dr n.med. Ewa Podolecka-Zabiegała
kardiolog
4.89 / 73 opinie
Telemedycyna Polska S.A.
Umów wizytę
Rejestrujesz się do:
Telemedycyna Polska S.A. | Katowice | Ligocka 103
O mnie
Jestem lekarzem kardiologiem oraz lekarzem internistą. Od ponad 3 lat udzielam konsultacji pacjentom w sposób zdalny, wykorzystując w mojej pracy nowoczesne technologie telemedyczne, w tym diagnozuję i monitoruję moich pacjentów za pośrednictwem certyfikowanych urządzeń do domowego wykonywania badań EKG i diagnostyki Holtera.

Pracuję w Telemedycyna Polska SA – podmiocie leczniczym (dawniej NZOZ), w którym wraz z zespołem lekarzy od 15 lat świadczymy całodobowe usługi z zakresu telemedycyny i teleopieki. Pod opieką naszego zespołu jest blisko 3 500 pacjentów. Za wysoki poziom wdrożenia usług telemedycznych otrzymaliśmy wyróżnienie w plebiscycie Liderów eZdrowia 2019 przyznane przez Ministerstwo Zdrowia oraz Dziennik Gazetę Prawną.


Więcej
Adresy
ul. Ligocka 103, Katowice
Telemedycyna Polska S.A.
Najbliższy wolny termin ...
32 376 18 00
Usługi
Konsultacja lekarska z e-Receptą
30 min · 150 zł
Opinie pacjentów
5,0
Cudowna Pani doktor
5,0
Jestem bardzo zadowolona z obszernego wywiadu, jaki przeprowadziła ze mną pani doktor. Pytania dotyczyły moich dolegliwości i chorób jakie dotknęły mnie w ostatnim okresie. Konsultacja była rzeczowa i konkretna czym jestem naprawdę zbudowana. Za tak wyczerpujący wywiad jestem bardzo wdzięczna i serdecznie dziękuję.
5,0
Jestem pełna podziwu dla jej wiedzy, cierpliwości i zwykłej ludzkiej życzliwości. Rzadko spotyka się lekarzy tego formatu.Proponuję jak najwyższą ocenę.
Więcej
Rejestrujesz się do:
Telemedycyna Polska S.A. | Katowice | Ligocka 103
Strona WWW placówki medycznej: Telemedycyna Polska S.A. Katowice, Ligocka 103 Regulamin świadczenia usług
Przeczytaj o nas: