home
|
Fizjoterapeuta pediatryczny
|
|
Joanna Chomicz-Wlazły
Zarejestruj się na wizytę
Ten specjalista nie ma włączonej rejestracji on-line.
Zapytaj o termin wizyty
ul. Wiatraczna 15/142, Warszawa
Gabinet Fizjosensorycznie
Najbliższy wolny termin ...
Zobacz

O mnie

Od początku szczególną uwagę zwracam na poszerzenie wiedzy z zakresu pediatrii i neurorehabilitacji, którą dziś wykorzystuję i doskonalę nie tylko w pracy z pacjentem, ale też odbywając szkolenia oraz biorąc udział w licznych konferencjach naukowych z zakresu fizjoterapii. Swoje doświadczenie w pracy z najmłodszymi zdobywałam w warszawskich szpitalach dziecięcych, przedszkolach integracyjnych, a także na wyjazdowych turnusach rehabilitacyjnych...
Od początku szczególną uwagę zwracam na poszerzenie wiedzy z zakresu pediatrii i neurorehabilitacji, którą dziś wykorzystuję i doskonalę nie tylko w pracy z pacjentem, ale też odbywając szkolenia oraz biorąc udział w licznych konferencjach naukowych z zakresu fizjoterapii. Swoje doświadczenie w pracy z najmłodszymi zdobywałam w warszawskich szpitalach dziecięcych, przedszkolach integracyjnych, a także na wyjazdowych turnusach rehabilitacyjnych, gdzie pracowałam głównie z dziećmi z autyzmem, mózgowym porażeniem oraz wadami genetycznymi. Każdy sukces małego pacjenta jest zarówno moim sukcesem, który daje mi ogromną radość satysfakcję, szczególnie gdy powoduje uśmiech na twarzy dzieci i opiekunów. Staram się, by każda terapia była owocna pod względem efektów, ale też była frajdą dla malucha. W procesie terapii bardzo ważna jest dla mnie współpraca z rodzicami. Aktualnie pracuję z niemowlętami w poradni rehabilitacyjnej oraz oddziale patologii noworodka i niemowlęcia w Szpitalu Dziecięcym im. prof. dr. med. Jana Bogdanowicza w Warszawie.

Prowadzę blog o wspieraniu rozwoju dzieci i niemowląt Fizjosensorycznie Więcej o mnie: www.fizjosensorycznie.pl
Pokaż więcej Pokaż więcej
ul. Wiatraczna 15/142, Warszawa
Gabinet Fizjosensorycznie
Najbliższy wolny termin ...
Zobacz

Usługi

Wszystkie
Online
W gabinecie
Konsultacja fizjoterapeutyczna niemowląt
250 zł
60 min.
Umów wizytę

Opinie

5,0
Wybitna specjalistka w swojej dziedzinie z niezwykłym podejściem do małego pacjenta. Uważna, czujna, wsłuchana - i w dziecko podczas testów, i w rodzica podczas wywiadu. Potrafiła zamienić przebodźcowujące jednak malucha diagnozowanie w świetną zabawę - mały człowiek zachwycony, a my jako rodzice dostaliśmy odpowiedzi na wszystkie nasze pytania, mnóstwo wiedzy i poręcznych narzędzi, by wspomóc malucha. Czuję, że jesteśmy w dobrych rękach, a ten komfort jest nie do przecenienia.
5,0
Miła atmosfera, super podejście do dziecka, które po wyjściu chciało wracać.
5,0
Polecamy. Obszerny wywiad i dokładna analiza zachowań dziecka. Super miejsce aż nie chce się wychodzić
5,0
Fajne miejsce i miła pani doktor. Miejsce nastawione na pomoc, a nie szukanie problemu na siłę.
Pokaż więcej Pokaż więcej

Odpowiedzi na pytania

brak

Artykuły z moim udziałem

brak

Najczęściej zadawane pytania

Jakiego rodzaju porad lekarskich udziela dr Joanna Chomicz-Wlazły
Dr Joanna Chomicz-Wlazły to fizjoterapeuta pediatryczny. Na podstawie zdobytej wiedzy medycznej oraz doświadczenia, lekarz ten świadczy usługi medyczne w takim zakresie jak: Konsultacja fizjoterapeutyczna niemowląt
Gdzie przyjmuje pacjentów dr Joanna Chomicz-Wlazły?
Dr Joanna Chomicz-Wlazły przyjmuje pacjentów pod adresem:
- ul. Wiatraczna 15/142, Warszawa
Jakie schorzenia leczy dr Joanna Chomicz-Wlazły?
Dr Joanna Chomicz-Wlazły oferuje konsultacje lekarskie w zakresie takich schorzeń jak: Zaburzenia neurologiczne, Zaburzenia napięcia mięśniowego, Wady rozwojowe, Wady postawy, Skolioza, Porady w zakresie pielęgnacji, Kręcz szyi, Asymetria ciała.
Strona WWW placówki medycznej: Fizjosensorycznie Joanna Chomicz-Wlazły Warszawa, Wiatraczna 15 / 142