lek. Olga Zaucha
psychiatra dziecięcy
5.00 / 2 opinie
Poradnia Zdrowia Psychicznego EDUCATIO Sp. z o.o.
Umów wizytę
Rejestrujesz się do:
Poradnia Zdrowia Psychicznego EDUCATIO Sp. z o.o. | Chotomów | Tęczowa 5 A
O mnie
Lekarka, specjalistka psychiatrii dzieci i młodzieży. Specjalizowała się w Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Tytuł lekarza uzyskała na I Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Doświadczenie zdobywała m.in. w Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, Poradni Autystycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii, Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży Instytutu Psychiatrii i Neurologii, Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży przy ul. Puławskiej w Warszawie, prowadząc od kilku lat ambulatoryjną praktykę lekarską, w trakcie samodzielnych dyżurów w szpitaluw Oddziale Dziennym dla Dzieci i Młodzieży SPDSK przy ul. Żwirki i Wigury w Warszawie, Oddziale Podwójnych Diagnoz, przeznaczonym do leczenia uzależnień dla Młodzieży w Otwocku, Klinice Leczenia Nerwic, Zaburzeń Osobowości i Zaburzeń Odżywiania IPIN a także w Klinice Pediatrii, Żywienia i Chorób Metabolicznych Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie i Klinice Neurologii Dzieci i Młodzieży Instytutu Matki i Dziecka.

Uczestniczka kursów szkoleniowy m.in. z zakresu farmakoterapii w zaburzeniach psychicznych u dzieci i młodzieży, psychoterapii dzieci i młodzieży, seksuologii wieku rozwojowego.Bierze a udział w konferencjach naukowych m.in. II Międzynarodowej Konferencji Psychiatrii Dzieci i Młodzieży, konferencji „Kiedy dziecko staje się dorosłym”, „Zdrowie Psychiczne a etapy rozwoju”.Współautorka książki dla pediatrów „Zaburzenia psychiczne dzieci i młodzieży”.

W pracy stawia na indywidualne podejście do pacjenta, rzetelną diagnozę i psychoedukację pacjenta oraz jego rodziny.

Diagnostyka i leczenie:

zaburzeń lękowych, nastroju, odżywiania, psychoz (m.in. schizofrenii), całościowych zaburzeń rozwoju (zaburzeń ze spektrum autyzmu), zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych, zaburzeń hiperkinetycznych, zaburzeń zachowania, zaburzeń psychicznych towarzyszących niepełnosprawności intelektualnej, ale również m.in. tików i zespołu Tourette’a, lęku separacyjnego, mutyzmu wybiórczego, także zaburzeniami z pogranicza psychiatrii i neurologii dziecięcej, takimi jak zespołu Retta czy zespołu Landau-Kleffnera oraz zaburzeń psychicznych, występujących w chorobach genetycznych np. zespołu łamliwego chromosomu X, Pradera-Willego czy Angelmana jak również współistnieniejących chrób psychicznych i zaburzeń
Więcej
Wykształcenie
Warszawski Uniwerystet Medyczny
Języki
Angielski, Polski
Adresy
ul. Tęczowa 5A, Chotomów
Poradnia Zdrowia Psychicznego EDUCATIO Oddział Chotomów
ul. Heroldów 19A, Warszawa
Poradnia Zdrowia Psychicznego EDUCATIO Oddział Warszawa Bielany
ul. Fleminga 29, Warszawa
Poradnia Zdrowia Psychicznego EDUCATIO Oddział Warszawa Białołęka
Najbliższy wolny termin ...
+48223552000
Usługi
*Konsultacja psychiatry dziecięcego (pierwsza wizyta)
45 min · 490 zł
Konsultacja psychiatryczna online
30 min · 490 zł
*Konsultacja psychiatry dziecięcego (kolejna wizyta)
45 min · 490 zł
Konsultacja psychiatryczna online
45 min · 490 zł
Opinie pacjentów
5,0
5,0
Rejestrujesz się do:
Poradnia Zdrowia Psychicznego EDUCATIO Sp. z o.o. | Chotomów | Tęczowa 5 A
Strona WWW placówki medycznej: Poradnia Zdrowia Psychicznego EDUCATIO Sp. z o.o. Chotomów, Tęczowa 5 A Regulamin świadczenia usług
Przeczytaj o nas: