dr n. med. Katarzyna Winter
gastrolog, specjalista chorób wewnętrznych
5.00 / 6 opinii
NZOZ MediPsyche
Rejestrujesz się do:
NZOZ MediPsyche | Łódź | ul. dr. J. Kolińskiego 27
O mnie
Jestem lekarzem specjalistą chorób wewnętrznych i gastroenterologii, posiadam tytuł doktora nauk medycznych. Należę do Polskiego Klubu Trzustkowego, Polskiego Towarzystwa Gastroenterologicznego, European Pancreatic Club oraz Polskiego Towarzystwa Profilaktyki Chorób Nowotworowych Przewodu Pokarmowego.

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Studia ukończyłam z wyróżnieniem. Na codzień pracuję w Klinice Chorób Przewodu Pokarmowego Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 1 im. N. Barlickiego w Łodzi.
Każdego roku uaktualniam swoją wiedzę medyczną i prezentuję swoje prace naukowe na licznych konferencjach gastroenterologicznych w kraju i za granicą, m.in. United European Gastroenterology Week, European Pancreatic Club Meeting, Digestive Disease Week. Jestem również autorką publikacji w polskich i zagranicznych czasopismach, jak również autorką rozdziałów książek z zakresu gastroenterologii.

Moje zainteresowania zawodowe skupiają się wokół diagnostyki i leczenia ostrego i przewlekłego zapalenia trzustki oraz raka tego narządu, jak również chorób dróg żółciowych.
Więcej
Adresy
ul. dr. J. Kolińskiego 27, Łódź
NZOZ MediPsyche
Najbliższy wolny termin ...
+48881676666
Usługi
Konsultacja Gastrologiczna - dr n. med. Katarzyna Winter
20 min · 200 zł
Opinie pacjentów
5,0
Dorota 11.05.2022 godz. 18:15
Bardzo dobry lekarz, z ogromną wiedzą i dużą empatią. Szczerze polecam.
5,0
Justyna ???? 30.04.2022 godz. 19:51
Pani doktor bardzo miła i konkretna. Bez zbędnego owijania w bawełnę stawia diagnozę, przepisuje leki i zalecenia, oraz zleca badania po leczeniu lekami aby sprawdzić efekty leczenia. Jedna wizyta i wszystko wiadomo. Polecam z całego serca ☺️
5,0
Kamil N 12.04.2022 godz. 17:53
Fachowo i konkretnie. Polecam
Więcej
Rejestrujesz się do:
NZOZ MediPsyche | Łódź | ul. dr. J. Kolińskiego 27
Strona WWW placówki medycznej: NZOZ MediPsyche Łódź, ul. dr. J. Kolińskiego 27 Regulamin świadczenia usług
Przeczytaj o nas: