Łukasz Wojnar

urolog, androlog
4.97 / 119 opinii
Indywidualna Spacjalistycza Praktyka Lekarska
Umów wizytę
Rejestrujesz się do:
Indywidualna Spacjalistycza Praktyka Lekarska | Poznań | ul. Jana Matejki 48/49
O mnie
Lek. med. Łukasz Wojnar - specjalista urolog FEBU, specjalista androlog EAA (Europejska Akademia Andrologii), absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Od 2006 roku pracuje, obecnie
jako starszy asystent, w Klinice Urologi i Onkologii Urologicznej w Poznaniu. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w leczeniu chorób układu moczowego m.in kamicy nerek i moczowodu, przerostu łagodnego stercza, zaburzeń wzwodu, niepłodności oraz chorób nowotworowych układu moczowego- rak stercza, rak pęcherza moczowego, rak moczowodu, rak jądra, rak penisa. Jestem zainteresowany szczególnie technikami małoinwazyjnymi w urologii jak techniki endoskopowe- usunięcie guza pęcherza moczowego TUR-BT, usunięcie stercza TUR-P, usunięcia kamieni z dróg moczowych (ESWL, URSL, RIRS, PCNL) czy usuwanie zwężeń cewki moczowej.

W praktyce prywatnej dr Wojnar zajmuje się diagnostyka chorób urologicznych i andrologicznych wykorzystując nowoczesny aparat USG. Osobiście wykonuje biopsje stercza pod kontrola USG zgodnie ze standardami Europejskiego Towarzystwa Urologicznego. Specjalizuje się w leczeniu operacyjnym stulejki oraz krótkiego wędzidełka, a także kłykcin kończystych wykorzystując w tym celu elektrokoagulacje.
Współpracuje z jedną z Poznańskich Prywatnych Klinik gdzie ma możliwość przeprowadzania zabiegów endoskopowych jak np. cystolitotrypsji, URSL; wszczepiania protez jądra, operacji wodniaka jądra w znieczuleniu ogólnym jak i zewnątrzoponowym.

Jest autorem i współautorem prac i prezentacji naukowych z dziedziny urologii i andrologii, członek Polskiego Towarzystwa Urologicznego, Europejskiego Towarzystwa Urologicznego,Polskiego Towarzystwa Andrologicznego, Europejskiego Towarzystwa Andrologicznego. Uczestniczy w kursach i konferencjach naukowych poszerzając i aktualizując swoją wiedzę naukową.

W leczeniu swoich pacjentów stosuje najnowsze wytycznych Europejskiego Towarzystwa Urologicznego jak i Europejskiej Akademii Andrologii.

Szybka i fachowa pomoc. Konkurencyjne ceny. Zapraszam.

Wizyty domowe możliwe po ustaleniu telefonicznym w dniach pon- pt 8:00-20:00

Proszę o przemyślane zapisywanie się na terminy.
Bezkosztowe odwołanie wizyty do 24 godziny przed wyznaczonym terminem.
Odwołanie wizyty w terminie krótszym niż 24 godziny możliwe z ważnych przyczyn po powiadomieniu lekarza sms.
Termin wizyty jest terminem orientacyjny i może ulec przesunięciu o 15-30 min.
Badanie USG wydawane jest z opisem na prośbę pacjenta.
Parking przy ulicy Niecałej możliwy na ulicy w zależności od dostępności lub istnieje możliwość darmowego postoju do 90 min przy Akademiku Eskulap i sklepie Piotr i Paweł. Klinika przy ulicy Niecałej znajduje się na pierwszym pietrze brak windy. Gabinet na os. Lecha posiada windę i łatwy dostęp dla osób niepełnosprawnych. Płatność gotówka lub za pomocą blika -przelew.
Konsultacje online możliwe przy pomocy platformy Medfile po wcześniejszej wpłacie- proszę wybrać wizytę e-konsultacja.
Więcej
Adresy
ul. Jana Matejki 48/49 , Poznań
Indywidualna Spacjalistycza Praktyka Lekarska
Najbliższy wolny termin ...
691735898
Usługi
konsultacja urologiczna z badaniami
15 min · 300 zł
konsultacja urologiczna z USG
15 min · 300 zł
konsultacja urologiczna przedoperacyjna
15 min · 400 zł
konsultacja andrologiczna z USG- pierwszorazowa- zaburzenia płodnosci
15 min · 400 zł
konsultacja andrologiczna z USG
15 min · 350 zł
konsultacja andrologiczna
15 min · 300 zł
cewnikowanie pęcherza moczowego
15 min · 400 zł
Opinie pacjentów
5,0
5,0
Konkretny
5,0
Wspaniały, zaangażowany lekarz a także miły człowiek. Doktor Wojnar poświęcił mojej mamie bardzo dużo czasu i wszystko za nas załatwił. Jeszcze nigdy nie spotkałam tak oddanego pacjentowi lekarza. Profesjonalista z ręką na sercu. Dziękujemy, Doktorze.
Więcej
Rejestrujesz się do:
Indywidualna Spacjalistycza Praktyka Lekarska | Poznań | ul. Jana Matejki 48/49
Strona WWW placówki medycznej: Indywidualna Spacjalistycza Praktyka Lekarska Poznań, ul. Jana Matejki 48/49 Regulamin świadczenia usług
Przeczytaj o nas: