1. Placówki
  2. Dolnośląskie Centrum Psychoterapii Sp. z o.o.

Dolnośląskie Centrum Psychoterapii Sp. z o.o.

neurolog, psychiatra, psycholog, seksuolog
4,92 / 1484 opinie
Umów wizytę

Nasze placówki

ul. Dyrekcyjna 37/47, 50-528 Wrocław
Dyrekcyjna 37/47
arrow
Kontakt Dane kontaktowe
Telefon zobacz
email [email protected]
ul. Powstańców Śląskich 28/30, 53-333 Wrocław
Powstańców Śląskich 28/30
arrow
Kontakt Dane kontaktowe
Telefon zobacz
email [email protected]

O nas

Dolnośląskie Centrum Psychoterapii to największa na Dolnym Śląsku prywatna wysokospecjalistyczna poradnia zdrowia psychicznego, której głównym atutem jest doświadczony i starannie wyselekcjonowany zespół wysokiej klasy specjalistów: psychiatrów, psychologów, seksuologów, neurologów. Nasz zespół tworzą m.in. pracownicy naukowi i dydaktyczni Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, ordynatorzy oddziałów psychiatrycznych, doświadczeni klinicyści, ce...
Dolnośląskie Centrum Psychoterapii to największa na Dolnym Śląsku prywatna wysokospecjalistyczna poradnia zdrowia psychicznego, której głównym atutem jest doświadczony i starannie wyselekcjonowany zespół wysokiej klasy specjalistów: psychiatrów, psychologów, seksuologów, neurologów. Nasz zespół tworzą m.in. pracownicy naukowi i dydaktyczni Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, ordynatorzy oddziałów psychiatrycznych, doświadczeni klinicyści, certyfikowani psychoterapeuci, diagnostycy, psycholodzy transportu, biegli sądowi z zakresu psychiatrii, psychologii, seksuologii, neurologii. Dolnośląskie Centrum Psychoterapii jest Podmiotem Leczniczym (dawniej NZOZ) wpisanym do rejestru podmiotów wykonujących działalność leczniczą pod numerem: Nr Z-137137-20120814.


Dlaczego my ?

> Doświadczenie
Od 14 lat udzielamy w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii pomocy osobom z problemami psychicznymi w oparciu tylko o wysoce doświadczonych lekarzy i specjalistów. Nasi lekarze i specjaliści ciągle poszerzają swoje doświadczenie i wiedzę poprzez codzienną pracę z setkami szpitalnych pacjentów. Średni wiek doświadczenia pracy klinicznej z pacjentami naszych lekarzy i specjalistów to 15 lat. Nasi doświadczeni lekarze i specjaliści są często zapraszani jako konsultanci i eksperci do licznych programów telewizyjnych, radiowych, czy publikacji prasowych (TVN, TVP, TV4, Gazeta Wyborcza, Twój Styl itp).

> Nowoczesne leczenie
Nasi lekarze i specjaliści są na bieżąco ze światowymi trendami w leczeniu. Systematycznie biorą udział w licznych międzynarodowych projektach, szkoleniach i konferencjach naukowych w kraju i na świecie. Są autorami i współautorami licznych publikacji naukowych, prowadzą wykłady m.in. dla studentów Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Nasi lekarze i specjaliści to także członkowie licznych prestiżowych polskich i międzynarodowych towarzystw naukowych.

> Rekomendacja pacjentów
Nasi lekarze i specjaliści są wysoko oceniani i polecani m.in. przez pacjentów serwisu znanylekarz.pl. Standardem w naszej działalności są także badania ankietowe opinii pacjentów, w których sprawdzamy satysfakcję pacjentów z usług DCP. Pacjentów pytamy m.in. o jakość opieki, skuteczność leczenia, przestrzeganie formalnych procedur, dostęp do informacji oraz kontakt z lekarzami. Dzięki naszym analizom możliwe jest zidentyfikowanie najlepszych praktyk i wykrycie ewentualnych problemów. W wyniku takich działań liczba usatysfakcjonowanych pacjentów systematycznie rośnie. Nasi Pacjenci polecają nasze usługi swoim bliskim i znajomym, a ich zaufanie stanowi dla nas najwyższą wartość. Dolnośląskie Centrum Psychoterapii zostało uznane zdaniem pacjentów najlepszą przychodnią na Dolnym Śląsku w 2017 roku w wielkim finale konkursu Dolnośląskiego Hipokratesa organizowanego przez Gazetę Wrocławską.

> Szybkie terminy zapisu na wizytę
Nasi lekarze i specjaliści są dostępni 6 dni w tygodniu. Ze względu na bardzo dużą ilość lekarzy i specjalistów wizyty można umówić zazwyczaj w tym samym dniu. Pacjenci mają 24 h na dobę dostęp do e-rejestracji (na www.dcp.wroclaw.pl), pozwalającej na sprawdzenie wolnych miejsc i umówienie się na wizytę u lekarza w dogodnym dla siebie terminie. Zachęcamy także do kontaktu telefonicznego z naszą rejestracją w godz. 8.00-21.00. Kontaktując się z nami telefonicznie zostaniecie Państwo przywitani głosem Magdaleny Różczki – niezwykle popularnej i lubianej polskiej aktorki.

> Bez kolejek i czekania
Szanujemy czas naszych pacjentów, dlatego pacjenci umawiani są na wizyty na konkretną godzinę. Pozwala to zapewnić pacjentom dyskrecję, anonimowość, a przede wszystkim krótki czas potrzebny na odbycie wizyty w naszej poradni, bez konieczności pobierania numerków i czekania w długich kolejkach.

> Komfortowo i przyjaźnie
Zgodnie z zasadą: „Nasze samopoczucie kształtowane jest przez nasze otoczenie“ nasze gabinety i poczekalnie zostały zaprojektowane i wyposażone zgodnie z najnowszymi koncepcjami wzornictwa i designu oraz z myślą o minimalizacji stresu pacjenta. W naszych wnętrzach znajdziecie Państwo m.in. lampy, krzesła zaprojektowane przez Karima Rashida, stoliki zaprojektowane przez Samu Noguchi, czy zegary zaprojektowane przez Jonasa Wagella. Każdy nasz pacjent może liczyć także na przepyszną, aromatyczną kawę lub herbatę, bezpłatny bezprzewodowy internet Wi-Fi, bezpłatną stację ładowania telefonów i tabletów, interaktywny panel dotykowy – przewodnik po ofercie i specjalistach DCP, dostęp do świeżej prasy i stały uśmiech naszego personelu.

> Bez barier
W trosce o komfort pacjentów niepełnosprawnych, nasza placówka jest w pełni przystosowana do ich potrzeb (windy, szerokie korytarze i drzwi gabinetów, przystosowane toalety) i została zaprojektowana całkowicie bez barier architektonicznych. Nasza placówka przeszła także pozytywnie audyt prowadzony przez Pełnomocnika marszałka ds. osób niepełnosprawnych na Dolnym Śląsku.

> Miejsce przyjazne dzieciom
Nasza placówka jest przystosowane dla rodziców z małymi dziećmi. Mogą oni liczyć na windy, szerokie korytarze i drzwi gabinetów, oraz przewijak w toalecie. Mali pacjenci przyjmowani są w gabinetach dostosowanych do potrzeb dzieci, gdzie zapewniony jest kącik do rysowania i zabaw manualnych, pluszaki, zabawki edukacyjne, metody i narzędzia terapeutyczne, testy diagnostyczne dla dzieci. Wszystko to sprawia, że dzieci czują się komfortowo w trakcie wizyty u psychologa, czy psychiatry dziecięcego, chętnie nawiązują kontakt, aktywnie uczestniczą w sesjach terapeutycznych i lubią do nas powracać.
Pokaż więcej Pokaż więcej

Usługi

Wszystkie
Online
W gabinecie
Couple psychotherapy in English (online)
340 zł
60 min.
Umów wizytę
Psycholog - Porada psychologiczna - dzieci, młodzież - kolejna wizyta (online)
220 zł
60 min.
Umów wizytę
Psycholog - Porada psychologiczna - dzieci, młodzież z rodzicami - pierwsza wizyta (online)
260 zł
60 min.
Umów wizytę
Psycholog - Porada psychologiczna - dzieci, młodzież w języku angielskim - pierwsza wizyta (online)
320 zł
60 min.
Umów wizytę
Psycholog - Porada psychologiczna - dzieci, młodzież w języku angielskim - kolejna wizyta (w gabinecie)
260 zł
60 min.
Umów wizytę
Psycholog - Porada psychologiczna - dzieci, młodzież - kolejna wizyta (w gabinecie)
220 zł
60 min.
Umów wizytę
Psycholog - Porada psychologiczna - dzieci, młodzież - kolejna wizyta (w gabinecie)
240 zł
60 min.
Umów wizytę
Psycholog - Porada psychologiczna - dzieci, młodzież - kolejna wizyta (w gabinecie)
180 zł
60 min.
Umów wizytę
Psycholog - Porada psychologiczna - dzieci, młodzież - kolejna wizyta (online)
240 zł
60 min.
Umów wizytę
Psycholog - Porada psychologiczna - dzieci, młodzież z rodzicami w języku angielskim - pierwsza wizyta - (w gabinecie)
320 zł
60 min.
Umów wizytę
Psycholog - Pełna diagnostyka psychologiczna dla dzieci i młodzieży (osobowość + inteligencja)
720 zł
120 min.
Umów wizytę
Psycholog - Pełna diagnostyka psychologiczna (osobowość + inteligencja)
720 zł
120 min.
Umów wizytę
Psycholog - Konsultacja psychologiczna, wywiad poprzedzający diagnostykę psychologiczną (w gabinecie)
200 zł
60 min.
Umów wizytę
Pokaż więcej Pokaż więcej

Nasi specjaliści

mgr Agnieszka Juszczyk - Mirek
psycholog, psychoterapeuta, psycholog dziecięcy, seksuolog
5.00 / 22 opinie
Umów wizytę
mgr Joanna Czajkowska
psycholog, psychoterapeuta
5.00 / 9 opinii
Umów wizytę
lek. Anita Domisiewicz
psychiatra
4.67 / 235 opinii
Umów wizytę
Pokaż więcej Pokaż więcej

Opinie Opinie o placówce

5,0
Jarek 2024.07.17 godz. 17:50
lekarz: Patryk Piotrowski
Bardzo dobry doktor. Swietny specjalistai ,slucha pacjeta co jest bardzo pozytywne.
5,0
Pacjent 2024.07.17 godz. 12:46
lekarz: Anita Domisiewicz
Jak zawsze świetnie. Pani doktor jest empatyczna, nie tylko wystawia recepty, ale proponuje inne metody pomocy
5,0
Renata 2024.07.17 godz. 00:14
lekarz: Joanna Kubisz
Bardzo wygodny sposób na konsultacje, Pani Doktor bardzo profesjonalna, udzieliła bardzo wielu rad, otrzymałam tez receptę. Bardzo dziękuje za szybko proces od zamówienia wizyty przez telefon po jej dokonanie się.
5,0
Małgorzata 2024.07.16 godz. 20:53
lekarz: Magdalena Kudyba-Jasińska
Pierwszy kontakt i miłe zaskoczenie. Pani Doktor nie tylko jest sympatyczną osobą, czuć dobrą energię i ciepło, potrafi nawiązać kontakt z młodą osobą i otworzyć ją na szczerą rozmowę. A to jest niezwykle ważne w przypadku przypadku psychologa vs psychoterapeuty. Tym, którzy nie znają Pani Dotkr a szukają dla siebie lub dziecka z czystym sumieniem mogę polecić. Wydaje się być osobą, która może pomóc w niejednym problemie. Pozdrawiam.
5,0
Edyta 2024.07.15 godz. 17:37
lekarz: Aleksandra Bubniak
Pani doktor konkretną,rzeczową osoba,bardzo mi pomogła, wyjaśniła.Dzięki niej dużo zrozumiałam. Polecam z całego serca.
Pokaż więcej Pokaż więcej

Nasze artykuły

Brak

Odpowiedzi na pytania

brak

Aktualności

19
Kwietnia
2020
Rejestracja online
19 Kwietnia 2020
Zapraszamy do rejestracji wizyt na stronie www.e-wizyta.eu.
Zapraszamy do rejestracji wizyt na stronie www.e-wizyta.eu.
zamknij
15
Marca
2020
Koronawirus a wizyty pacjentów w DCP
15 Marca 2020
W trosce o bezpieczeństwo i komfort zarówno naszych pacjentów jak i pracowników Dolnośląskie Centrum Psychoterapii...
W trosce o bezpieczeństwo i komfort zarówno naszych pacjentów jak i pracowników Dolnośląskie Centrum Psychoterapii podejmuje kroki dotyczące obecnej nadzwyczajnej sytuacji związanej z zagrożeniem koronawirusem. W tym podjęliśmy decyzję, że od poniedziałku wszystkie nasze wizyty odbywać się będą w formie teleporady (telefonicznie) a w przeciągu kilku dniu ruszy nasze oprogramowanie do telemedycyny (konsultacja wideo). W związku z powyższym informujemy: 1. Rejestracja pacjentów odbywa się tylko telefonicznie lub on-line poprzez stronę www.dcp.wroclaw.pl 2. Pacjentom będą udzielane teleporady w dotychczasowych godzinach pracy danego lekarza. 3. Przed wizytą nalezy dokonać opłaty za wizytę przelewem i przesłać na [email protected] potwierdzenie przelewu (w tytule należy wpisać data i godzina wizyty, imię i nazwisko specjalisty oraz imię pacjenta) 4. Nie należy przychodzić po recepty – zgłaszamy potrzeby telefonicznie. Zostanie przekazany 4-cyfrowy kod do recept, który należy podać w aptece wraz z numerem PESEL lub zostanie do Państwa wysłana e-recepta na maila lub sms. Ze względu na Państwa bezpieczeństwo zwracamy się z prośbą o zastosowanie się do zaleceń.
zamknij

Nasze placówki

ul. Dyrekcyjna 37/47, 50-528 Wrocław
Dyrekcyjna 37/47
arrow
Kontakt Dane kontaktowe
Telefon zobacz
email [email protected]
ul. Powstańców Śląskich 28/30, 53-333 Wrocław
Powstańców Śląskich 28/30
arrow
Kontakt Dane kontaktowe
Telefon zobacz
email [email protected]

O nas

Dolnośląskie Centrum Psychoterapii to największa na Dolnym Śląsku prywatna wysokospecjalistyczna poradnia zdrowia psychicznego, której głównym atutem jest doświadczony i starannie wyselekcjonowany zespół wysokiej klasy specjalistów: psychiatrów, psychologów, seksuologów, neurologów. Nasz zespół tworzą m.in. pracownicy naukowi i dydaktyczni Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, ordynatorzy oddziałów psychiatrycznych, doświadczeni klinicyści, ce...
Dolnośląskie Centrum Psychoterapii to największa na Dolnym Śląsku prywatna wysokospecjalistyczna poradnia zdrowia psychicznego, której głównym atutem jest doświadczony i starannie wyselekcjonowany zespół wysokiej klasy specjalistów: psychiatrów, psychologów, seksuologów, neurologów. Nasz zespół tworzą m.in. pracownicy naukowi i dydaktyczni Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, ordynatorzy oddziałów psychiatrycznych, doświadczeni klinicyści, certyfikowani psychoterapeuci, diagnostycy, psycholodzy transportu, biegli sądowi z zakresu psychiatrii, psychologii, seksuologii, neurologii. Dolnośląskie Centrum Psychoterapii jest Podmiotem Leczniczym (dawniej NZOZ) wpisanym do rejestru podmiotów wykonujących działalność leczniczą pod numerem: Nr Z-137137-20120814.


Dlaczego my ?

> Doświadczenie
Od 14 lat udzielamy w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii pomocy osobom z problemami psychicznymi w oparciu tylko o wysoce doświadczonych lekarzy i specjalistów. Nasi lekarze i specjaliści ciągle poszerzają swoje doświadczenie i wiedzę poprzez codzienną pracę z setkami szpitalnych pacjentów. Średni wiek doświadczenia pracy klinicznej z pacjentami naszych lekarzy i specjalistów to 15 lat. Nasi doświadczeni lekarze i specjaliści są często zapraszani jako konsultanci i eksperci do licznych programów telewizyjnych, radiowych, czy publikacji prasowych (TVN, TVP, TV4, Gazeta Wyborcza, Twój Styl itp).

> Nowoczesne leczenie
Nasi lekarze i specjaliści są na bieżąco ze światowymi trendami w leczeniu. Systematycznie biorą udział w licznych międzynarodowych projektach, szkoleniach i konferencjach naukowych w kraju i na świecie. Są autorami i współautorami licznych publikacji naukowych, prowadzą wykłady m.in. dla studentów Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Nasi lekarze i specjaliści to także członkowie licznych prestiżowych polskich i międzynarodowych towarzystw naukowych.

> Rekomendacja pacjentów
Nasi lekarze i specjaliści są wysoko oceniani i polecani m.in. przez pacjentów serwisu znanylekarz.pl. Standardem w naszej działalności są także badania ankietowe opinii pacjentów, w których sprawdzamy satysfakcję pacjentów z usług DCP. Pacjentów pytamy m.in. o jakość opieki, skuteczność leczenia, przestrzeganie formalnych procedur, dostęp do informacji oraz kontakt z lekarzami. Dzięki naszym analizom możliwe jest zidentyfikowanie najlepszych praktyk i wykrycie ewentualnych problemów. W wyniku takich działań liczba usatysfakcjonowanych pacjentów systematycznie rośnie. Nasi Pacjenci polecają nasze usługi swoim bliskim i znajomym, a ich zaufanie stanowi dla nas najwyższą wartość. Dolnośląskie Centrum Psychoterapii zostało uznane zdaniem pacjentów najlepszą przychodnią na Dolnym Śląsku w 2017 roku w wielkim finale konkursu Dolnośląskiego Hipokratesa organizowanego przez Gazetę Wrocławską.

> Szybkie terminy zapisu na wizytę
Nasi lekarze i specjaliści są dostępni 6 dni w tygodniu. Ze względu na bardzo dużą ilość lekarzy i specjalistów wizyty można umówić zazwyczaj w tym samym dniu. Pacjenci mają 24 h na dobę dostęp do e-rejestracji (na www.dcp.wroclaw.pl), pozwalającej na sprawdzenie wolnych miejsc i umówienie się na wizytę u lekarza w dogodnym dla siebie terminie. Zachęcamy także do kontaktu telefonicznego z naszą rejestracją w godz. 8.00-21.00. Kontaktując się z nami telefonicznie zostaniecie Państwo przywitani głosem Magdaleny Różczki – niezwykle popularnej i lubianej polskiej aktorki.

> Bez kolejek i czekania
Szanujemy czas naszych pacjentów, dlatego pacjenci umawiani są na wizyty na konkretną godzinę. Pozwala to zapewnić pacjentom dyskrecję, anonimowość, a przede wszystkim krótki czas potrzebny na odbycie wizyty w naszej poradni, bez konieczności pobierania numerków i czekania w długich kolejkach.

> Komfortowo i przyjaźnie
Zgodnie z zasadą: „Nasze samopoczucie kształtowane jest przez nasze otoczenie“ nasze gabinety i poczekalnie zostały zaprojektowane i wyposażone zgodnie z najnowszymi koncepcjami wzornictwa i designu oraz z myślą o minimalizacji stresu pacjenta. W naszych wnętrzach znajdziecie Państwo m.in. lampy, krzesła zaprojektowane przez Karima Rashida, stoliki zaprojektowane przez Samu Noguchi, czy zegary zaprojektowane przez Jonasa Wagella. Każdy nasz pacjent może liczyć także na przepyszną, aromatyczną kawę lub herbatę, bezpłatny bezprzewodowy internet Wi-Fi, bezpłatną stację ładowania telefonów i tabletów, interaktywny panel dotykowy – przewodnik po ofercie i specjalistach DCP, dostęp do świeżej prasy i stały uśmiech naszego personelu.

> Bez barier
W trosce o komfort pacjentów niepełnosprawnych, nasza placówka jest w pełni przystosowana do ich potrzeb (windy, szerokie korytarze i drzwi gabinetów, przystosowane toalety) i została zaprojektowana całkowicie bez barier architektonicznych. Nasza placówka przeszła także pozytywnie audyt prowadzony przez Pełnomocnika marszałka ds. osób niepełnosprawnych na Dolnym Śląsku.

> Miejsce przyjazne dzieciom
Nasza placówka jest przystosowane dla rodziców z małymi dziećmi. Mogą oni liczyć na windy, szerokie korytarze i drzwi gabinetów, oraz przewijak w toalecie. Mali pacjenci przyjmowani są w gabinetach dostosowanych do potrzeb dzieci, gdzie zapewniony jest kącik do rysowania i zabaw manualnych, pluszaki, zabawki edukacyjne, metody i narzędzia terapeutyczne, testy diagnostyczne dla dzieci. Wszystko to sprawia, że dzieci czują się komfortowo w trakcie wizyty u psychologa, czy psychiatry dziecięcego, chętnie nawiązują kontakt, aktywnie uczestniczą w sesjach terapeutycznych i lubią do nas powracać.
Pokaż więcej Pokaż więcej

Nasi specjaliści

mgr Agnieszka Juszczyk - Mirek
psycholog, psychoterapeuta, psycholog dziecięcy, seksuolog
5.00 / 22 opinie
Umów wizytę
mgr Joanna Czajkowska
psycholog, psychoterapeuta
5.00 / 9 opinii
Umów wizytę
lek. Anita Domisiewicz
psychiatra
4.67 / 235 opinii
Umów wizytę
Pokaż więcej Pokaż więcej

Nasze artykuły

Brak
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4