home
|
Dermatolog
|
Karolina Różańska
brak zdjęcia
Karolina Różańska
dermatolog
LK MED SP. Z O.O.
Zarejestruj się na wizytę
e-Wizyta Wizyta w gabinecie
Wybierz usługę:
Regulamin i polityka prywatności
LK MED SP. Z O.O. | Kraków | Grzegórzecka 67F / 38
brak zdjęcia

Karolina Różańska

dermatolog
LK MED SP. Z O.O.
ul. Grzegórzecka 67F/L38, Kraków
LK MED
Najbliższy wolny termin ...

O mnie

Jestem specjalistką dermatolgii i wenerologii. W 2013 roku ukończyłam studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Po rocznym stażu podyplomowym w 1 Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Lublinie rozpoczęłam pracę w oddziale dermatologicznym Wojewódzkiego Szpitala Podkarpackiego w Krośnie, skąd pochodzę. W trakcie szkolenia specjalizacyjnego odbyłam liczne staże i kursy w renomowanych ośrodkach w całej Polsce. Od 2017 roku pogłęb...
Jestem specjalistką dermatolgii i wenerologii. W 2013 roku ukończyłam studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Po rocznym stażu podyplomowym w 1 Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Lublinie rozpoczęłam pracę w oddziale dermatologicznym Wojewódzkiego Szpitala Podkarpackiego w Krośnie, skąd pochodzę. W trakcie szkolenia specjalizacyjnego odbyłam liczne staże i kursy w renomowanych ośrodkach w całej Polsce. Od 2017 roku pogłębiam swoje doświadczenie zawodowe przez pracę w Poradni Dermatologicznej oraz jako członek zespołu w Dermatologicznej Klinice Uzdrowiskowej Iwolang pod kierownictwem Prof. dr hab. med. Andrzeja Langnera. Od 2017 jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz International Dermoscopy Society.
W trosce o jak największą satysfakcję pacjentów stale poszerzam i aktualizuję swoją wiedzę oraz doskonalę umiejętności przez uczestnictwo w warsztatach szkoleniowych i konferencjach naukowych. Na co dzień zajmuję się diagnostyką, leczeniem i profilaktyką chorób skóry, włosów i paznokci takich jak trądzik, atopowe zapalenie skóry, łysienie, bielactwo, łuszczyca czy różnego rodzaju infekcje oraz nowotwory.
Moje zainteresowanie dermatologią zrodziło się już na studiach, kiedy to dostrzegłam ogromny wpływ chorób skóry na komfort życia pacjentów. Nawet nieznaczne defekty w wyglądzie potrafią nie tylko odbierać pewność siebie, czy wpływać na odbiór przez otoczenie, ale także prowadzić do depresji czy innych zaburzeń psychicznych. Chorzy z widocznymi objawami doświadczają stygmatyzacji i żyją w stresie oraz poczuciu wstydu. Ponadto stan skóry jako największego narządu człowieka może świadczyć o zaburzeniach ogólnoustrojowych jak niedoczynność tarczycy, choroby nerek, wątroby czy niewydolność żylna. Stąd moim priorytetem jest indywidualne oraz holistyczne podejście do każdego pacjenta, a pasją jest nie tylko skuteczne i nowoczesne leczenie konkretnych schorzeń, ale także stwarzanie pacjentom szansy na życie bez ograniczeń jakie stawia przed nimi choroba.
Pokaż więcej Pokaż więcej
ul. Grzegórzecka 67F/L38, Kraków
LK MED
Najbliższy wolny termin ...

Wykształcenie

Wydział lekarski Uniwersytetu Medycznego w Lublinie

Języki

Polski

Usługi

Wszystkie
Online
W gabinecie
Usługa medyczna
20 min.
Umów wizytę
Usuwanie kurzajki od 300zł
300 zł
20 min.
Umów wizytę
Ostrzykiwanie blizn keloidowych
150 zł
20 min.
Umów wizytę
Pobranie wycinka
500 zł
15 min.
Umów wizytę
Konsultacja specjalistyczna lekarska
240 zł
20 min.
Umów wizytę
Konsultacja dermatologiczna z dermatoskopią
250 zł
20 min.
Umów wizytę
Konsultacja dermatologiczna
240 zł
20 min.
Umów wizytę
FOTONA usuwanie zmiany od 300zł
300 zł
30 min.
Umów wizytę
eRecepta
100 zł
20 min.
Umów wizytę

Leczone schorzenia

brak

Opinie

brak opinii

Odpowiedzi na pytania

brak

Artykuły z moim udziałem

brak

Najczęściej zadawane pytania

Jakiego rodzaju porad lekarskich udziela Karolina Różańska
Karolina Różańska to dermatolog. Na podstawie zdobytej wiedzy medycznej oraz doświadczenia, lekarz ten świadczy usługi medyczne w takim zakresie jak: Usługa medyczna, Usuwanie kurzajki od 300zł, Ostrzykiwanie blizn keloidowych, Pobranie wycinka, Konsultacja specjalistyczna lekarska, Konsultacja dermatologiczna z dermatoskopią, Konsultacja dermatologiczna, FOTONA usuwanie zmiany od 300zł
Gdzie przyjmuje pacjentów Karolina Różańska?
Karolina Różańska przyjmuje pacjentów pod adresem:
- ul. Grzegórzecka 67F/L38, Kraków
W jakich językach udziela porad Karolina Różańska?
Języki, w jakich porad udziela Karolina Różańska to: Polski
Jakie wykształcenie ma Karolina Różańska?
Karolina Różańska w notce o swoim wykształceniu pisze: Wydział lekarski Uniwersytetu Medycznego w Lublinie
Strona WWW placówki medycznej: LK MED SP. Z O.O. Kraków, Grzegórzecka 67F / 38   |   Regulamin świadczenia usług