brak zdjęcia

Dr n. med. Jacek Zawiślak

lekarz, kardiolog, lekarz w trakcie specjalizacji
4.96 / 85 opinii
Jacek Zawiślak Praktyka Lekarska
Umów wizytę
Rejestrujesz się do:
Jacek Zawiślak Praktyka Lekarska | Lublin | Dolińskiego 2 / 61
O mnie
Jacek Zawiślak Indywidualna Praktyka Lekarska:

Zapraszam do korzystania z wizyt oraz usług medycznych on-line w ramach Telemedycyny :
+tele-konsultacje
+e-zwolnienia ( e-ZLA)
+e-recepty

w zakresie: 
kardiologia, choroby wewnętrzne, medycyna rodzinna 

+
arytmie serca m.in migotanie przedsionków
+ nadciśnienie tętnicze
+ choroba niedokrwienna serca / choroba wieńcowa

Jeśli Posiadają Państwo ostatnie wyniki badań krwi, zapisy elektrokardiograficzne (EKG), wynik badania ECHO serca, wynik badania całodobowego HOLTER-EKG lub inne badania obrazowe - proszę o dołączenie wszystkich wyników do wizyty jako załącznik.
Więcej
Języki
Angielski, Niemiecki, Polski
Adresy
ul. Dolińskiego 2/61, Lublin
Jacek Zawiślak Praktyka Lekarska
Najbliższy wolny termin ...
+48500760707
Usługi
Konsultacja kardiologiczna online
20 min · 179 zł
Opinie pacjentów
5,0
Jestem zachwycona błyskawiczną reakcją Doktora, który czuję że chce bardzo przywrócić mi zdrowie, a przede wszystkim zabezpieczyć przed konsekwencjami wirusa Covid. Według mnie to jest nieprzeciętny fachowiec ale także wspaniały człowiek. Jestem głęboko przekonana, że jest to lekarz z powołania, lubi to robić i wykonuje swój zawód z pasją. Poza tym to Doktor odnoszący się z szacunkiem do swoich pacjentów - po prostu opiekuje się nimi. Po zmianie leków czuje sie zdecydowanie lepiej.Bardzo Panu Doktorowi dziękuję.
5,0
Dziękuje bardzo za wnikliwą lekarską diagnozę. Doktor po przeanalizowaniu objawów, wyników badań, holtera i EKG wysłał natychmiast moją żonę do szpitala ze skierowaniem. Obecnie czuje się dużo lepiej - tego samego dnia miała wstawiony stymulator serca. Byliśmy u innego kardiologa dzień wcześniej - pomimo zgłaszanych objawów odesłał nas do domu.
5,0
Na doktora trafiłam przez przypadek, w ogóle nie żałuje. Jestem pod wrażeniem. Pan doktor zajął wie moją 71 letnią mamą z zaangażowaniem. Wszystko wytłumaczył. Mama czuję się o wiele lepiej a już jej stan był okropny. Była odwodniona, inny lekarz przepisał antybiotyk i elektrolity, po których stan mamy się w ogóle nie poprawiał. Pan Doktor zamienił leki. Doktor nie przepisał tak po prostu leków na ciśnienie, tylko po konsultacji prosił o ciśnienie mamy z całego dnia aby bardziej dokładnie je dopasować. Nigdy nie spotkałam się z takim zaangażowaniem i z taką troską o pacjenta. Ja również jako osoba bardzo spanikowana czułam się zaopiekowana. Moja mama jest bardzo wdzięczna. Na pewno będziemy wracać i będę polecać Pana doktora innym. Lekarz z powołania. Jestem zachwycona. Z całego serca dziękuje za odzyskanie spokoju, uśmiechu i przede wszystkim towarzystwa mojego rodzica.
Więcej
Rejestrujesz się do:
Jacek Zawiślak Praktyka Lekarska | Lublin | Dolińskiego 2 / 61
Strona WWW placówki medycznej: Jacek Zawiślak Praktyka Lekarska Lublin, Dolińskiego 2 / 61 Regulamin świadczenia usług
Przeczytaj o nas: