatryczna online PROMOCJA
45 min · 189 zł
2. Kolejna konsultacja psychiatryczna online PROMOCJA
30 min · 159 zł
Kolejna konsultacja psychiatryczna online
30 min · 179 zł
Pierwsza konsultacja psychiatryczna online
45 min · 199 zł

Opinie o placówce

brak opinii o placówce
Nasze placówki
Strona WWW placówki medycznej: Tomasz Kiluk   Klepacze, Stawowa 5 Regulamin świadczenia usług