Martyna Jarosz
psycholog, psycholog dziecięcy
O mnie
Nazywam się Martyna Jarosz i jestem psychologiem oraz terapeutą poznawczo-behawioralnym. Udzielając pomocy moim pacjentom kieruję się przede wszystkim szacunkiem wobec nich. Staram się, by podczas spotkań czuli się bezpiecznie, doświadczyli akceptacji, otwartości, a przede wszystkim zrozumienia problemów, z którymi obecnie się zmagają. Pragnę tworzyć przestrzeń, w której mogą porozmawiać ze mną o trudnościach, zadawać bez skrępowania pytania i uzyskać oczekiwane odpowiedzi.

Specjalizuję się przede wszystkim w pracy z pacjentami w wieku wczesnoszkolnym. Z wielką pasją wspieram dzieci i młodzież w trudnościach społeczno-emocjonalnych, zaburzeniach nastroju, konfliktach rówieśniczych, trudnościach edukacyjnych, trudnościach związanych z sytuacją życiową. Wspieram rodziców we wspólnym pokonywaniu napotkanych trudności wychowawczych pojawiających się w domu lub zgłaszanych przez nauczycieli. Chętnie współpracuję z rodzicami w zakresie wsparcia, edukacji, rozumienia problemów dzieci i młodzieży.

Zajmuję się również pomocą psychologiczną osób dorosłych, które znalazły się w kryzysie, pragną zmiany w swoim życiu, nie potrafią poradzić sobie ze swoimi emocjami, czują się przygnębieni, przeżywają trudne chwile w związku z jakimś przykrym zdarzeniem, chciałyby tworzyć pozytywne relacje z innymi.

W swojej pracy kładę szczególny nacisk na rozumienie indywidualnego sposobu przeżywania siebie, swojego świata wewnętrznego oraz otaczającej rzeczywistości przez osobę, którą wspieram.
więcej
Adresy
ul. Dyrekcyjna 37/47, Wrocław
Dolnośląskie Centrum Psychoterapii Sp. z o.o.
Najbliższy wolny termin ...
713323670
Usługi
Porada psychologiczna (w gabinecie)
60 min · 150 zł
Terapia indywidualna (w gabinecie)
60 min · 150 zł
Opinie o specjaliście
Specjalista nie posiada żadnych opinii
Rejestrujesz się do:
Dolnośląskie Centrum Psychoterapii Sp. z o.o. | Wrocław | Dyrekcyjna 37 / 47
Strona WWW placówki medycznej: Dolnośląskie Centrum Psychoterapii Sp. z o.o. Wrocław, Dyrekcyjna 37 / 47 Regulamin świadczenia usług
Przeczytaj o nas: