ISPL lek. med. Jarosław Kijewski

laryngolog
Umów wizytę
O nas

Absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku. Specjalizację z otorynolaryngologii uzyskałem w 2013 roku. Doświadczenie zawodowe zdobyłem w renomowanych ośrodkach szkoleniowych naszego kraju, szpitalu, poradni i w praktyce prywatnej. Stale podnoszę swoje kwalifikacje czynnie uczestnicząc w polskich i zagranicznych konferencjach i sympozjach. Od 2006r. należę do Polskiego Towarzystwa Otorynolaryngologów i Chirurgów Głowy i Szyi. W kręgu moich zainteresowań zawodowych znajduje się diagnostyka i najnowsze metody leczenia zespołu bezdechu sennego oraz zastosowaniem nowoczesnych technologii w leczeniu ambulatoryjnym i operacyjnym schorzeń o podłożu laryngologicznym. Od kilku lat w ramach współpracy z AMW w Gdyni i służbami mundurowymi badam i zajmuję się problemami laryngologicznymi związanymi z nurkowaniem. Obecnie przygotowuję rozprawę doktorską o temacie : ,, Badania wpływu ekspozycji hiperbarycznej na stan ucha środkowego mierzonej za pomocą audiometrii impedancyjnej w nurkowaniach służbowych w zależności od technologii i warunków nurkowania.”

Nasi specjaliści
lek. med. Jarosław Kijewski
laryngolog
5.00 / opinii
umów wizytę
5,0
Mirosław Bieliński 2021.12.01 godz. 16:44
Polecam, bo np.: punktualnie, miło, kompetentnie plus wyczerpujący wszelkie wątpliwości pakiet informacji. Zabezpieczenia antycovidowe - bez zarzutu.

Usługi

Konsultacja laryngologiczna
30 min · 150 zł

Opinie o placówce

brak opinii o placówce
Nasze placówki
Dane kontaktowe
brak
brak
Strona WWW placówki medycznej: ISPL lek. med. Jarosław Kijewski   Gdynia, ul. Zaruskiego 8a / 5 Regulamin świadczenia usług