lekarz Tomasz Oleksik
ginekolog - położnik
5.00 / 1 opinia
Zarejestruj się na wizytę
e-Wizyta Wizyta w gabinecie
Wybierz usługę:
Regulamin i polityka prywatności
Centrum Medyczne BoraClinic | Warszawa | Bora-Komorowskiego 37 / 210

lekarz Tomasz Oleksik

ginekolog - położnik
5.00 / 1 opinia
ul. Bora-Komorowskiego 37, Warszawa
Centrum Medyczne BoraClinic
Najbliższy wolny termin ...
Zobacz

O mnie

Jestem lekarzem specjalistą w dziedzinie ginekologii i położnictwa, pracującym od 2014r w Klinice Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej w renomowanym Państwowym Instytucie Medycznym MSWiA w Warszawie. Moja praktyka skupia się na świadczeniu kompleksowej opieki ginekologicznej oraz wsparciu prowadzenia ciąży, przy wykorzystaniu najnowszych osiągnięć medycyny. Poniżej znajdziesz więcej informacji na mój temat oraz zakres moje...
Jestem lekarzem specjalistą w dziedzinie ginekologii i położnictwa, pracującym od 2014r w Klinice Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej w renomowanym Państwowym Instytucie Medycznym MSWiA w Warszawie. Moja praktyka skupia się na świadczeniu kompleksowej opieki ginekologicznej oraz wsparciu prowadzenia ciąży, przy wykorzystaniu najnowszych osiągnięć medycyny. Poniżej znajdziesz więcej informacji na mój temat oraz zakres mojej praktyki.

Specjalizacje i Zainteresowania

Jestem pasjonatem ginekologii małoinwazyjnej. Działając w tej dziedzinie, dążę do minimalizowania bólu i skracania czasu rekonwalescencji po operacjach ginekologicznych. Przeszedłem liczne szkolenia i kursy dokształcające, aby świadczyć kompleksową opiekę z wykorzystaniem najnowszych technik i technologii. W mojej praktyce kładę nacisk na dostarczanie pacjentkom najlepszych i najbardziej komfortowych rozwiązań w dziedzinie ginekologii a także prowadzenia ciąży zgodnie z najnowszą wiedzą medyczną.

Usługi i Specjalizacje

Moja praktyka obejmuje szeroki zakres usług ginekologicznych. Pomagam pacjentkom w diagnozowaniu i leczeniu różnorodnych schorzeń ginekologicznych, w tym między innymi:

Badania profilaktyczne i diagnostyczne
Leczenie infekcji ginekologicznych
Prowadzenie ciąży, zarówno fizjologicznych, jak i tych z wyższym ryzykiem
Wykonywanie szczegółowych badań ultrasonograficznych ginekologicznych i ciążowych - w tym prenatalnych (I, II i III trymestr) - certyfikat FMF i PTGiP
Leczenie operacyjne torbieli i mięśniaków (laparoskopia, laparotomia)
Leczenie obniżania ścian pochwy
Diagnoza i leczenie nowotworów narządu rodnego
Usuwanie polipów narządu rodnego (histeroskopia)

Jako specjalista ginekologii i położnictwa, moją główną misją jest zapewnienie moim pacjentkom komfortu, zrozumienia oraz najlepszej opieki medycznej dostępnej obecnie. Wierzę w indywidualne podejście do każdej pacjentki i wspólną pracę nad osiągnięciem zdrowia i dobrego samopoczucia.

Zapraszam serdecznie do kontaktu i umówienia się na wizytę w gabinecie, gdzie mogę służyć pomocą i wsparciem w każdej dziedzinie ginekologii, od diagnostyki po leczenie oraz ciążę.

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz dalszych informacji, zachęcam do kontaktu z moim gabinetem, gdzie nasz zespół jestem dostępny, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania i umówić wizytę, dostosowaną do Twoich potrzeb.

Mam nadzieję, że ta informacja pomoże Ci poznać mnie nieco lepiej i zachęci do skorzystania z moich usług jako specjalisty ginekologa-położnika.
Pokaż więcej Pokaż więcej
ul. Bora-Komorowskiego 37, Warszawa
Centrum Medyczne BoraClinic
Najbliższy wolny termin ...
Zobacz

Wykształcenie

2015-2021 - ukończone szkolenie specjalizacyjne w zakresie Położnictwa i Ginekologii 2008- 2014 - ukończenie kierunku lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi

Języki

Angielski

Usługi

Wszystkie
Online
W gabinecie
Założenie wkładki domacicznej
600 zł
20 min.
Umów wizytę
USG wczesnej ciąży do 10 tygodnia
230 zł
20 min.
Umów wizytę
Usunięcie wkładki domacicznej
250 zł
20 min.
Umów wizytę
USG ciąży 28-32 tyg - III trymestr
330 zł
20 min.
Umów wizytę
USG ginekologiczne
230 zł
20 min.
Umów wizytę
USG ciąży "połówkowe"18-22 tyg.
350 zł
20 min.
Umów wizytę
USG ciąży - pozostałe okresy
300 zł
20 min.
Umów wizytę
Konsultacja położnicza
240 zł
20 min.
Umów wizytę
USG ciąży " genetyczne" 11-14 tyg.
350 zł
20 min.
Umów wizytę
Konsultacja ginekologiczna + USG narządu rodnego
420 zł
20 min.
Umów wizytę
Konsultacja ginekologiczna
230 zł
20 min.
Umów wizytę
Cytologia LBC + HPV
230 zł
20 min.
Umów wizytę
Cytologia LBC
100 zł
20 min.
Umów wizytę
Pokaż więcej Pokaż więcej

Leczone schorzenia

Schorzenie Zaburzenia seksualne
Schorzenie Zaburzenia miesiączkowania
Schorzenie Wypadanie macicy i pochwy
Schorzenie Rak szyjki macicy
Schorzenie Rak sromu
Schorzenie Rak pochwy
Schorzenie Rak jajnika
Schorzenie Rak endometrium
Pokaż więcej Schorzenia

Opinie

5,0
Polecam dr Tomasza Oleksika każdej, nie tylko ciężarnej kobiecie. Doktor był moim lekarzem prowadzącym ciąże jak również przeprowadził operację cięcia cesarskiego. Jestem bardzo wdzięczna jak ją przeprowadził i jak wykonał cięcie- prawdziwy artysta ????????Fachowiec godny polecenia. Bardzo profesjonalnie i indywidualnie podchodzi do pacjentki jak również nie patrzy na zegarek jak potrafią to robić inni lekarze ( niestety). Cieszę się, że trafiłam na niego :)

Odpowiedzi na pytania

brak

Artykuły z moim udziałem

brak

Najczęściej zadawane pytania

Jakiego rodzaju porad lekarskich udziela lekarz Tomasz Oleksik
Lekarz Tomasz Oleksik to ginekolog - położnik. Na podstawie zdobytej wiedzy medycznej oraz doświadczenia, lekarz ten świadczy usługi medyczne w takim zakresie jak: Założenie wkładki domacicznej, USG wczesnej ciąży do 10 tygodnia, Usunięcie wkładki domacicznej, USG ciąży 28-32 tyg - III trymestr, USG ginekologiczne, USG ciąży "połówkowe"18-22 tyg., USG ciąży - pozostałe okresy, Konsultacja położnicza
Gdzie przyjmuje pacjentów lekarz Tomasz Oleksik?
Lekarz Tomasz Oleksik przyjmuje pacjentów pod adresem:
- ul. Bora-Komorowskiego 37, Warszawa
W jakich językach udziela porad lekarz Tomasz Oleksik?
Języki, w jakich porad udziela lekarz Tomasz Oleksik to: Angielski
Jakie schorzenia leczy lekarz Tomasz Oleksik?
Lekarz Tomasz Oleksik oferuje konsultacje lekarskie w zakresie takich schorzeń jak: Zaburzenia seksualne, Zaburzenia miesiączkowania, Wypadanie macicy i pochwy, Rak szyjki macicy, Rak sromu, Rak pochwy, Rak jajnika, Rak endometrium, Nowotwory narządów rodnych, Nadciśnienie tętnicze w ciąży.
Jakie wykształcenie ma lekarz Tomasz Oleksik?
Lekarz Tomasz Oleksik w notce o swoim wykształceniu pisze: 2015-2021 - ukończone szkolenie specjalizacyjne w zakresie Położnictwa i Ginekologii 2008- 2014 - ukończenie kierunku lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi
Strona WWW placówki medycznej: Centrum Medyczne BoraClinic Warszawa, Bora-Komorowskiego 37 / 210   |   Regulamin świadczenia usług