Dawid Lisiecki
ginekolog - położnik
5.00 / 1 opinia

Dawid Lisiecki

ginekolog - położnik
5.00 / 1 opinia
ul. Polnej Róży 6/u4, Warszawa
ESTETIKON Gabinet Medycyny Estetycznej
Najbliższy wolny termin ...
Zobacz

O mnie

Jestem specjalistą położnictwa i ginekologii. Specjalizuję się w zabiegach warg sromowych i pochwy takich jak labioplastyka, hoodoplastyka, hymenotomia, plastyka wejścia do pochwy czy korekta blizn poporodowych. Prowadzę terapie zespołu rozluźnienia pochwy (VRS), suchości pochwy i wysiłkowego nietrzymania moczu. W okolicach intymnych wykonuję m. in. nowatorskie zabiegi z użyciem lasera CO2 oraz Nd:YAG, skupionych ultradźwięków - HIFU, radiofre...
Jestem specjalistą położnictwa i ginekologii. Specjalizuję się w zabiegach warg sromowych i pochwy takich jak labioplastyka, hoodoplastyka, hymenotomia, plastyka wejścia do pochwy czy korekta blizn poporodowych. Prowadzę terapie zespołu rozluźnienia pochwy (VRS), suchości pochwy i wysiłkowego nietrzymania moczu. W okolicach intymnych wykonuję m. in. nowatorskie zabiegi z użyciem lasera CO2 oraz Nd:YAG, skupionych ultradźwięków - HIFU, radiofrekfencji, IPL, kwasu hialuronowego, tłuszczu i osocza bogatopłytkowego oraz nici liftingujących. Zajmuję się także usuwaniem zmian skórnych i podskórnych (w tym kłykcin kończystych, przebarwień, naczyniaków, włókniaków, kaszaków czy tłuszczaków) chirurgicznie i z wykorzystaniem lasera. Ponadto oferuję swoim pacjentkom możliwość zastosowania antykoncepcji długoterminowej takiej jak wkładka wewnątrzmaciczna (hormonalna i miedziana) oraz implant antykoncepcyjny. Wykonuję również diagnostykę chorób sromu wykonując m. in. biopsję często niezbędną do postawienia trafnego rozpoznania.
Pokaż więcej Pokaż więcej
ul. Polnej Róży 6/u4, Warszawa
ESTETIKON Gabinet Medycyny Estetycznej
Najbliższy wolny termin ...
Zobacz

Wykształcenie

Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Pracowałem jako wykładowca w I Katedrze Ginekologii i Położnictwa Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w Klinice Patologii Ciąży jednak swoją drogę zawodową związałem z ginekologią estetyczną i plastyczną. Uczestniczyłem w szkoleniach, które prowadzili uznani na świecie specjaliści m. in. dr Tinatin Tomadze czy dr Nicola Zerbinati. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników, Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej, Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej.

Języki

Polski

Usługi

Wszystkie
Online
W gabinecie
Usunięcie wkładki domacicznej
450 zł
30 min.
Umów wizytę
Usunięcie implanta antykoncepcyjnego
550 zł
30 min.
Umów wizytę
Rewitalizacja pochwy i/lub sromu kolagenem
1000 zł
45 min.
Umów wizytę
Laser CO2 - Modelowanie blizny po szyciu krocza laserem C02
300 zł
30 min.
Umów wizytę
Rewitalizacja pochwy i/lub sromu osoczem bogatopłytkowym (PRP)
1000 zł
30 min.
Umów wizytę
Laser CO2 - Terapia suchowści pochwy laserem CO2
1500 zł
45 min.
Umów wizytę
Terapia suchości pochwy kwasem hialuronowym
1000 zł
60 min.
Umów wizytę
Laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu (laserem CO2)
2000 zł
45 min.
Umów wizytę
Laserowe obkurczanie pochwy (laserem Co2)
1000 zł
45 min.
Umów wizytę
Poszerzenie wejścia do pochwy po szyciu krocza
1500 zł
60 min.
Umów wizytę
Usuwanie kłykcin kończystych okolic intymnych laserem CO2
550 zł
30 min.
Umów wizytę
Leczenie liszaja twardzinowego osoczem bogatopłytkowym
1000 zł
60 min.
Umów wizytę
Waginoplastyka - plastyka pochwy
4000 zł
120 min.
Umów wizytę
Pokaż więcej Pokaż więcej

Leczone schorzenia

brak

Opinie

5,0
Jestem 2 tygodnie po labioplastyce i jestem bardzo zadowolona z efektu. Pan Dawid jest bardzo miły, zabieg był dokładnie wyjaśniony, co pomogło mi poczuć się pewniej I bezpieczniej. Rekonwalescencja przebiega zgodnie z planem a rezultaty są naturalne i przerosły moje oczekiwania. Polecam każdemu kto rozważa labioplastykę, profesjonalizm i troska o pacjenta na najwyższym poziomie! Bardzo dziękuję!

Odpowiedzi na pytania

brak

Artykuły z moim udziałem

brak

Najczęściej zadawane pytania

Jakiego rodzaju porad lekarskich udziela Dawid Lisiecki
Dawid Lisiecki to ginekolog - położnik. Na podstawie zdobytej wiedzy medycznej oraz doświadczenia, lekarz ten świadczy usługi medyczne w takim zakresie jak: Usunięcie wkładki domacicznej, Usunięcie implanta antykoncepcyjnego, Rewitalizacja pochwy i/lub sromu kolagenem, Laser CO2 - Modelowanie blizny po szyciu krocza laserem C02, Rewitalizacja pochwy i/lub sromu osoczem bogatopłytkowym (PRP), Laser CO2 - Terapia suchowści pochwy laserem CO2, Terapia suchości pochwy kwasem hialuronowym, Laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu (laserem CO2)
Gdzie przyjmuje pacjentów Dawid Lisiecki?
Dawid Lisiecki przyjmuje pacjentów pod adresem:
- ul. Polnej Róży 6/u4, Warszawa
Czy Dawid Lisiecki oferuje również możliwość konsultacji online?
Tak, Dawid Lisiecki oferuje konsultacje online. Żeby zarezerwować taką wizytę wystarczy kliknąć zakładkę „konsultacje online” i wybrać pasujący termin.
W jakich językach udziela porad Dawid Lisiecki?
Języki, w jakich porad udziela Dawid Lisiecki to: Polski
Jakie wykształcenie ma Dawid Lisiecki?
Dawid Lisiecki w notce o swoim wykształceniu pisze: Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Pracowałem jako wykładowca w I Katedrze Ginekologii i Położnictwa Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w Klinice Patologii Ciąży jednak swoją drogę zawodową związałem z ginekologią estetyczną i plastyczną. Uczestniczyłem w szkoleniach, które prowadzili uznani na świecie specjaliści m. in. dr Tinatin Tomadze czy dr Nicola Zerbinati. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników, Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej, Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej.
Strona WWW placówki medycznej: Klinika Medycyny Estetycznej i Rewitalizacji Urogenitalnej - Estetikon Warszawa, Polnej Róży 6 / U4   |   Regulamin świadczenia usług