dr n. med. Katarzyna Winter
gastrolog, specjalista chorób wewnętrznych
4.90 / 10 opinii
NZOZ MediPsyche
Rejestrujesz się do:
NZOZ MediPsyche | Łódź | ul. dr. J. Kolińskiego 27
O mnie
Jestem lekarzem specjalistą chorób wewnętrznych i gastroenterologii, posiadam tytuł doktora nauk medycznych. Należę do Polskiego Klubu Trzustkowego, Polskiego Towarzystwa Gastroenterologicznego, European Pancreatic Club oraz Polskiego Towarzystwa Profilaktyki Chorób Nowotworowych Przewodu Pokarmowego.

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Studia ukończyłam z wyróżnieniem. Na codzień pracuję w Klinice Chorób Przewodu Pokarmowego Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 1 im. N. Barlickiego w Łodzi.
Każdego roku uaktualniam swoją wiedzę medyczną i prezentuję swoje prace naukowe na licznych konferencjach gastroenterologicznych w kraju i za granicą, m.in. United European Gastroenterology Week, European Pancreatic Club Meeting, Digestive Disease Week. Jestem również autorką publikacji w polskich i zagranicznych czasopismach, jak również autorką rozdziałów książek z zakresu gastroenterologii.

Moje zainteresowania zawodowe skupiają się wokół diagnostyki i leczenia ostrego i przewlekłego zapalenia trzustki oraz raka tego narządu, jak również chorób dróg żółciowych.
Więcej
Adresy
ul. dr. J. Kolińskiego 27, Łódź
NZOZ MediPsyche
Najbliższy wolny termin ...
+48881676666
Usługi
Konsultacja Gastrologiczna - dr n. med. Katarzyna Winter
20 min · 200 zł
Opinie pacjentów
5,0
Po raz kolejny wizyta u Pani dr. Katarzyny i jak zwykle pełny profesjonalizm. Aż żal wychodzić z gabinetu. Dziękuję i pozdrawiam
4,0
Po ostatniej wizycie dn. 19.09. br, składam wielkie podziękowanie dla Pani Doktor Winter i pomoc w moich problemach zdrowotnych. Dziękuję za wyczerpujące wskazówki na temat dalszej terapii.Pani Doktor ma bogatą wiedzę. Zawsze miła i serdeczna. Cierpliwie wyjaśnia i i słucha pacjenta.Jest wspaniałym Lekarzem i Człowiekiem.Z wyrazami szacunku i najlepszymi życzeniami dla Pani Doktor.
5,0
Pani doktor bardzo miła , konkretna, rzeczowa. Uzyskałam fachowa pomoc medyczną. Odpowiedziała na wszystkie moje pytania. W sposób zrozumiały wytłumaczyła zagadnienia zdrowotne.
Więcej
Rejestrujesz się do:
NZOZ MediPsyche | Łódź | ul. dr. J. Kolińskiego 27
Strona WWW placówki medycznej: NZOZ MediPsyche Łódź, ul. dr. J. Kolińskiego 27 Regulamin świadczenia usług
Przeczytaj o nas: