Pracownia Psychologiczno-Seksuologiczna ID Katarzyna Nosek-Komorowska

psycholog, psychoterapeuta, seksuolog
Umów wizytę
O nas

[ www.znanylekarz.pl/katarzyna-nosek-komorowska/psycholog-seksuolog-psychoterapeuta/gdansk#tab=profile-reviews ] 

----

[ www.trojmiasto.pl/Pracownia-ID-K-Nosek-Komorowska-o46874.html ]

----

Psycholog, pedagog, doktor nauk społecznych w zakresie psychologii. Certyfikowany terapeuta poznawczo-behawioralny. Certyfikowany seksuolog kliniczny.

Jestem absolwentką Podyplomowych Studiów z Seksuologii Klinicznej oraz Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie, Psychologii Klinicznej na Akademii Medycznej w Gdańsku, Zarządzania Zasobami Ludzkimi na Politechnice Gdańskiej.

Ukończyłam szkolenia:
- Terapia Schematów (TS),
- Dialektyczno-Behawioralna Terapia (DBT),
- Zorientowana na traumę terapia poznawczo-behawioralna metodą przedłużonej ekspozycji (Interdyscyplinarne Centrum Genetyki Zachowania Uniwersytetu Warszawskiego),
- Opiniowanie sądowo-psychologiczne w sprawach z udziałem dzieci (Fundacja Dzieci Niczyje w Warszawie),
- I i II stopień TSR - Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu (Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu w Warszawie).

Uczestniczka czynna i bierna wielu konferencji krajowych i międzynarodowych. Nauczyciel akademicki z 12-letnim stażem. Biegły sądowy.

Swoje doświadczenie zdobywałam jako psycholog i seksuolog kliniczny - kierownik oddziału terapeutycznego dla skazanych z niepsychotycznymi zaburzeniami psychicznymi lub upośledzonych umysłowo, w tym dla sprawców przestępstw seksualnych.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego. Ukończyła Szkołę Oficerską Służby Więziennej.

Zajmuję się pomocą psychologiczną i seksuologiczną, psychoterapią indywidualną, par oraz grupową. Specjalizuje się w tematyce przestępstw seksualnych, dysfunkcji seksualnych, zaburzeń stresu pourazowego, zaburzeń lękowych i afektywnych, zaburzeń osobowości i zachowania.

Nasi specjaliści
dr n. społ. Katarzyna Nosek-Komorowska
psycholog, seksuolog, psychoterapeuta
5.00 / opinii
5,0
Karolina 2021.10.08 godz. 12:31
Profesjonalne podejście i cudowna kobieta. Każda wizyta w luźnej, otwartej atmosferze. Efekty widoczne po każdej wizycie.

Usługi

konsultacja online
50 min · 160 zł
https://us04web.zoom.us/j/4428214036
konsultacja psychologiczna
50 min · 160 zł
ul. mjr Hubala 14, Gdańsk
konsultacja seksuologiczna
50 min · 160 zł
ul. mjr Hubala 14, Gdańsk

Opinie o placówce

brak opinii o placówce

Aktualności

Płatność za wizytę
PIERWSZA WIZYTA PŁATNA NA KONTO DO 48 H PO UMÓWIENIU NA DANE: ^ Blik na numer telefonu 507068294 lub ^ Pracowni...
2020-11-19
wszystkie aktualności
Nasze placówki
Strona WWW placówki medycznej: Pracownia Psychologiczno-Seksuologiczna ID Katarzyna Nosek-Komorowska   Gdańsk, mjr Hubala 14 Regulamin świadczenia usług