EDU-MED Łukasz Gwoździński

chirurg, lekarz medycyny estetycznej
Umów wizytę
O nas
Wykonujemy zabiegi medycyny estetycznej i anti-aging. Rozwój metod i zastosowań medycyny estetycznej umożliwia nam nie tylko działania korygujące, ale także przeciwdziałanie efektom upływu czasu oraz leczenie chorób i urazów tkanek miękkich. Wszystkie zabiegi wykonuje dyplomowany lekarz medycyny estetycznej, specjalista chirurg.
Nasi specjaliści
dr n. med. ŁUKASZ GWOŹDZIŃSKI
lekarz medycyny estetycznej, chirurg

Usługi

Botox
45 min · 300 zł
Toksyna botulinowa jest toksyną produkowaną przez bakterie Clostridium botulinum. Działa poprzez porażenie mięśni szkieletowych, blokując uwalnianie acetylocholiny w zakończeniach nerwowo-mięśniowych skutkując ich rozluźnieniem. Botox od dawna wykorzystywany jest w medycynie w leczeniu chorób, w których występuje nadmierne napięcie mięśni. W estetyce toksyna botulinowa stosowana jest celem zlikwidowania zmarszczek mimicznych a także w leczeniu nadmiernej potliwości. Całkowity efekt osiągamy po około 7-14 dniach i utrzymuje się on przez blisko 4-6 miesięcy. Po zabiegu zmarszczki wygładzają się
Fibryna bogatopłytkowa
500 zł
Fibryna bogatopłytkowa to trójwymiarowa struktura, której matrycę stanowi fibryna. W przestrzeniach trójwymiarowej sieci fibryny umiejscowione są wysokie stężenia nieaktywowanych, funkcjonalnych, nienaruszonych płytek krwi, krwinki białe oraz mezenchymalne komórki macierzyste. Wszystkie te elementy wspólnie z fibryną tworzą strukturę matrix – przestrzenną strukturę, która stale i w długim okresie czasu stymuluje płytki do uwalniania czynników wzrostu cytokin. Czynniki wzrostu oraz komórki macierzyste uwalniane z przestrzeni siatki fibrynowej silnie stymulują odnowę biologiczną tkanek.
Mezoterapia
45 min · 500 zł
Mezoterapia jest procedurą szeroko wykorzystywaną w celu regeneracji i poprawy wyglądu skóry, w leczeniu cellulitu, rozstępów a także w leczeniu i profilaktyce łysienia. Metoda poprawia mikrokrążenie w tkance podskórnej oraz zwiększa metabolizm komórek tłuszczowych (lipoliza). Mezoterapia to śródskórne bądź podskórne podanie małych dawek aktywnie działającego preparatu. Preparaty mogą być oparte na kwasie hialuronowym, krzemionce organicznej, aminokwasach, witaminach, enzymach, kofeinie a także związkach mineralnych, które nie są w stanie przeniknąć samodzielnie przez całą grubość skóry.
Osocze bogatopłytkowe
45 min · 500 zł
Osocze bogatopłytkowe jest koncentratem płytek krwi, otrzymywanym z krwi pełnej pacjenta podczas odpowiedniej procedury. PRP (platelet rich plasma) to autologiczny koncentrat płytek krwi zawieszonych w niewielkiej ilości osocza. Osocze bogatopłytkowe nazywane jest także koncentratem czynników wzrostu (plasma rich growth factors – PRGFs), z powodu wysokiego stężenia w nim cytokin wzrostowych.
Plasma Complex Premium
60 min · 800 zł
Plasma Complex Premium to kompletny zestaw do przeprowadzenia pełnego zabiegu głębokiej rewitalizacji i regeneracji. Dzięki wykorzystaniu właściwości fibryn osoczowych: IPRF i SPRF oraz komórek macierzystych w jednym zabiegu, uzyskujemy najwyższą skuteczność regeneracji, rewitalizacji i wypełnienia tkanek.
Skleroterapia
45 min · 300 zł
Skleroterapia (ostrzykiwanie) to metoda leczenia bardzo drobnych żylaków i śródskórnych pajączków naczyniowych. Polega ona na wprowadzaniu do światła naczynia preparatów, które powodują obkurczenie ściany naczynia i miejscowy, kontrolowany stan zapalny. Prowadzi on jego zamknięcia i zwłóknienia naczynia, które przestaje być widoczne. Zmienione chorobowo miejsca nakłuwa się od kilku do kilkunastu razy. Preparat wprowadzany jest w iniekcji, w postaci roztworu lub piany.

Opinie o placówce

brak opinii o placówce

Galeria

Nasze placówki
Strona WWW placówki medycznej: EDU-MED Łukasz Gwoździński   Łódź, Piłsudskiego 7