lekarz Dominika Mleczko
stomatolog
5.00 / 13 opinii
Rejestrujesz się do:
Harasiewicz Stomatologia i Medycyna Estetyczna | Kraków | ks. Jerzego Popiełuszki 42a / 8
O mnie
Absolwentka kierunku lekarsko dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Staż podyplomowy odbyła w Centrum Chirurgiczno-Implantologicznym w Krakowie. Już w trakcie studiów uczestniczyła w licznych konferencjach i szkoleniach z zakresu periodontologii, chirurgii stomatologicznej i implantologii, co kontynuuje do dziś stale podnosząc swoje kompetencje i umiejętności.
Pacjentom zapewnia indywidualne, pełne profesjonalizmu i empatii podejście. Wierzy, że do osiągnięcia długotrwałego sukcesu leczenia konieczne jest całościowe spojrzenie na pacjenta i kompleksowy plan leczenia. W trakcie wizyty ważna jest dla niej dobra komunikacja z pacjentem, jego komfort oraz miła i spokojna atmosfera.
Zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą, endodoncją mikroskopową, odbudową protetyczną zębów oraz periodontologią. Przyjmuje zarówno dorosłych jak i dzieci.
więcej
Adresy
ul. ks. Jerzego Popiełuszki 42a/8, Kraków
Harasiewicz Stomatologia i Medycyna Estetyczna
Najbliższy wolny termin ...
665876767
Usługi
Leczenie kanałowe
45 min
Protetyka stomatologiczna
45 min
Stomatologia dziecięca
30 min
Stomatologia zachowawcza
45 min
Opinie o specjaliście
5,0
Anna 16.11.2021 godz. 20:40
5,0
Marcik 16.11.2021 godz. 18:38
Jak zawsze super obsługa! Profesjonalna a zarazem miła atmosfera!
5,0
Marcin 28.10.2021 godz. 16:41
Świetna i profesjonalna obsługa! Mój uraz do dentystów znikł dzięki Pani doktor i jakże uroczej asystentce! Poza tym fotel wygodny jak w Maybachu, chętnie przychodziłbym tam nawet posiedzieć. Szczerze polecam!
więcej
Rejestrujesz się do:
Harasiewicz Stomatologia i Medycyna Estetyczna | Kraków | ks. Jerzego Popiełuszki 42a / 8
Strona WWW placówki medycznej: Harasiewicz Stomatologia i Medycyna Estetyczna Kraków, ks. Jerzego Popiełuszki 42a / 8 Regulamin świadczenia usług
Przeczytaj o nas: