Michał Dobrzyński
psychiatra
5.00 / 47 opinii
Michał Dobrzyński
Umów wizytę
Rejestrujesz się do:
Michał Dobrzyński | CIechanów | Warszawska 13A
O mnie
Jestem lekarzem specjalistą psychiatrą. Z pacjentami pracuję od 2015 roku. Na co dzień pełnię funkcję zastępcy ordynatora Oddziału Żeńskiego Szpitala Psychiatrycznego w Ząbkach k/Warszawy.

Doświadczenie zawodowe zdobyłem w oddziałach ogólnopsychiatrycznych Szpitala Psychiatrycznego “Drewnica” w Ząbkach. Pracowałem również w tamtejszej Poradni Zdrowia Psychicznego, Izbie Przyjęć, w oddziale leczenia alkoholowych zespołów abstynencyjnych oraz w oddziale psychogeriatrycznym. Staże kierunkowe odbywałem w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie (oddział psychiatryczny młodzieżowy) oraz w Szpitalu Nowowiejskim (oddział terapii nerwic, poradnia seksuologiczna). Od 2018 r. prowadzę praktykę prywatną, współpracuję z Poradniami Zdrowia Psychicznego na terenie Warszawy i okolic, konsultuję pacjentów w ramach konsultacji osobistych, on-line oraz w ramach wizyt domowych.

Dyplom lekarza zdobyłem w 2015 roku (Gdański Uniwersytet Medyczny). Państwowy Egzamin Specjalizacyjny zdałem w 2021 roku.

W codziennej pracy zajmuję się diagnostyką i leczeniem zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych, nerwicowych, psychotycznych i wieku podeszłego. W pracy istotne jest dla mnie indywidualne podejście do pacjenta. W terapii szczególną uwagę zwracam na współchorobowość somatyczną i możliwe interakcje z innymi lekami przyjmowanymi przez pacjenta. W leczeniu biorę również pod uwagę konieczność współpracy z innymi specjalistami z pokrewnych dziedzin – psychoterapeutami, psychologami klinicznymi, neuropsychologami, neurologami w celu postawienia właściwej diagnozy i leczenia. Zdaję sobie sprawę, że pierwsza wizyta u psychiatry dla wielu pacjentów może być trudna, dlatego też szczególnie dbam o atmosferę akceptacji i wzajemnego szacunku.

Posiadam uprawnienia do wystawienia recept, w tym recept refundowanych. Posiadam również uprawnienia do wystawiania zwolnień lekarskich oraz wydawania opinii i orzeczeń lekarskich.

Wizyta polega na zebraniu dokładnego wywiadu z pacjentem oraz ewentualnie z rodziną i wystawieniu recept na leki, jeżeli są wymagane. Lekarz może zlecić badania dodatkowe lub konsultacje innych specjalistów, jeżeli są konieczne.
W codziennej pracy zajmuję się diagnostyką i leczeniem zaburzeń nastroju, lękowych, zaburzeń nerwicowych, psychotycznych i wieku podeszłego. W codziennej pracy istotne jest dla mnie indywidualne podejście do pacjenta, właściwa komunikacja oraz dogłębna analiza sytuacji. W terapii szczególną uwagę zwracam na współchorobowość somatyczną i możliwe interakcje z innymi lekami przyjmowanymi przez pacjenta. W leczeniu biorę również pod uwagę konieczność współpracy z innymi specjalistami z pokrewnych dziedzin – psychoterapeutami, psychologami klinicznymi, neuropsychologami, neurologami w celu postawienia właściwej diagnozy i leczenia. Zdaję sobie sprawę, że pierwsza wizyta u psychiatry dla wielu pacjentów może być trudna, dlatego też szczególnie dbam o atmosferę akceptacji i wzajemnego szacunku.

Uwaga! Wszystkie leki, a w szczególności leki uzależniające z grupy benzodiazepin, przepisuję kiedy uznam, że są do tego wskazania. Wypisuję maksymalnie jedno opakowanie benzodiazepin.
Więcej
Wykształcenie
Wydział Lekarski Gdańskiego Uniwersytetu Warszawskiego
Języki
Angielski, Polski
Dodatkowe informacje
Uwaga! Wszystkie leki, a w szczególności leki uzależniające z grupy benzodiazepin, przepisuję kiedy uznam, że są do tego wskazania. Wypisuję maksymalnie jedno opakowanie benzodiazepin.
Leczone schorzenia
 • Zaburzenia snu
 • Zaburzenia pamięci
 • Zaburzenia osobowości
 • Zaburzenia odżywiania
 • Zaburzenia nastroju
 • Zaburzenia lękowe
 • Zaburzenia koncentracji
 • Zaburzenia emocjonalne
 • Schizofrenia
 • Choroba Alzheimera
 • Choroba afektywna dwubiegunowa
Więcej
Adresy
ul. Warszawska 13A, CIechanów
Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Michał Dobrzyński
Najbliższy wolny termin ...
+48732555427
Usługi
Pierwsza konsultacja psychiatryczna - młodzież
30 min · 270 zł
Pierwsza konsultacja psychiatryczna (w gabinecie)
30 min · 250 zł
Kolejna konsultacja psychiatryczna online
15 min · 250 zł
Kolejna konsultacja psychiatryczna (w gabinecie)
15 min · 200 zł
Pierwsza konsultacja psychiatryczna online
30 min · 250 zł
Opinie pacjentów
5,0
Dla mnie najlepszy leki dopasowane które mi pomogły bardzo dziękuję
5,0
Specjalistyczna porada.
5,0
Więcej
Galeria
Więcej
Rejestrujesz się do:
Michał Dobrzyński | CIechanów | Warszawska 13A
Strona WWW placówki medycznej: Michał Dobrzyński CIechanów, Warszawska 13A Regulamin świadczenia usług
Przeczytaj o nas: