Rejestrujesz się do:
Klinika Kaczyńscy sp. z o.o./ Kaczyńscy Clinic Kod ident. cz. I 000000211095 | Warszawa | Aluzyjna 1A
Ten specjalista nie ma włączonej rejestracji on-line.
Zapytaj o termin wizyty
O mnie
Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku i Studium Farmakoekonomiki, Marketingu i Prawa Farmaceutycznego (ukończone z wynikiem bardzo dobrym).
Z wyróżnieniem ukończył Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej
Polskiego Towarzystwa Lekarskiego działającą we współpracy z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Medycyny Estetycznej (UIME) w Paryżu uzyskując tytuł Lekarza medycyny estetycznej.

Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA).
Członek Rady Programowej ds. Rekomendacji PTMEiAA.

Autor rekomendacji Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, definiujących zasady postępowania w zakresie leczenia pacjentów z użyciem wypełniaczy, toksyny botulinowej i lasera CO2.

Posiada specjalizację z zakresu anestezjologii i intensywnej terapii (ukończona z wynikiem bardzo dobrym).

Angażuje się w rozwój medycyny estetycznej poprzez prowadzenie badań naukowych jako autor protokołów i główny badacz, jako wykładowca na międzynarodowych i krajowych kongresach z zakresu medycyny estetycznej i dermatologii oraz trener na szkoleniach praktycznych.

Jest autorem ponad 20 publikacji, doniesień naukowych i badań z zakresu medycyny estetycznej (dane z ostatnich 24 miesięcy).

W Kaczyńscy Clinic sprawuje nadzór merytoryczny nad jakością i bezpieczeństwem wykonywanych zabiegów.
Doktor Kaczyński w swojej pracy zwraca szczególną uwagę na bezpieczeństwo pacjenta, a przede wszystkim na uzyskiwanie podczas leczenia naturalnych efektów, wykorzystując certyfikowane preparaty i uznane, o potwierdzonej skuteczności, technologie.

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy na stronę Kaczyńscy Clinic: https://kaczynscyclinic.pl
Więcej
Dodatkowe informacje
Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy na stronę Kaczyńscy Clinic: www.kaczynscyclinic.pl
Adresy
ul. Aluzyjna 1A, Warszawa
Klinika Kaczyńscy sp. z o.o./ Kaczyńscy Clinic Kod ident. cz. I 000000211095
+48600380741
Opinie pacjentów
5,0
Jak zawsze miło i profesjonalnie.
5,0
Kolejny zabieg, który przyniósł bardzo dobre (wręcz zaskakujące) efekty. Po laserze frakcyjnym, Hifu Lifterze, Plasmoo to zabieg, którego efekty są wręcz zadziwiające. Chyba w ogóle nie warto sobie nic innego wstrzykiwać :). Super, że Pan Doktor wprowadził go na warszawskie salony:). Baaardzo polecam!
5,0
Jak zawsze więcej niż profesjonalnie. Jestem po nowy zabiegu Plasmoo (można wykonać tylko w tej klinice w Warszawie). Już z zabiegów z fibryną i osoczem byłam bardzo zadowolona, a nowy zabieg to aż 4 frakcje ( w tym wspomniana fibryna i osocze) i znacznie więcej materiału - u mnie 8 ml. Dzięki temu cena jest atrakcyjna w zestawieniu z innymi (mniej nowatorskimi) zabiegami autologicznymi. Jak zawsze (również) bardzo miły i pomocny zespół. Pracujące tu Panie, które są już po Plasmoo podzieliły się swoimi spostrzeżeniami :). Szczerze polecam:)
Więcej
Rejestrujesz się do:
Klinika Kaczyńscy sp. z o.o./ Kaczyńscy Clinic Kod ident. cz. I 000000211095 | Warszawa | Aluzyjna 1A
Ten specjalista nie ma włączonej rejestracji on-line.
Zapytaj o termin wizyty
Strona WWW placówki medycznej: Klinika Kaczyńscy sp. z o.o./ Kaczyńscy Clinic Kod ident. cz. I 000000211095 Warszawa, Aluzyjna 1A Regulamin świadczenia usług
Przeczytaj o nas: