SensoWarsztat Gabinet Terapii Dzieci i Niemowląt

Fizjoterapeuta, logopeda
Umów wizytę
O nas

Ewa Kwiatkowska

Numer PWZFz:  43469, Magister Fizjoterapii

Rejestr Podmiotów Wykonujących działalność Leczniczą - Nr Księgi 000000208854, Oznaczenie organu: F-01 - Indywidualna Praktyka Fizjoterapeutyczna

Absolwentka Wydziału Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Ukończyła studia podyplomowe na kierunku Poradnictwo Żywieniowe i Dietetyczne warszawskiej SGGW. Dyplomowana Terapeutka Integracji Sensorycznej i Terapii Ręki pracująca przez lata przy warszawskich poradniach psychologiczno- pedagogicznych. Ma na koncie szereg kursów zarówno w zakresie fizjoterapii jak i integracji sensorycznej. Ukończyła roczne szkolenie w zakresie pracy z dzieckiem autystycznym i z zespołem Aspergera.  W swojej pracy kieruje się zasadą, że wspomagając rozwój dziecka już od wczesnych lat, jesteśmy w stanie zapobiec poważnym zaburzeniom w późniejszym czasie i tylko wielokierunkowe działanie przynosi zadowalające efekty. Jako fizjoterapeuta pracuje z niemowlętami, pomagając im odnaleźć prawidłową ścieżkę rozwoju.

Na co dzień mama trójki radosnych maluchów i miłośniczka aktywności fizycznej.

 

Zuzanna Oliljan-Gruszczyńska

Numer PWZFz:  51021, Magister Fizjoterapii

Absolwentka Wydziału Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, terapeutka koncepcji PNF oraz FITS, a także dyplomowana terapeutka Integracji Sensorycznej oraz Terapii Ręki. Interesuje się metodami przeciwdziałającymi oraz zapobiegającymi powstawaniu i pogłębianiu się wad postawy u dzieci oraz rozwojem i gotowością szkolną dziecka. Wyznaje zasadę, że poprzez podjęte w odpowiednim czasie, systematyczne spotkania terapeutyczne można osiągnąć pożądane efekty. Ponadto terapia Integracji Sensorycznej umożliwia wykorzystanie wielozmysłowej stymulacji, tak potrzebnej w dzisiejszych czasach. Prywatnie mama trzech "żywych sreber", więc nie obce są jej wszelkie uroki codzienności.

 

Karolina Bentyn-Budna

Neurologopeda, instruktor rekreacji-ruchowej Ukończyła Polonistykę i Logopedię na Uniwersytecie Warszawskim oraz studia podyplomowe z Neurologopedii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Doświadczenie zaczęła zdobywać już w trakcie studiów na stażu w prywatnej poradni psychologiczno-pedagogicznej w Warszawie. Pracowała w placówkach integracyjnych, przedszkolach oraz ośrodkach z dziećmi z rozmaitymi zaburzeniami mowy, komunikacji i rozwoju. Jest zwolenniczką stwierdzenia, że logopedia jest nauką interdyscyplinarną i nie może ograniczać się jedynie do ćwiczeń buzi i języka. Dlatego w codziennej pracy zawsze stosuje różne metody terapeutyczne i współpracuje z innymi specjalistami, aby zapewnić jak najlepszą pomoc. W pracy z dziećmi często wykorzystuje ruch oraz możliwość angażowania wszystkich zmysłów, dla osiągnięcia jak najlepszych efektów terapeutycznych. Oprócz logopedii prowadzi zajęcia taneczne.

Nasi specjaliści
mgr fizjoterapii Ewa Kwiatkowska
fizjoterapeuta pediatryczny
5.00 / opinii
5,0
Natalia Jędra 2021.11.16 godz. 14:17
Zajęcia z Ewą to najlepsza godzina w tygodniu. Uśmiech, profesjonalne podejście, komunikatywność i ciepło to tylko kilka z cech pani doktor.
mgr Martyna Kukawska
położna, psycholog
mgr Kamil Krekora
fizjoterapeuta
5.00 / opinia
umów wizytę
5,0
Ewelina Czarnecka 2020.08.21 godz. 14:54
Pan Kamil posiada świetne podejście do dzieci, dzięki czemu dziecko bardzo chętnie wykonuje ćwiczenia. Świetny specjalista, zawsze służy pomocą. Podpowiada co można jeszcze zrobić i gdzie się udać aby efekty były jeszcze lepsze. Rehabilitujemy się już kilka lat. Szczerze polecam wszystkim którzy się wachają. Pozdrawiamy i DZĘKUJEMY za zaangażowanie. Olek z mamą.
mgr Łukasz Grotowski
osteopata
5.00 / opinie
5,0
Kacper Sosnowski 2021.03.23 godz. 15:34
Kacper trafił w bardzo dobre ręce pełne profesjonalizmu. Pan Łukasz wykonuje swoją pracę całym sercem i indywidualnym podejściem do pacjenta.
mgr Aleksandra Wisińska-Jaroszewicz
fizjoterapeuta
umów wizytę
mgr Magdalena Ronisz-Grotowska
fizjoterapeuta
mgr Marta Kaczmarek
terapeuta
mgr Marta Synowiec-Kowalczyk
fizjoterapeuta pediatryczny
5.00 / opinia
5,0
Jan 2021.07.20 godz. 14:07
wszystko super
mgr Katarzyna Topolewska
psycholog

Usługi

konsultacja Logopedyczna
120 zł

Opinie o placówce

brak opinii o placówce

Galeria

Nasze placówki
Strona WWW placówki medycznej: SensoWarsztat Gabinet Terapii Dzieci i Niemowląt   Grodzisk Mazowiecki, Radońska 50 / 4