lek. med. Mariusz Fuks

gastrolog, chirurg
4.79 / 19 opinii
BiM-med Centrum Medyczne
Zarejestruj się na wizytę
e-Wizyta Wizyta w gabinecie
Wybierz usługę:
Regulamin i polityka prywatności
BiM-med Centrum Medyczne | Koszalin | Kościuszki 2

lek. med. Mariusz Fuks

gastrolog, chirurg
4.79 / 19 opinii
BiM-med Centrum Medyczne
ul. Kościuszki 2, Koszalin
BiM-med Centrum Medyczne
Najbliższy wolny termin ...
Zobacz

O mnie

Certyfikowany lekarz w zakresie endoskopii diagnostycznej i zabiegowej. Skończyłem Akademię Medyczną w Bydgoszczy uzyskując tytuł zawodowy lekarza w dniu 6 lipca 2005 roku. Następnie odbyłem szkolenie specjalizacyjne z chirurgii ogólnej w Szpitalu Uniwersyteckim Nr 2 w Bydgoszczy uzyskując tytuł specjalisty dnia 13.11.2013. Naukę endoskopii rozpocząłem praktycznie od pierwszych lat specjalizacji. Kontynuowałem ją po przeprowadzeniu się do Kosz...
Certyfikowany lekarz w zakresie endoskopii diagnostycznej i zabiegowej. Skończyłem Akademię Medyczną w Bydgoszczy uzyskując tytuł zawodowy lekarza w dniu 6 lipca 2005 roku. Następnie odbyłem szkolenie specjalizacyjne z chirurgii ogólnej w Szpitalu Uniwersyteckim Nr 2 w Bydgoszczy uzyskując tytuł specjalisty dnia 13.11.2013. Naukę endoskopii rozpocząłem praktycznie od pierwszych lat specjalizacji. Kontynuowałem ją po przeprowadzeniu się do Koszalina uzyskując certyfikat uprawniający do wykonywania procedur endoskopowych wydany przez sekcję endoskopową TCHP. W dniu 09.07.2020 uzyskałem tytuł specjalisty kończący szkolenie specjalizacyjne z gastroenterologii jakie odbywałem w Szpitalu Bródnowskim w Warszawie.
Pielęgniarka Patrycja Wasik – ukończone szkolenie specjalistyczne z endoskopii w OIPi P w Słupsku sierpień 2019, w trakcie specjalizacji z pielęgniarstwa chirurgicznego.
Pracujemy na co dzień w Pracowni Endoskopowej przy oddziale chirurgicznym Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie. Wykonujemy badania z zakresu endoskopii diagnostycznej i zabiegowej.

W Centrum Medycznym BiM-med. wykonujemy badania zarówno górnego (gastroskopię) jak i dolnego (kolonoskopię) odcinka przewodu pokarmowego. W pracowni dysponujemy najnowszym torem wizyjnym firmy Olympus EVIS X1, którego premiera odbyła się w kwietniu 2020 roku, pozwalającym na obrazowanie w jakości 4k. Systemy wsparcia opracowane przez firmę Olympus NBI, RDI i TXI w połączeniu z najnowszymi endoskopami optymalizują jakość wykonywanych u nas badań.
Jesteśmy jedyną pracownią endoskopową w Koszalinie wykorzystującą dwutlenek węgla do insuflacji jelita podczas wykonywania badań endoskopowych. Wchłania się on ok. 150 x szybciej z jelita niż używane standardowo powietrze, co znacznie redukuje dyskomfort podczas, jak i po badaniu.

Na życzenie wykonujemy badania w znieczuleniu prostym - bez anestezjologa, jak również w warunkach sali operacyjnej z anestezjologiem. Dysponujemy salą wybudzeń.
Wykonujemy również wodorowe testy oddechowe do diagnostyki SIBO – czyli zespołu rozrostu flory bakteryjnej jelita cienkiego, jak również zespołu jelita nadwrażliwego i nietolerancji pokarmowych. Testy te to nieinwazyjne badanie polegające na pomiarze zawartości wodoru w wydychanym powietrzu po podaniu odpowiedniego czynnika (laktuloza, glukoza, laktoza).
Pokaż więcej Pokaż więcej
ul. Kościuszki 2, Koszalin
BiM-med Centrum Medyczne
Najbliższy wolny termin ...
Zobacz

Usługi

Wszystkie
Online
W gabinecie
Znieczulenie proste (bez anestezjologa)
100 zł
10 min.
Umów wizytę
Test ureazowy
50 zł
15 min.
Umów wizytę
Wodorowe testy oddechowe (4-6 pacjentów)
200 zł
120 min.
Umów wizytę
Oznaczenie p/ciał H.Pylori IgA+IgG - ilościowo
70 zł
15 min.
Umów wizytę
Polipektomia
250 zł
15 min.
Umów wizytę
Konsultacja gastroenterologiczna
150 zł
20 min.
Umów wizytę
Oznaczenie p/ciał H.Pylori - jakościowo
30 zł
15 min.
Umów wizytę
Konsultacja + wodorowe testy oddechowe (4-6 pacjentów)
300 zł
120 min.
Umów wizytę
Konsultacja chirurgiczna
150 zł
20 min.
Umów wizytę
Kolonoskopia
550 zł
45 min.
Umów wizytę
Gastroskopia
300 zł
30 min.
Umów wizytę
Biopsja
50 zł
15 min.
Umów wizytę
Badanie histopatologiczne
40 zł
15 min.
Umów wizytę
Pokaż więcej Pokaż więcej

Leczone schorzenia

brak

Opinie

5,0
100% profesjonalizm.
5,0
Lekarz rzeczowy, zainteresowany pacjentem.Badanie gastroskopii przebiegło bez żadnych zakłóceń.Mojemu mężowi uratował życie wykrywając zmiany nowotworowe i zlecając szybko badania.Jesteśmy bardzo wdzięczni.
5,0
Bez treści
5,0
Bardzo rzeczowy i cierpliwy lekarz. Spokojnie odpowiada na wszystkie pytania :-) Polecam! PS Punktualny.
Pokaż więcej Pokaż więcej

Odpowiedzi na pytania

brak

Artykuły z moim udziałem

brak
Strona WWW placówki medycznej: BiM-med Centrum Medyczne Koszalin, Kościuszki 2   |   Regulamin świadczenia usług