brak zdjęcia
Michał Grzelak
psychiatra
5.00 / 15 opinii
Rejestrujesz się do:
Indywidualna Praktyka Lekarska - Michał Grzelak | Kalisz | Górnośląska 37A/7 / 7
Ten specjalista nie ma włączonej rejestracji on-line.
Zapytaj o termin wizyty
O mnie
Jestem lekarzem - specjalistą w zakresie Psychiatrii. Prywatną praktykę lekarską prowadzę w Kaliszu od 2006 roku. Doświadczenie w lecznictwie szpitalnym i ambulatoryjnym nabyłem podczas pracy w WZOP w Sokołówce, WSZ w Kaliszu oraz Poradniach Zdrowia Psychicznego i Terapii Uzależnień. Przez szereg lat pracowałem jako starszy asystent, zastępca ordynatora Oddziału Psychiatrycznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kaliszu. Swoje zainteresowania pracą dydaktyczną rozwijałem również jako wykładowca akademicki, wychowawca wielu roczników studentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Kaliszu. Moje zainteresowania w zakresie medycyny sądowej, realizuję od 2009r. jako stały biegły sądowy przy Sądzie Okręgowym w Kaliszu oraz Sądzie Okręgowym w Sieradzu.

W swojej pracy klinicznej specjalizuję się w diagnostyce i leczeniu chorób psychicznych oraz w terapii uzależnień. Zdobyte przeze mnie doświadczenie pozwala oferować Państwu kompleksową diagnostykę i leczenie na najwyższym poziomie oraz dostęp do najnowocześniejszych metod.

Wychodząc naprzeciw obecnym oczekiwaniom i w związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną, oferuję Państwu również możliwość odbywania wizyt zdalnych. Ich forma w postaci wideorozmowy pozwala na w pełni profesjonalną diagnostykę i leczenie, przy zachowaniu maksymalnej ochrony, a zarazem wygody pacjenta. Poziom cyfryzacji mojego gabinetu pozwala na w pełni zdalną obsługę w zakresie niezbędnych formalności takich jak wystawianie recept, zwolnień lekarskich, wniosków i zaświadczeń.
więcej
Adresy
ul. Górnośląska 37A/7/7, Kalisz
Indywidualna Praktyka Lekarska - Michał Grzelak
602303896
Opinie o specjaliście
5,0
Seba 17.11.2021 godz. 22:06
Profesjonalista w swoim fachu.Lekarz zna się na rzeczy .Podejjscie do pacjenta i jego problemów rzetelne i bardzo wyrozumialem.Umie dobrać leki do danego stanu pacjenta.
5,0
Seba 16.07.2021 godz. 15:20
Najlepszy lekarz w Kaliszu
5,0
Pacjent 04.07.2021 godz. 21:58
więcej
Rejestrujesz się do:
Indywidualna Praktyka Lekarska - Michał Grzelak | Kalisz | Górnośląska 37A/7 / 7
Ten specjalista nie ma włączonej rejestracji on-line.
Zapytaj o termin wizyty
Strona WWW placówki medycznej: Indywidualna Praktyka Lekarska - Michał Grzelak Kalisz, Górnośląska 37A/7 / 7 Regulamin świadczenia usług
Przeczytaj o nas: