dr Joanna Chomicz-Wlazły

fizjoterapeuta pediatryczny, terapeuta SI, terapeuta ręki, terapeuta dziecięcy
5.00 / 197 opinii
Fizjosensorycznie Joanna Chomicz-Wlazły
Zarejestruj się na wizytę
Ten specjalista nie ma włączonej rejestracji on-line.
Zapytaj o termin wizyty

dr Joanna Chomicz-Wlazły

fizjoterapeuta pediatryczny, terapeuta SI, terapeuta ręki, terapeuta dziecięcy
5.00 / 197 opinii
Fizjosensorycznie Joanna Chomicz-Wlazły
ul. Wiatraczna 15/142, Warszawa
Gabinet Fizjosensorycznie
Zobacz

O mnie

Od początku szczególną uwagę zwracam na poszerzenie wiedzy z zakresu pediatrii i neurorehabilitacji, którą dziś wykorzystuję i doskonalę nie tylko w pracy z pacjentem, ale też odbywając szkolenia oraz biorąc udział w licznych konferencjach naukowych z zakresu fizjoterapii. Swoje doświadczenie w pracy z najmłodszymi zdobywałam w warszawskich szpitalach dziecięcych, przedszkolach integracyjnych, a także na wyjazdowych turnusach rehabilitacyjnych...
Od początku szczególną uwagę zwracam na poszerzenie wiedzy z zakresu pediatrii i neurorehabilitacji, którą dziś wykorzystuję i doskonalę nie tylko w pracy z pacjentem, ale też odbywając szkolenia oraz biorąc udział w licznych konferencjach naukowych z zakresu fizjoterapii. Swoje doświadczenie w pracy z najmłodszymi zdobywałam w warszawskich szpitalach dziecięcych, przedszkolach integracyjnych, a także na wyjazdowych turnusach rehabilitacyjnych, gdzie pracowałam głównie z dziećmi z autyzmem, mózgowym porażeniem oraz wadami genetycznymi. Każdy sukces małego pacjenta jest zarówno moim sukcesem, który daje mi ogromną radość satysfakcję, szczególnie gdy powoduje uśmiech na twarzy dzieci i opiekunów. Staram się, by każda terapia była owocna pod względem efektów, ale też była frajdą dla malucha. W procesie terapii bardzo ważna jest dla mnie współpraca z rodzicami. Aktualnie pracuję z niemowlętami w poradni rehabilitacyjnej oraz oddziale patologii noworodka i niemowlęcia w Szpitalu Dziecięcym im. prof. dr. med. Jana Bogdanowicza w Warszawie.

Prowadzę blog o wspieraniu rozwoju dzieci i niemowląt Fizjosensorycznie Więcej o mnie: www.fizjosensorycznie.pl
Pokaż więcej Pokaż więcej
ul. Wiatraczna 15/142, Warszawa
Gabinet Fizjosensorycznie
Zobacz

Usługi

Wszystkie
Online
W gabinecie
brak usług

Leczone schorzenia

Schorzenie Zaburzenia neurologiczne
Schorzenie Zaburzenia napięcia mięśniowego
Schorzenie Wady rozwojowe
Schorzenie Wady postawy
Schorzenie Skolioza
Schorzenie Porady w zakresie pielęgnacji
Schorzenie Kręcz szyi
Schorzenie Asymetria ciała

Opinie

5,0
Fajne miejsce i miła pani doktor. Miejsce nastawione na pomoc, a nie szukanie problemu na siłę.
5,0
Fajny kontakt z dzieckiem. Pani Joanna bardzo w porządku. W moim odczuciu super miejsce ze specjalistami.
5,0
Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty - Pani Doktor ma super podejście do dzieci i kompleksowo wyjaśnia diagnozę i sposób leczenia. Z całego serca polecam.
5,0
Jak zwykle jesteśmy zachwyceni wizytą u Pani Doktor. Rzeczowo i przemiłej atmosferze. Ufamy Pani Doktor i wracamy na kontrole by niczego nie przegapić. Czujemy się jako świeżo upieczeni rodzice spokojniejsi o rozwój synka i wiemy, że jest kontrolowany przez najlepsze fizjoterapeutyczne oko w Warszawie.
Pokaż więcej Pokaż więcej

Odpowiedzi na pytania

brak

Artykuły z moim udziałem

brak
Strona WWW placówki medycznej: Fizjosensorycznie Joanna Chomicz-Wlazły Warszawa, Wiatraczna 15 / 142   |   Regulamin świadczenia usług