brak zdjęcia
Hanna Kubisz
okulista
4.97 / 139 opinii
Specjalistyczny Gabinet Okulistyczny Hanna Kubisz
Rejestrujesz się do:
Specjalistyczny Gabinet Okulistyczny Hanna Kubisz | Poznań | Osiedle Bolesława Śmiałego 104
O mnie
Absolwentka wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. W 2003 r. uzyskała tytuł specjalisty chorób oczu. Kilkanaście lat pracowała na oddziale okulistycznym Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Poznaniu oraz w specjalistycznych poradniach okulistycznych. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób oczu osób dorosłych oraz dzieci od 10 roku życia. Zapraszam do funkcjonującego od 2004 r. nowocześnie wyposażonego gabinetu okulistycznego. Więcej
Wykształcenie
lek.med
Adresy
ul. Osiedle Bolesława Śmiałego 104, Poznań
Specjalistyczny Gabinet Okulistyczny Hanna Kubisz
Najbliższy wolny termin ...
tel.729 878 978
Usługi
Konsultacja okulistyczna pacjenta pełnoletniego (badania dodatkowe nie są wliczone w wizytę, proszę uzupełnić pole informacja do lekarza podając cel konsultacji)
30 min · 200 zł
Konsultacja okulistyczna dziecka powyżej 10-tego roku życia (badania dodatkowe nie są wliczone w wizytę, proszę uzupełnić pole informacja do lekarza podając cel konsultacji)
30 min · 220 zł
Opinie pacjentów
5,0
Dokładnie,rzeczowo, super. Szczerze polecam!
5,0
Pani Doktro jest profesjonalistką. Nie bagatelizuje tego co się do niej mówi oraz tego co wychodzi we wstępnych badaniach. Wykonała szereg badań i poświęciła mi dużo czasu podczas wizyty. Wykazała się cierpliwością przy dobraniu mocy szkieł, a cała wizyta przebiegła w miłej atmosferze.
5,0
Polecam w 100%
Więcej
Rejestrujesz się do:
Specjalistyczny Gabinet Okulistyczny Hanna Kubisz | Poznań | Osiedle Bolesława Śmiałego 104
Strona WWW placówki medycznej: Specjalistyczny Gabinet Okulistyczny Hanna Kubisz Poznań, Osiedle Bolesława Śmiałego 104 Regulamin świadczenia usług
Przeczytaj o nas: