home
|
Lekarz w trakcie specjalizacji
|
|
Tomasz Tomczak
Tomasz Tomczak
5.00 / 4 opinie
Zarejestruj się na wizytę
e-Wizyta Wizyta w gabinecie
Wybierz usługę:
Regulamin i polityka prywatności
Indywidualna Praktyka Lekarska Tomasz Tomczak | Łódź | Bartoka 55 / 43

Tomasz Tomczak

5.00 / 4 opinie
Domyślna lokalizacja

O mnie

Dr Tomasz Tomczak w pracy stara się wsłuchiwać w potrzeby pacjenta, a wszystko to w przyjaznej, ale profesjonalnej atmosferze. Dużą wagę przykłada do całościowego podejścia do zdrowia – zarówno psychicznego jak i somatycznego. W uzasadnionych medycznie przypadkach ma uprawnienia do wystawiania zwolnień lekarskich (L4, eZLA); recept refundowanych. Prywatnie - miłośnik podróży i pływania.
Domyślna lokalizacja

Wykształcenie

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Po ukończeniu studiów odbył roczny staż podyplomowy w szpitalu Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Aktualnie lekarz w trakcie szkolenia specjalizacyjnego, które odbywa w ramach Klinik Psychiatrycznych Centralnego Szpitala Klinicznego UM w Łodzi, gdzie pracuje na oddziałach stacjonarnych, dziennych, Izbie Przyjęć, a także pełni całodobowe dyżury. Prowadzi również zajęcia dydaktyczne dla studentów kierunku lekarskiego. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach naukowych i szkoleniach. Doświadczenie zawodowe wzbogacił w czasie zagranicznych staży (Niemcy, Malta), a także pracą w charakterze lekarza rodzinnego (POZ).

Języki

Polski

Usługi

Wszystkie
Online
W gabinecie
280 zł
30 min.
Umów wizytę
I wizyta - Konsultacja psychiatryczna
220 zł
30 min.
Umów wizytę
Konsultacja psychiatryczna - kontynuacja
200 zł
15 min.
Umów wizytę

Opinie

5,0
Nic więcej nie napisze jak DZIĘKUJĘ, Pan Doktor znający się na swoim fachu, bardzo dobrze dobrane leki. Mogę w końcu normalnie funkcjonować i cieszyć się każdym dniem
5,0
Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, wywiad został przeprowadzony rzetelnie! Polecam
5,0
Polecam serdecznie, doktor empatyczny. Polecam serdecznie każdemu w potrzebie zadbania o swoje zdrowie psychiczne.
5,0
Bez treści

Odpowiedzi na pytania

brak

Artykuły z moim udziałem

brak

Najczęściej zadawane pytania

Jakiego rodzaju porad lekarskich udziela Tomasz Tomczak
Tomasz Tomczak to lekarz w trakcie specjalizacji. Na podstawie zdobytej wiedzy medycznej oraz doświadczenia, lekarz ten świadczy usługi medyczne w takim zakresie jak: Konsultacja psychiatryczna online, I wizyta - Konsultacja psychiatryczna, Konsultacja psychiatryczna - kontynuacja
Czy Tomasz Tomczak oferuje również możliwość konsultacji online?
Tak, Tomasz Tomczak oferuje konsultacje online. Żeby zarezerwować taką wizytę wystarczy kliknąć zakładkę „konsultacje online” i wybrać pasujący termin.
W jakich językach udziela porad Tomasz Tomczak?
Języki, w jakich porad udziela Tomasz Tomczak to: Polski
Jakie schorzenia leczy Tomasz Tomczak?
Tomasz Tomczak oferuje konsultacje lekarskie w zakresie takich schorzeń jak: Zespół stresu pourazowego, Zespół lęku uogólnionego, Zaburzenia snu, Zaburzenia psychosomatyczne, Zaburzenia psychiczne, Zaburzenia osobowości, Zaburzenia nastroju, Zaburzenia lękowe, Zaburzenia emocjonalne, Stres.
Jakie wykształcenie ma Tomasz Tomczak?
Tomasz Tomczak w notce o swoim wykształceniu pisze: Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Po ukończeniu studiów odbył roczny staż podyplomowy w szpitalu Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Aktualnie lekarz w trakcie szkolenia specjalizacyjnego, które odbywa w ramach Klinik Psychiatrycznych Centralnego Szpitala Klinicznego UM w Łodzi, gdzie pracuje na oddziałach stacjonarnych, dziennych, Izbie Przyjęć, a także pełni całodobowe dyżury. Prowadzi również zajęcia dydaktyczne dla studentów kierunku lekarskiego. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach naukowych i szkoleniach. Doświadczenie zawodowe wzbogacił w czasie zagranicznych staży (Niemcy, Malta), a także pracą w charakterze lekarza rodzinnego (POZ).
Strona WWW placówki medycznej: Indywidualna Praktyka Lekarska Tomasz Tomczak Łódź, Bartoka 55 / 43   |   Regulamin świadczenia usług