lek. Olga Zaucha
psychiatra dziecięcy
5.00 / 2 opinie
Poradnia Zdrowia Psychicznego EDUCATIO Sp. z o.o.
Rejestrujesz się do:
Poradnia Zdrowia Psychicznego EDUCATIO Sp. z o.o. | Chotomów | Tęczowa 5 A
O mnie
Lekarka, specjalistka psychiatrii dzieci i młodzieży. Specjalizowała się w Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Tytuł lekarza uzyskała na I Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Doświadczenie zdobywała m.in. w Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, Poradni Autystycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii, Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży Instytutu Psychiatrii i Neurologii, Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży przy ul. Puławskiej w Warszawie, prowadząc od kilku lat ambulatoryjną praktykę lekarską, w trakcie samodzielnych dyżurów w szpitaluw Oddziale Dziennym dla Dzieci i Młodzieży SPDSK przy ul. Żwirki i Wigury w Warszawie, Oddziale Podwójnych Diagnoz, przeznaczonym do leczenia uzależnień dla Młodzieży w Otwocku, Klinice Leczenia Nerwic, Zaburzeń Osobowości i Zaburzeń Odżywiania IPIN a także w Klinice Pediatrii, Żywienia i Chorób Metabolicznych Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie i Klinice Neurologii Dzieci i Młodzieży Instytutu Matki i Dziecka.

Uczestniczka kursów szkoleniowy m.in. z zakresu farmakoterapii w zaburzeniach psychicznych u dzieci i młodzieży, psychoterapii dzieci i młodzieży, seksuologii wieku rozwojowego.Bierze a udział w konferencjach naukowych m.in. II Międzynarodowej Konferencji Psychiatrii Dzieci i Młodzieży, konferencji „Kiedy dziecko staje się dorosłym”, „Zdrowie Psychiczne a etapy rozwoju”.Współautorka książki dla pediatrów „Zaburzenia psychiczne dzieci i młodzieży”.

W pracy stawia na indywidualne podejście do pacjenta, rzetelną diagnozę i psychoedukację pacjenta oraz jego rodziny.

Diagnostyka i leczenie:

zaburzeń lękowych, nastroju, odżywiania, psychoz (m.in. schizofrenii), całościowych zaburzeń rozwoju (zaburzeń ze spektrum autyzmu), zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych, zaburzeń hiperkinetycznych, zaburzeń zachowania, zaburzeń psychicznych towarzyszących niepełnosprawności intelektualnej, ale również m.in. tików i zespołu Tourette’a, lęku separacyjnego, mutyzmu wybiórczego, także zaburzeniami z pogranicza psychiatrii i neurologii dziecięcej, takimi jak zespołu Retta czy zespołu Landau-Kleffnera oraz zaburzeń psychicznych, występujących w chorobach genetycznych np. zespołu łamliwego chromosomu X, Pradera-Willego czy Angelmana jak również współistnieniejących chrób psychicznych i zaburzeń
Więcej
Wykształcenie
Warszawski Uniwerystet Medyczny
Języki
Angielski, Polski
Adresy
ul. Tęczowa 5 A, Chotomów
Poradnia Zdrowia Psychicznego EDUCATIO Sp. z o.o.
Najbliższy wolny termin ...
+48223552000
Usługi
Konsultacja psychiatry dziecięcego (pierwsza wizyta)
45 min · 390 zł
Konsultacja psychiatryczna online
30 min · 390 zł
Konsultacja psychiatry dziecięcego (kolejna wizyta)
45 min · 390 zł
Konsultacja psychiatryczna online
45 min · 390 zł
Opinie pacjentów
5,0
5,0
Rejestrujesz się do:
Poradnia Zdrowia Psychicznego EDUCATIO Sp. z o.o. | Chotomów | Tęczowa 5 A
Strona WWW placówki medycznej: Poradnia Zdrowia Psychicznego EDUCATIO Sp. z o.o. Chotomów, Tęczowa 5 A Regulamin świadczenia usług
Przeczytaj o nas: