dr n. med. Katarzyna Łokieć
dietetyk
4.88 / 16 opinii
Rejestrujesz się do:
NZOZ MediPsyche | Łódź | ul. dr. J. Kolińskiego 27
O mnie
Jestem dietetykiem klinicznym, członkiem Polskiego Towarzystwa Dietetyki, Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków, Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. Posiadam tytuł doktora nauk medycznych.

Jestem absolwentką
dietetyki na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Klinice Gastroenetrologii USK im. WAM w Łodzi oraz poradniach dietetycznych. Obecnie pracuję w Oddziałach Diabetologicznych Centralnego Szpitala Klinicznego Centrum Kliniczno-Dydaktycznego w Łodzi. Jestem także nauczycielem akademickim oraz autorką publikacji naukowych w renomowanych czasopismach medycznych.

Regularnie uczestniczę w konferencjach naukowych i warsztatach, również jako prelegent. Dbam o stałe podnoszenie swojej wiedzy i umiejętności. Pracując z pacjentem stosuję wyłącznie spersonalizowane podejście, łącząc doradztwo oparte na rzetelnych doniesieniach naukowych i zaleceniach towarzystw naukowych ze skuteczną edukacją.

Moje zainteresowania zawodowe dotyczą przede wszystkim leczenia dietetycznego w chorobach dietozależnych, układowych oraz wspomagania żywieniowego kobiet w okresie menopauzy.
więcej
Wykształcenie
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Języki
Angielski
Adresy
ul. dr. J. Kolińskiego 27, Łódź
NZOZ MediPsyche
Najbliższy wolny termin ...
+48881676666
Usługi
Konsultacja Dietetyka
30 min · 160 zł
Opinie pacjentów
5,0
Grażyna Kłąb 12.01.2022 godz. 08:11
Pani Doktor ma indywidualne podejście do pacjenta. Konsultacja z Panią Doktor rozwiała moje wątpliwości, pozwoliła znaleźć sposób na zdrowe odżywianie bez umartwiania się. A to jest pierwszy krok do sukcesu.
5,0
Grażyna Kłąb 11.01.2022 godz. 21:08
Wizyta była bardzo owocna, rozwiązała moje wątpliwości. Pani doktor jest przemiłą osobą i bardzo komunikatywną. Umie słuchać, dlatego porady, których mi udzieliła były dopasowane do moich nawyków żywieniowych z zachowaniem wszelkich zasad diety. Bardzo wyraźnie podkreśliła czego należy unikać, a co warto włączyć do diety.
5,0
Katarzyna Piecho 11.01.2022 godz. 15:43
To sama przyjemnośc połączona z pelnym profesjonalizmem Pani Doktor, ogromną wiedzą i bardzo ciepłym podejściem do pacjenta.
więcej
Rejestrujesz się do:
NZOZ MediPsyche | Łódź | ul. dr. J. Kolińskiego 27
Strona WWW placówki medycznej: NZOZ MediPsyche Łódź, ul. dr. J. Kolińskiego 27 Regulamin świadczenia usług
Przeczytaj o nas: