Katarzyna Kulczycka
psychoterapeuta, psycholog
O mnie
Jestem psychologiem i psychoterapeutą psychodynamicznym. Ukończyłam Psychologię na Uniwersytecie Wrocławskim oraz Kurs Psychoterapii Psychodynamicznej Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jest to całościowy kurs psychoterapeutyczny atestowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej. Kwalifikacje nieustannie podnoszę biorąc udział w szkoleniach i konferencjach. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u superwizora certyfikowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Jestem członkiem Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
W swojej pracy korzystam nie tylko z podejścia psychodynamicznego, ale staram się pracować w dużej mierze integracyjnie. Korzystam z różnych podejść terapeutycznych, w tym dużo czerpię z podejścia poznawczo – behawioralnego oraz terapii schematu. W oparciu o własne preferencje oraz przekonanie o wysokiej skuteczności z powodzeniem łączę terapię psychodynamiczną będącą podróżą w głąb siebie z technikami pracy podejścia poznawczo – behawioralnego.
Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam na oddziałach dziennych psychiatrycznych w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego oraz Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym Nr 1we Wrocławiu; oddziałach dziennych i stacjonarnym dla dzieci i młodzieży w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. J. Gromkowskiego oraz Dziennym Ośrodku Psychiatrii i Zaburzeń Mowy dla Dzieci i Młodzieży we Wrocławiu; środowiskowym domu samopomocy typu A dla osób doświadczających choroby psychicznej Stowarzyszenia na Rzecz Promocji Zdrowia „Curatus” oraz środowiskowym domu samopomocy typu B dla osób niepełnosprawnych intelektualnie Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży z MPDz „Ostoja” we Wrocławiu.

więcej
Wykształcenie
psycholog, psychoterapeuta
Adresy
ul. Dyrekcyjna 37/47, Wrocław
Dolnośląskie Centrum Psychoterapii Sp. z o.o.
Najbliższy wolny termin ...
713323670
Usługi
Porada psychologiczna (w gabinecie)
60 min · 150 zł
Terapia indywidualna (w gabinecie)
60 min · 150 zł
Opinie o specjaliście
Specjalista nie posiada żadnych opinii
Rejestrujesz się do:
Dolnośląskie Centrum Psychoterapii Sp. z o.o. | Wrocław | Dyrekcyjna 37 / 47
Strona WWW placówki medycznej: Dolnośląskie Centrum Psychoterapii Sp. z o.o. Wrocław, Dyrekcyjna 37 / 47 Regulamin świadczenia usług
Przeczytaj o nas: