home
|
Lekarz
|
|
Sylwia Dżaman
ul. Szeligowskiego 82/6, Szczecin
Indywidualna Praktyka Lekarska lek.med. Sylwia Dżaman

O mnie

Ważne informacje dla pacjentów - z którymi należy zapoznać się (podobnie jak i z Regulaminem Świadczenia Usług) PRZED dokonaniem rezerwacji wizyty:

- każda e-wizyta jest poradą, w trakcie której wystawiane są niezbędne e-recepty, e-skierowania czy e-zwolnienie , oczywiście tylko wówczas, gdy ich wystawienie jest uzasadnione względami medycznymi, dotyczącymi schorzenia, z powodu którego pacjent zgłasza się na konsultację.

- wizyty odbywają si...
Ważne informacje dla pacjentów - z którymi należy zapoznać się (podobnie jak i z Regulaminem Świadczenia Usług) PRZED dokonaniem rezerwacji wizyty:

- każda e-wizyta jest poradą, w trakcie której wystawiane są niezbędne e-recepty, e-skierowania czy e-zwolnienie , oczywiście tylko wówczas, gdy ich wystawienie jest uzasadnione względami medycznymi, dotyczącymi schorzenia, z powodu którego pacjent zgłasza się na konsultację.

- wizyty odbywają się wyłącznie w j. polskim, dla osób, które ukończyły 18 rż . Konsultacja odbywa się w formie telekonsultacji, ew. w gabinecie online w formie videokonsultacji. O wyznaczonej godzinie wizyty lekarz łączy się z pacjentem (połączenie telefoniczne na wskazany przez pacjenta podczas rejestracji numer telefonu-zarejestrowany w Polsce/lub ew. połączenie video na platformie HaloDoctor). Pacjent jest zobowiązany do obecności na telekonsultacji/videokonsultacji.


- nie wystawiam recept na leki narkotyczne/psychotropowe/o potencjale uzależniającym/cannabinoidy/recept Rpw, tym samym nie ma możliwości uzyskania recepty m.in.na leki przeciwbólowe zawierające chlorowodorek tramadolu (np.Doreta, Zaldiar, Tramadol, Poltram Combo itd .) oraz na leki nasenne zawierające zolpidem (np . Nasen, Stilnox, Polsen, Hypnogen itp.)
i
-nie kontynuuję leczenia specjalistycznego zaleconego/prowadzonego przez psychiatrę

- nie ma możliwości uzyskania skierowania na badanie/szczepienie w kierunku Sars Cov2

-nie ma możliwości uzyskania zaświadczeń o braku przeciwskazań do uprawiania sportu, udziału w testach sprawnościowych, zaświadczeń o stanie zdrowia itp .

Jestem lekarzem z wieloletnim doświadczeniem w zakresie diagnostyki i leczenia pacjentów dorosłych z takimi schorzeniami jak nadciśnienie tętnicze, zaburzenia lipidowe, zaburzenia czynności tarczycy, zaburzenia przewodu pokarmowego (m. in. GERD, zespół jelita drażliwego, uchyłkowatość jelit), zespoły bólowe kręgosłupa/stawów obwodowych.

Konsultuję pacjentów dorosłych, którzy borykają się m. in. z nieuregulowanymi wartościami ciśnienia tętniczego, wymagają terapii lekiem przeciwkrzepliwym z koniecznością kontroli wskaźnika INR, mają nieprawidłowe wartości cholesterolu pomimo prowadzonego leczenia, potrzebują uregulowania poziomu hormonów tarczycy.

Przekazuję niezbędne wskazówki dietetyczne w schorzeniach takich jak cukrzyca, choroby tarczycy, nadciśnienie tętnicze i choroby serca, zaburzenia lipidowe, choroby wątroby i nerek, dna moczanowa, schorzenia przewodu pokarmowego.
Pokaż więcej Pokaż więcej
ul. Szeligowskiego 82/6, Szczecin
Indywidualna Praktyka Lekarska lek.med. Sylwia Dżaman

Wykształcenie

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej

Języki

Polski

Usługi

Wszystkie
Online
W gabinecie
konsultacja - kolejna e-wizyta
79 zł
15 min.
Umów wizytę

Opinie

5,0
Bez treści
5,0
Bez treści
5,0
Wspaniała lekarka, zaangażowana oraz troskliwa. Oby jak najwięcej takich :)
5,0
Super Pani Doktor. Konsultacja odbyła się punktualnie. Pani doktor przeprowadza bardzo dokładny wywiad. Wszystkie zalecenia, nazwy leków i dawkowanie otrzymałam na maila. Bardzo polecam.
Pokaż więcej Pokaż więcej

Odpowiedzi na pytania

Czym może to być spowodowane i jak sobie z tym poradzić?
Nie doznałem konkretnego urazu, a odczuwam ból w okolicach stawu skokowego przy próbie normalnego chodzenia. Jednak gdy postawię stopę bokiem i idę, ból nie występuje. 
Czym mój ból może być powiązany z guzkiem na nerce?
Mam 23 lata od ponad roku borykam się z bólem prawej strony. Miałam robione zabiegi kręgosłupa termolezje, ale mój stan zdrowia powoli się pogarszał — pojechałam do lekarza i...
Czy mam się czego obawiać? Czy wszywka alkoholowa może się źle przyjąć?
3 miesiące temu miałem wykonany zabieg wszycia wszywki alkoholowej, po około 10 dniach rana spuchła i powiększyły mi się węzły chłonne w pachwinie oraz lekka opuchlizna przed nimi, udałem się do...
Czy może być to afta?
Tydzień temu zostałam zarażona anginą, mam czerwone gardło, powiększony prawy migdał i na nim taką białą krostkę. Antybiotyk pomógł na ból, ale ta krostka i obrzęk nadal się...
Pokaż więcej pokaż więcej

Artykuły z moim udziałem

brak

Najczęściej zadawane pytania

Jakiego rodzaju porad lekarskich udziela Sylwia Dżaman
Sylwia Dżaman to lekarz. Na podstawie zdobytej wiedzy medycznej oraz doświadczenia, lekarz ten świadczy usługi medyczne w takim zakresie jak: Konsultacja + ewentualne L4 (e-Zwolnienie), konsultacja - kolejna e-wizyta
Czy Sylwia Dżaman oferuje również możliwość konsultacji online?
Tak, Sylwia Dżaman oferuje konsultacje online. Żeby zarezerwować taką wizytę wystarczy kliknąć zakładkę „konsultacje online” i wybrać pasujący termin.
W jakich językach udziela porad Sylwia Dżaman?
Języki, w jakich porad udziela Sylwia Dżaman to: Polski
Jakie schorzenia leczy Sylwia Dżaman?
Sylwia Dżaman oferuje konsultacje lekarskie w zakresie takich schorzeń jak: Zapalenie zatok, Zapalenie migdałków, Zapalenie krtani, Przeziębienie, Otyłość, Infekcje układu moczowego, Infekcje dróg oddechowych, Infekcje dróg moczowych, Dna moczanowa, Częste oddawanie moczu.
Jakie wykształcenie ma Sylwia Dżaman?
Sylwia Dżaman w notce o swoim wykształceniu pisze: Absolwentka Wydziału Lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej
Strona WWW placówki medycznej: Indywidualna Praktyka Lekarska lek.med. Sylwia Dżaman Szczecin, Szeligowskiego 82 / 6   |   Regulamin świadczenia usług