home
|
Psychiatra
|
|
Maciej Kontny
ul. Włodarczaka 23/6, Leszno
Indywidualna Praktyka Lekarska lek.med. Maciej Kontny
Najbliższy wolny termin ...

O mnie

Psychiatrią zajmuję się od 2008, kiedy rozpocząłem pracę i specjalizację w Wojewódzkim Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Kościanie. Przez pięć i pół roku pracowałem w tamtejszych oddziałach zamkniętych oraz jako lekarz dyżurny zdobywając doświadczenie w leczeniu szerokiego spektrum zaburzeń psychicznych. Równolegle przyjmowałem w Poradniach Zdrowia Psychicznego w Kościanie (przyszpitalna Poradnia Wojewódzka), Lesznie (Ventriculus, Empatia) oraz ...
Psychiatrią zajmuję się od 2008, kiedy rozpocząłem pracę i specjalizację w Wojewódzkim Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Kościanie. Przez pięć i pół roku pracowałem w tamtejszych oddziałach zamkniętych oraz jako lekarz dyżurny zdobywając doświadczenie w leczeniu szerokiego spektrum zaburzeń psychicznych. Równolegle przyjmowałem w Poradniach Zdrowia Psychicznego w Kościanie (przyszpitalna Poradnia Wojewódzka), Lesznie (Ventriculus, Empatia) oraz w Luboniu k/ Poznania (Logos).

W 2009-2010 roku odbyłem podstawowe szkolenie w Krakowskiej Szkole Psychoterapii Psychoanalitycznej. Zdobytą tam wiedzę stosuje w codziennej pracy z pacjentami.

W czerwcu 2013 przeniosłem główne miejsce pracy do Oddziału Dziennego Empatia w Lesznie, gdzie pracowałem do 2015. Jednocześnie kontynuowałem pracę lekarza dyżurnego w szpitalu w Kościanie.

W czerwcu 2015 roku wyjechałem na 3,5 roku do Ålesund w Norwegii, gdzie podjąłem pracę w ostrym, przyjęciowym oddziale psychiatrycznym. Otrzymałem tam możliwość istotnego wzbogacenia oraz aktualizacji warsztatu technik leczniczych (m. in. łatwo dostępna i regularna terapia elektrowstrząsowa oraz najnowsze leki psychotropowe).

Aktualnie koncentruję się na praktyce prywatnej, w której, w ramach gabinetu prywatnego oraz wizyt domowych, zajmuję się leczeniem większości zaburzeń psychicznych.
Pokaż więcej Pokaż więcej
ul. Włodarczaka 23/6, Leszno
Indywidualna Praktyka Lekarska lek.med. Maciej Kontny
Najbliższy wolny termin ...

Wykształcenie

Collegium Medicum w Bydgoszczy Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu 2006

Języki

Angielski, Polski

Dodatkowe informacje

6) Update:
A. Nie wystawiam recept na leki benzodiazepinowe, opioidowe oraz inne rejestrowane pacjentom, którym sam ich nie zaleciłem.
B. Konsultacja on-line, która nie została opłacona z wyprzedzeniem, nie odbędzie się, a pacjent utraci możliwość rezerwowania kolejnych usług.
C. Odwołanie/przełożenie konsultacji na mniej niż 24 godziny przed planowym terminem spowoduje utratę możliwości rezerwowania kolejnych usług.
D. W przypadku odwołania/przełożenia opłaconej konsultacji wymagany jest kontakt w celu ustalenia zwrotu opłaty.

5) Rejestracja na wizytę domową możliwa jest po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

4) W związku z szybko następującymi zmianami w zakresie tematyki transpłciowości, których nie jestem w stanie na bieżąco śledzić i dokształcać się, gdyż nie leżą w nurcie moich głównych zainteresowań i kompetencji zawodowych, zaprzestaję z dniem 01.01.2023 wydawania zaświadczeń psychiatrycznych dla osób w procesie tranzycji.

3) Osoby rejestrujące się na pierwszą wizytę stacjonarną powinny w każdym przypadku zaznaczać czas trwania 30 min. Niestety nie będę mógł wydłużyć 10 minutowej wizyty do pełnego wymiaru. Jeśli nie można wybrać takiej opcji w kalendarzu, oznacza to, że w danym dniu nie ma już, po prostu, miejsca na taką wizytę i trzeba szukać w dniach następnych.

2) Uprzejmie Państwa proszę o podawanie przy rejestracji także adresu oraz numeru PESEL.

1) Szanowni Państwo. Uprzejmie proszę, by od dnia 01.12.2020 nie zgłaszać telefonicznie lub sms-owo zapotrzebowania na leki. Zbyt wiele czasu przeznaczonego dla rodziny i na odpoczynek zaczęło zajmować mi wystawianie niekiedy nawet kilkudziesięciu recept dziennie.

Wraz z końcem listopada 2020 receptę będzie można uzyskać odpłatnie tylko w godzinach mojej pracy w gabinecie wybierając z opcji konsultacji online "e-recepta" czas 5 min. Proszę by w informacji dodatkowej podać nazwy leków wraz z dawkami oraz liczbę opakowań. Kod recepty wyślę w wiadomości prywatnej.
(UWAGA: Usługa tylko dla pacjentów z już istniejąca kartoteką!)

Jednocześnie przypominam, że bezproblemowo wystawiam dla pacjentów podczas konsultacji zaświadczenia potrzebne do uzyskiwania refundowanych leków w poradni POZ na cały okres leczenia.

Usługi

Wszystkie
Online
W gabinecie
eRecepta
65 zł
5 min.
Umów wizytę
orzeczenie o stanie zdrowia (ZUS ZLA, L4)
280 zł
10 min.
Umów wizytę
Konsultacja online
280 zł
20 min.
Umów wizytę
Konsultacja psychiatryczna
280 zł
20 min.
Umów wizytę

Opinie

4.99 / 122 opinie
NAJNOWSZE
NAJWYŻSZA OCENA
NAJNIŻSZA OCENA
5,0
lekarz: Maciej Kontny
Swietny lekarz, bardzo zaangazowany
5,0
lekarz: Maciej Kontny
Polecam każdemu ;)
5,0
lekarz: Maciej Kontny
Bardzo dobry i konkretny Specjalista- polecam
5,0
lekarz: Maciej Kontny
Polecam z czystym sumieniem Pana Macieja. Wizyty są bardzo konkretne, leki dobierane indywidualnie w św sposób profesjonalny. Ulga przychodzi niemal natychmiast. Po każdej wizycie człowiek wychodzi z zupełnie innymi myślami.
Pokaż więcej Pokaż więcej

Odpowiedzi na pytania

messages 0 odpowiedzi
messages 0
brak

Artykuły z moim udziałem

brak

Najczęściej zadawane pytania

Jakiego rodzaju porad lekarskich udziela lek. med. Maciej Kontny
Lek. med. Maciej Kontny to psychiatra. Na podstawie zdobytej wiedzy medycznej oraz doświadczenia, lekarz ten świadczy usługi medyczne w takim zakresie jak: eRecepta, orzeczenie o stanie zdrowia (ZUS ZLA, L4), Konsultacja online, Konsultacja psychiatryczna
Gdzie przyjmuje pacjentów lek. med. Maciej Kontny?
Lek. med. Maciej Kontny przyjmuje pacjentów pod adresem:
- ul. Włodarczaka 23/6, Leszno
Czy lek. med. Maciej Kontny oferuje również możliwość konsultacji online?
Tak, lek. med. Maciej Kontny oferuje konsultacje online. Żeby zarezerwować taką wizytę wystarczy kliknąć zakładkę „konsultacje online” i wybrać pasujący termin.
W jakich językach udziela porad lek. med. Maciej Kontny?
Języki, w jakich porad udziela lek. med. Maciej Kontny to: Angielski, Polski
Jakie schorzenia leczy lek. med. Maciej Kontny?
Lek. med. Maciej Kontny oferuje konsultacje lekarskie w zakresie takich schorzeń jak: Zespół stresu pourazowego, Zespół lęku uogólnionego, Zaburzenia zachowania, Zaburzenia w relacjach międzyludzkich, Zaburzenia snu, Zaburzenia psychosomatyczne, Zaburzenia psychiczne, Zaburzenia pamięci, Zaburzenia osobowości, Zaburzenia odżywiania.
Jakie wykształcenie ma lek. med. Maciej Kontny?
Lek. med. Maciej Kontny w notce o swoim wykształceniu pisze: Collegium Medicum w Bydgoszczy Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu 2006
Strona WWW placówki medycznej: Indywidualna Praktyka Lekarska lek.med. Maciej Kontny Leszno, Włodarczaka 23 / 6   |   Regulamin świadczenia usług